Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 210
Как отсявате кандидатите?
Виж целия пост
# 211
Е, какво е това "ние". В секса има персоналности, той затова е интересен. Ако сте сраснали на "ние" в тройката, значи някой от двамата лъже за предпочитанията си.
Виж целия пост
# 212
Ох, тази тема все повече и повече ме забавлява.  Joy
Цитат
Попитали радио Ереван: - Може ли мъж, обременен от комплекси, да има успех сред хубавите жени? - Може - отговорило радиото. - Ако комплексите му са хотелски и петзвездни!
Та така и с моето мнение за напъните на theopenminded. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Все пак маймуни с трици не се ловят, образно казано.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 213
Е, какво е това "ние". В секса има персоналности, той затова е интересен. Ако сте сраснали на "ние" в тройката, значи някой от двамата лъже за предпочитанията си.
Не допускаш ли дори са момент, че е възможно да имаме еднакви предпочитания? И двамата харесваме МЖМ, като тежката дума за третия човек има милото.
Виж целия пост
# 214
Цитат
като тежката дума за третия човек има милото.
Ясно. Ти ѝ оставяш да избира, за да имаш разнообразие. Явно си фен на доминиращата жена. Бъди внимателен. Жените не обичаме твърде послушните и услужливи мъже. Бързо писват.Thinking
Виж целия пост
# 215

 Ами ако не го харесаме? Кандидати има много, но да хванем единия и с него да ударим другия...
Дано да не е против правилата, но нашето мнение е, че знаещите и можещи мъже са голяма рядкост.

А, затова ли сподели, че всеки е и "малко би"? Mr. Green
Виж целия пост
# 216
А, затова ли сподели, че всеки е и "малко би"? Mr. Green
Който го кефи, нека да е би, аз не съм. И никога няма да бъда!
Виж целия пост
# 217

 Който го кефи, нека да е би, аз не съм. И никога няма да бъда!

Ами, ти сам написа: " но нашето мнение е, че знаещите и можещи мъже са голяма рядкост."

Само не ми казвай, че безрезервно вярваш в преценката на жена си за мъжете, участващи с теб в тройката....
Виж целия пост
# 218

 Който го кефи, нека да е би, аз не съм. И никога няма да бъда!

Ами, ти сам написа: " но нашето мнение е, че знаещите и можещи мъже са голяма рядкост."

Само не ми казвай, че безрезервно вярваш в преценката на жена си за мъжете, участващи с теб в тройката....
Не искам да навлизам в подробности, иначе вярвам, да, но и виждам. Как няма да вярвам, когато това, което чувам и това, което виждам се покриват на 100%?
Виж целия пост
# 219

 Не искам да навлизам в подробности, иначе вярвам, да, но и виждам. Как няма да вярвам, когато това, което чувам и това, което виждам се покриват на 100%?

Чудесно е, че и виждаш...........така се запазва семейството!
Едно време имаше звания- " заслужил артист" и " народен артист" Peace
Виж целия пост
# 220
Чудесно е, че и виждаш...........така се запазва семейството!
Едно време имаше звания- " заслужил артист" и " народен артист" Peace
Усещам иронията, но нещата не са такива, каквито си ги мислиш. Изобщо не става дума за задоволяване на незадоволена жена, нито пък за поетапно (един след друг... сещай се какво), а само и единствено за едновременно участие на едно и също място. По-културно не бих могъл да го напиша.
Виж целия пост
# 221
Пръстен само след като:
1. Покаже, че цени  свободното време
2. Радва се на тройки
3. Излиза с приятелки и не ме мъкне с нея
4. Не мисли само за пари

Хаха, брато, пък аз наистина помислих, че искаш да се жениш! Даже за деца говореше. Бре, как само ме заблуди. Що не вземеш да си намериш две сестри /най-добре близначки/ и да си правите тройките, пък току виж забренил едната или двете - и хоп, готово семейство имаш! Няма да те търсят за друго освен секс, а помощ и пари - една от друга.
    Може тризначките от Биг Брадър  .
Виж целия пост
# 222
Изобщо не става дума за задоволяване на незадоволена жена, нито пък за поетапно (един след друг... сещай се какво), а само и единствено за едновременно участие на едно и също място. По-културно не бих могъл да го напиша.

Бедна ми е фантазията да си го представя.
Виж целия пост
# 223
Изобщо не става дума за задоволяване на незадоволена жена, нито пък за поетапно (един след друг... сещай се какво), а само и единствено за едновременно участие на едно и също място. По-културно не бих могъл да го напиша.

Бедна ми е фантазията да си го представя.
- Опитах се. Това с едновременното участие на едно и също място... Горката жена. Чисто, хм, анатомично имам предвид.
Виж целия пост
# 224
Изобщо не става дума за задоволяване на незадоволена жена, нито пък за поетапно (един след друг... сещай се какво), а само и единствено за едновременно участие на едно и също място. По-културно не бих могъл да го напиша.

Бедна ми е фантазията да си го представя.

Ко речи?!?  newsm78 .....това минава пределите на фантазиите. Може би е част от някой садо-мазо филм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия