Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 300
Сигурна съм,че пусналият темата даже не е на такава възраст,даже вероятно си има приятелка,може би и с дете,но човекът не е доволен от сексуалния си живот с нея,но тя явно му ходи по акъла за други неща,така да се каже-сигурна му е,обаче той през това време си пише с други жени,търсейки мръсницата на своя живот,същевременно залъгвайки човека до себе си.Може би някъде има някоя ,която е за него,но вероятно характерът й не му допада,защото мръсницата ,драги мой,изисква много повече от пари ,екскурзии и всякакви материални глупости.Загубен човек нейде из неосъществените си сексуални фантазии,ти имаш ли си идея на какво ниво трябва да е връзката с жена ,с която да правиш и тройки,която да наричаш к..а,а тя теб боклук,докато я чукаш???Нямаш,нали?На такава жена първо трябва да й изнасилиш мозъка,а след това да изнасилваш и нея!
Виж целия пост
# 301
Скрит текст:
Да, разбрахме ги твоите неземни удоволствия - да си търкаш члена в члена на другия партньор, докато транжирате жена ти като някакво животно.
Цвиля. Satisfied

Иначе по темата за разкрепостеността. Липсата на умствена хигиена е съвсем естествено продължение и на интимна такава. Някои предпочитат да го наричат разкрепостеност. Ами не е.

Еволюцията е точно това – да можеш да разграничиш инстинкта от осъзнатия умишлен избор. Безразборното чукане говори за заболяване, отклонения, ниска самооценка. А така наречените разкрепостени често са хора без абсолютно всякакво въображение в любовта и смятат, че различните сексуални практики водят към рая. Да, ама не.
При човек с нормален нагон и сексуално влечение (и най-вече ментално годен да изпитва определени усещания при секс с определен човек) вратите на рая се отварят и от съвсем нежно "побутване". Без да е нужно да се ръгат всички чушки в боба.
Виж целия пост
# 302
Повечето от нещата и ние отначало мислехме за невъзможни, но се оказа че не само са възможни, но и носят неземни удоволствия.
Да, разбрахме ги твоите неземни удоволствия - да си търкаш члена в члена на другия партньор, докато транжирате жена ти като някакво животно.
Не допускаш ли, че е възможно на "животното" да му харесва да го "транжират" по този начин?
Хората мсе различни и шарени и в това няма нищо лошо.
Виж целия пост
# 303
Може и да те разочаровам, но отговора ми е НЕ. Не правим нищо, което излиза извън рамките на хетеросексуалното общуване.
Виж целия пост
# 304
Хм, бих си тръгнала с някой от дискотеката , ако сме се разгорещили и искаме ... но не бих си причинила това, което на Manekena жена му е направила.
Но пък ако наистина и харесва приемам ... само ако и харесва. Ако го прави защото на него му харесва не го приемам.
Виж целия пост
# 305
Може и да те разочаровам, но отговора ми е НЕ. Не правим нищо, което излиза извън рамките на хетеросексуалното общуване.

Явно тройка с друг мъж за теб е хетеросексуално общуване. Много си забавен.
Защо не опиташ? Може да ти хареса.
Виж целия пост
# 306
Има всякакви извращения и отклонения. Ама те са точно това - отклонение от нормата. На нормалните!!!! жени не им харесва.
Виж целия пост
# 307
На мен пегингът би ми харесал, но не ми се отваря парашута.
Виж целия пост
# 308
Само не разбирам откога и Нофелет е фен на разкрепостения секс? Явно е забравил как се хвалеше, че жена му не му прави свирки, защото е майка и после с тази уста щяла да си целува децата. Беше се взел за Кръстника явно, а сега за секс ни говори и то разкрепостен.
Виж целия пост
# 309
Децата са пораснали, жена му се разкрепостила.
Виж целия пост
# 310
Само не разбирам откога и Нофелет е фен на разкрепостения секс? Явно е забравил как се хвалеше, че жена му не му прави свирки, защото е майка и после с тази уста щяла да си целува децата. Беше се взел за Кръстника явно, а сега за секс ни говори и то разкрепостен.
То говоренето/писането не е като правенето.
Виж целия пост
# 311
Според мен е въпрос на поколение и традиции И на самочувствие.
Ако една жена е достатъчно силна, самостоятелна, независима, свободна, здрава И има достатъчно добро самочувствие И се е оттърсила от стромодните (псевдо) скрупули би могла да си избере мъж за секс. Аз лично не виждам нищо лошо в това. Сексът наистина е хубаво нещо. Не е срамно, не е мръсно и не е лошо нещо. Поне според мен хахах. Да не забравяме и че е полезен за здравето...
В огромна заблуда си.
Винаги, откакто свят светува, жената е тази, която избира мъжа за секс.
Но, самоуважаващите се и със самочувствие жени, не се мятат на врата на избрания, а му дават великодушно възможността да ги свали, да ги помоли един вид, да си легнат с него.
Само отчаяната жена, която не вярва че я харесат, скача и напада, а ако я отрежат, почва да разправя как или бил педал, или не му ставал. Mr. Green
Виж целия пост
# 312

В огромна заблуда си.
Винаги, откакто свят светува, жената е тази, която избира мъжа за секс.
Но, самоуважаващите се и със самочувствие жени, не се мятат на врата на избрания, а му дават великодушно възможността да ги свали, да ги помоли един вид, да си легнат с него.


Така де, но някои просто нямат време за сценки и театър. А ако включим вероятността повече никога да не се срещнат, ще и е все тая какво си е помислил за нея.
Виж целия пост
# 313
Така де, но някои просто нямат време за сценки и театър. А ако включим вероятността повече никога да не се срещнат, ще и е все тая какво си е помислил за нея.

Между другото, колкото повече остарявам, толкова повече се доближавам до същото мнение.
Виж целия пост
# 314
Така де, но някои просто нямат време за сценки и театър. А ако включим вероятността повече никога да не се срещнат, ще и е все тая какво си е помислил за нея.

Стига, де- едно леко повдигане на чашата при срещнат поглед или някое друго, измислено още в древността движенийце, са достатъчни ако наистина я харесва, да атакува.
А, тя да му се метне и да я отреже под ехидните погледи и усмивки на околните, ако не ѝ се отрази, щото нямало до го срещне повече, значи наистина е стигнала дъното.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия