Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 195
Моля ви се, само зрели жени. Тийн групата не ме интересува, освен ако не пламне някаква лИбов, знае ли човек.

Зрели, зрели, колко да са зрели?
На по 30- 40 стават ли?

Ако да, ще имаш проблем- те ще искат тройка с още един мъж, че и по- младичък ще им се ще...........

Нямам проблем с вариантите на тройките, а и във всеки от нас се крие капката бисексуалност.
Важното е да няма драми, а при по-младите, има много такива.
Виж целия пост
# 196
Нямам проблем с вариантите на тройките, а и във всеки от нас се крие капката бисексуалност.
Важното е да няма драми, а при по-младите, има много такива.

Не само при младите. Ако утре аз и още някоя дърта лелка или бабичка решим да правим тройка с 25-30 годишен - вдругиден, най-късно, сме намерили. Но ако двама чичковци на наша възраст решат да правят тройка с 25-30 годишна, ще трябва да нацакат по минимум 200-300 евра всеки.
Виж целия пост
# 197
търси жени над 40 години, и те не искат да се  женят,  искат само секс,  какъв е проблема.
Виж целия пост
# 198
Значи, щом дреме капка бисексуалност...сега имало една мода, разправят из нета- мъже се събирали да си правят купони и накрая стигали и до секс. Не, не били гей.

Та може би там е разковничето- ако мъжете искат толкова много секс без обвързване...ами да изкарат жените от секса и да се върнат към практиките на Древна Гърция. Няма да има забременяващи, недоволни- изобщо, събирайте се в клуба по интереси и не ни занимавайте нас, жените...
Виж целия пост
# 199
Та може би там е разковничето- ако мъжете искат толкова много секс без обвързване...ами да изкарат жените от секса и да се върнат към практиките на Древна Гърция. Няма да има забременяващи, недоволни- изобщо, събирайте се в клуба по интереси и не ни занимавайте нас, жените...

+1

търси жени над 40 години, и те не искат да се  женят,  искат само секс,  какъв е проблема.

Проблемът е, че често имаме предостатъчно секс, желанието ни за секс намалява, мързи ни, имаме все повече разходи поради експонентно нарастващи нужди от пластична хирургия, козметика, боички за бели косички, подрастващи деца, внуци и подобни. Видяли сме 2 и 200 и знаем, че предпочитаме 300  Mr. Green. Претенциите ни са се увеличили. Кандидати за секс също не липсват, при това все по-млади, високи, яки. Самолети, кораби и надуваеми лодки всеки ден бълват млада, южна, здрава и корава мъжка плът.
Виж целия пост
# 200
Значи, щом дреме капка бисексуалност...сега имало една мода, разправят из нета- мъже се събирали да си правят купони и накрая стигали и до секс. Не, не били гей.
Щото от един път гей не се ставало. А те всеки път ще се правят, че им е за първи  Joy
Виж целия пост
# 201
Аз не разбрах само едно - йебане има ли? Кво стана с мацките дето носели сладкиши? Много си ненаситен, бе! Личи си че като малък не си топвал чушлето и сега гледаш да наваксаш...
Виж целия пост
# 202
Аз не мисля, че нещата са черно-бели, или-или, секс или брак!
Хората търсят друго човешко същество, с което да общуват и да им е приятно - както физически, така и интелектуално. Бракът е административна институция, сексът - не може да задоволи човешките нужди над базовите физически. Проблемът при търсенето само на секс в другия пол е, че липсва топлина, чувства, нежност, грижа, съпричастие. Жените не се нуждаят от брак, нито от издържане, повечето се нуждаят от любов, разбиране и грижа.
Виж целия пост
# 203
Хората търсят друго човешко същество, с което да общуват и да им е приятно - както физически, така и интелектуално.

Правилно - хората търсим общуване, а свинете - само кой да онодат, без да е нужно да "плащат" с общуване. Много е забавно как точно тези, които търсят само секса, все не го намират Simple Smile А при другите следва естесвено като продължение на приятното общуване.
Виж целия пост
# 204
Не свързвам непременно интелектуалното общуване със сексуалното и не бих общувала сексуално с мъж, с когото ми е много приятно да си говоря, но който не ме привлича физически. Интелектуално мога да си общувам с приятелки, роднини, съседи, колеги итн.
Виж целия пост
# 205
Цитат
"Тройката" ли е върхът на разкрепостените ти фантазии?!
Ама с двама мъже – той, тя и другия. Да видим колко е свободомислещ? Smile
Това е любимата ми конфигурация. Мъж съм и не съм ревнив.
Виж целия пост
# 206
Това е любимата ми конфигурация. Мъж съм и не съм ревнив.
Ми като набараш девойка - викни и автора на темата. Удари му едно приятелско рамо Joy
Виж целия пост
# 207
Манекенът директно със съпругата си се е впуснал в дебрите на сладострастието, което носят тройките, доколкото разбрах от съседната тема. Не му е необходимо да търси някакви случайни девойки за това упражнение.

Та, направо да се свържат с автора на темата и готово. Grinning
Виж целия пост
# 208
Манекенът директно със съпругата си се е впуснал в дебрите на сладострастието, което носят тройките, доколкото разбрах от съседната тема. Не му е необходимо да търси някакви случайни девойки за това упражнение.

Та, направо да се свържат с автора на темата и готово. Grinning
Значи таман - жената в конфигурацията няма да търси пари и брак, но ще предлага бленуваната разкрепостеност. Mr. Green
Виж целия пост
# 209
Манекенът директно със съпругата си се е впуснал в дебрите на сладострастието, което носят тройките, доколкото разбрах от съседната тема. Не му е необходимо да търси някакви случайни девойки за това упражнение.

Та, направо да се свържат с автора на темата и готово. Grinning
Ами ако не го харесаме? Кандидати има много, но да хванем единия и с него да ударим другия...
Дано да не е против правилата, но нашето мнение е, че знаещите и можещи мъже са голяма рядкост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия