Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 285
Добре, ти нали имаш информация. Беше ли пила или взела нещо весело кандидатката за еднократен секс без нищо? Защо не отговориш на въпроса?
Нищо не беше пила. Никакви субстанции странични. Просто искахме едно и също. И виждахме в другия точно това, от което имаме нужда. И приказки не бяха необходими.

Иначе понеже намесихте алкохола и понеже изразявате (няколко потребителки) уверност, че само алкохол може да доведе до "безплатен" секс от жена, то у мен се поражда следният въпрос:

Ако приемем за вярна максимата, че алкохолът освобождава реално скритото в нас и просто маха оковите на задръжките, не излиза ли всъщност вярно това, че в своята базова същност жената е напълно способна да иска просто секс и всъщност цената, която мъжът "плаща" за секса е социална, битова, поведенческа необходимост, докато в крайна сметка и двамата искат едно и също?
Т.е. Х грама алкохол и жената е готова на "безплатен" секс. Как се обяснява това?
Виж целия пост
# 286

Да, нофелетчо. Ако беше отделил време и внимание (не казвам пари и подаръци) на единствената, която ти е пуснала без никакво предразполагане, най-вероятно щеше да разбереш, че е имала разни проблемчета като проблемно семейство, ниско самочувствие и пр. А за алкохола съм сигурна, че не е била трезва, когато е правила секс с теб.

Аз нещо се обърках!? newsm78

Твърдите, че жена, която в даден момент, се е поддала на привличане към непознат и са се изчукали, има ниско самочувствие?
Или че жените, които практикуват курварлък, имат ниско самочувствие?
Или че жените са така устроени, че не може да им се прииска секс с някого, който не им е отделил време и внимание?
Виж целия пост
# 287
Какво друго правите с жена ти? Знам, че не е моя работа, но ми е скучно.
Каквото правим с жена ми - то не е за споделяне в толкова извисен форум като bgmama.
А ти щото малко сподели ...
Щом се изумихте от това , което за нас е нормално, тогава няма да споделям нищо повече.
Виж целия пост
# 288
Ми просто ти е тясно мисленето. Да, наистина е напълно възможно да изпитваш огромно физическо удоволствие от това да правиш секс с някого и да нямаш абсолютно никаква необходимост да го познаваш като човек или да го харесваш като човек. Външните му белези са ти напълно достатъчни.

Не ѝ е тясно мисленето, а точно обратното - очевидно е житейски по-мъдра от теб и ти обяснява защо си имал безплатен секс, както сам се изразяваш, един-единствен път и най-вероятно с него ще си и останеш.
При жените не е достатъчно мъжът да ни харесва като външност, защото това не е никаква гаранция за сексуална наслада, даже е възможно сексът да не струва и две стотинки. Наистина само жените с много дълбоки комплекси си лягат с мъж, когото не познават поне малко, а и като цяло обществото, половината от което се състои от мъже, има много ниско мнение за тези жени, нищо че тук им сваляш шапка, в реалността ги определят като "боклук, курволяк, парцал", а кой би искал да бъде наричан така? Ти искаш ли дъщеря ти да сваля гащите за всеки, който ѝ смигне в дискотеката или на спирката, понеже много му харесват напращелите ѝ цици и иска да порне стегнатото ѝ задниче?
Виж целия пост
# 289

тя не може да си го хареса и да го поиска ... трява непременно той да я задиря и почерпи ... хм ... я дайте всички по една снимка та да знаем с кое поколение си приказваме ___

О, може, те проститутките и курвите така правят.

И не е въпрос на поколение, а на самочувствие. Peace
Виж целия пост
# 290
То и в бар или кръчма да е, пак малко трябва да я поухажваш. Едва ли има жена, освен ако не е мъртво пияна, която поне да не я заприказваш и/или да я почерпиш преди да се съгласи на креватни изпълнения.

тя не може да си го хареса и да го поиска ... трява непременно той да я задиря и почерпи ... хм ... я дайте всички по една снимка та да знаем с кое поколение си приказваме ___

А, може, бе, може! Ама поне ще го заприказва....

ПС: И, да, от по-старото поколение съм, живяла съм определено време в миналия век. За мен лично е грозно и недостойно жена да си проси секс.

ППС: Тя абсурТ много добре го е казала.....
Виж целия пост
# 291
Ми просто ти е тясно мисленето. Да, наистина е напълно възможно да изпитваш огромно физическо удоволствие от това да правиш секс с някого и да нямаш абсолютно никаква необходимост да го познаваш като човек или да го харесваш като човек. Външните му белези са ти напълно достатъчни.

Не ѝ е тясно мисленето, а точно обратното - очевидно е житейски по-мъдра от теб и ти обяснява защо си имал безплатен секс, както сам се изразяваш, един-единствен път и най-вероятно с него ще си и останеш.
Аз и си пожелавам с него да си остана, тъй като към момента съм съвсем щастлив с брачния си партньор и се надявам така и да си остане. Мисля, че по някакъв начин смесвате различните мъже в темата. Аз не търся безплатен секс и знам, че откриването му е химера в 99% от случаите. Узнах го в тийн годините и нямам драма с това.
Виж целия пост
# 292
  И, да, от по-старото поколение съм, живяла съм определено време в миналия век. За мен лично е грозно и недостойно жена да си проси секс.


проси ? ??

О, може, те проститутките и курвите така правят.

о, леле мале ....
Виж целия пост
# 293
Каквото правим с жена ми - то не е за споделяне в толкова извисен форум като bgmama.
Вече сподели с нас за тройката с друг мъж, едва ли нещо може да ни шашне.
Интересно ми е какво правят разкрепостените хора.
Не се смятаме за разкрепостени, но правим неща, които ни харесват и които "неразкрепостените хора" мислят за невъзможни. Повечето от нещата и ние отначало мислехме за невъзможни, но се оказа че не само са възможни, но и носят неземни удоволствия. Когато двама души се обичат и си вярват, могат да направят чудеса.
Виж целия пост
# 294
.......И приказки не бяха необходими.

......
Сори, но това и с най-развинтената си степен на фантазия не мога да си го представя.
Как така и приказки не са били необходими ?
Срещаш готина мадама на улицата, казваш че живееш наблизо и Хоп! секса става !
То е ясно, че почти всеки е имал еднократен секс, но пак се изисква някакво усилие от страна на мъжа - разговор, почерпка с питие , поне няколко часа прекарани с мадамата преди сексът да се състои.
Освен ако тя не е вече пияна или изпаднала проститутка (защото дори проститутките по клубовете си искат бутилка шампанско преди секса, да имат поне час-два да свикнат с клиента си, говора му и т.н., пък и взимат някакви проценти от бутилката , ако клиентът е скрънза и не им остави бакшиш)...
Та ми е чудно каква ще да е била тази жена , дето си я срещнал ...
Виж целия пост
# 295
.......И приказки не бяха необходими.

......
Сори, но това и с най-развинтената си степен на фантазия не мога да си го представя.
Как така и приказки не са били необходими ?
Срещаш готина мадама на улицата, казваш че живееш наблизо и Хоп! секса става !
То е ясно, че почти всеки е имал еднократен секс, но пак се изисква някакво усилие от страна на мъжа - разговор, почерпка с питие , поне няколко часа прекарани с мадамата преди сексът да се състои.
Освен ако тя не е вече пияна или изпаднала проститутка (защото дори проститутките по клубовете си искат бутилка шампанско преди секса, да имат поне час-два да свикнат с клиента си, говора му и т.н., пък и взимат някакви проценти от бутилката , ако клиентът е скрънза и не им остави бакшиш)...
Та ми е чудно каква ще да е била тази жена , дето си я срещнал ...
Под "и приказки не бяха необходими" имам предвид, че не е имало задълбочени диалози извън минимално необходимото относно чисто технически подробности за това, което предстоеше да се случи. Аз разбирам, че вие не можете да приемете, че това е възможно. Но е.
Виж целия пост
# 296
Дори и флирт ли е нямало ?
Не се обиждай, но и на мен ми прилича, че въпросната жена е имала психически отклонения.
Виж целия пост
# 297
...тъй като към момента съм съвсем щастлив с брачния си партньор и се надявам така и да си остане. Мисля, че по някакъв начин смесвате различните мъже в темата.

Не личи да си особено щастлив с брачния си партньор, звучиш все едно и в брака пак ти се налага да плащаш за секс и го получаваш рядко.
И не отговори дали ще свалиш шапка на дъщеря си, когато разбереш, че прави секс с непознати, защото са харесали половите ѝ белези.

Повечето от нещата и ние отначало мислехме за невъзможни, но се оказа че не само са възможни, но и носят неземни удоволствия.
Да, разбрахме ги твоите неземни удоволствия - да си търкаш члена в члена на другия партньор, докато транжирате жена ти като някакво животно.
Виж целия пост
# 298

тя не може да си го хареса и да го поиска ... трява непременно той да я задиря и почерпи ... хм ... я дайте всички по една снимка та да знаем с кое поколение си приказваме ___

О, може, те проститутките и курвите така правят.

И не е въпрос на поколение, а на самочувствие. Peace
Според мен е въпрос на поколение и традиции И на самочувствие.
Ако една жена е достатъчно силна, самостоятелна, независима, свободна, здрава И има достатъчно добро самочувствие И се е оттърсила от стромодните (псевдо) скрупули би могла да си избере мъж за секс. Аз лично не виждам нищо лошо в това. Сексът наистина е хубаво нещо. Не е срамно, не е мръсно и не е лошо нещо. Поне според мен хахах. Да не забравяме и че е полезен за здравето...
Виж целия пост
# 299
Каквото правим с жена ми - то не е за споделяне в толкова извисен форум като bgmama.
Вече сподели с нас за тройката с друг мъж, едва ли нещо може да ни шашне.
Интересно ми е какво правят разкрепостените хора.
Не се смятаме за разкрепостени, но правим неща, които ни харесват и които "неразкрепостените хора" мислят за невъзможни. Повечето от нещата и ние отначало мислехме за невъзможни, но се оказа че не само са възможни, но и носят неземни удоволствия. Когато двама души се обичат и си вярват, могат да направят чудеса.

Pegging правите ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия