ÇUKUR - "Ямата" - нов сериал с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 1

  • 94 038
  • 740
# 285
На кого приличала газетчи къз?
На някого, на когото много държал, но загубил преди години.
Виж целия пост
# 286
Девойката в кухнята, дъщеря на Идрис ли е? И не я познавам.
Виж целия пост
# 287
На кого приличала газетчи къз?
На някого, на когото много държал, но загубил преди години.

Мерси! Това го схванах, ама си помислих, че може да съм пропуснала някой друг лаф. Hug

А тоз Аличо ще да е Мунчото на Чукура. Супер роля за Ръза!
Виж целия пост
# 288
Точно, Селфи. Ама снася много инфо на Идрис баба.

А Ръза е страхотен във всяка роля. Heart Eyes
Виж целия пост
# 289
Айдаааа! Ямач! Арас ли пее?
Виж целия пост
# 290
Арас пее, да. Peace

Ааааа, ето ги Сена и Ямач вече. Heart Eyes
Виж целия пост
# 291
Бавничко почват. На половиния час е въргала.
Виж целия пост
# 292
Бюлент Ерсоййййй! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 293
На кого приличала газетчи къз?

На един човек, който отдавна е изгубил.
Виж целия пост
# 294
Кръстникът му наготвиха, а той отиде в кръчмата да му пеят на уше. Галиба е имал кара севда Идрисджим.
Виж целия пост
# 295
Ямач гледа Сена как лапа. Тя му вика "Ти не си ли виждал някой да яде яйца", а той "Не и така да ги яде. Май не си яла от няколко дни. Какво ти се е случило, разкажи".  Тя "Нямам ти доверие, няма да ти кажа." "Тогава как се казваш" - "Мерджан" Той "Лъжа...и няма да ми кажеш защото ми нямаш доверие" И тя ---"Да"
Той "Преоблечи се" Тя "Такива ходове използваш" Той "Не знам какви, но миришеш ужасно"
Виж целия пост
# 296
Ама много са ми сладки Сена и Ямач, бе. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 297
Пак си легнаха с дрехите!
Кога ли ще започне Ашка 😘😍😉
Виж целия пост
# 298
Е, почна ашка. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 299
На половиния час търкал, на единия час ашк. Satisfied

А те къде са? Не са в Чукур. Сякаш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия