Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 675
Но нали точно за това са връзките без обвързване? Не ти се налага да го търпиш извън моментите в които е най-добрият за теб. Защо трябва да приемаш нещо, което не искаш - вземи само хубавото Simple Smile
...

Не мисля, че може точно да се разграничи и отдели само хубавото. Колкото и кратко да сте заедно все ще има и моменти, в които не всичко ще е идеално.

...
Не мога да бъда добър човек - какво да правя - да се замонаша? Колкото и да съм какъвто съм нормално е да искам да имам връзка и то с жена, която си заслужава.

Какво значи не мога да бъда добър човек? По-скоро ми звучи като "не искам да се съобразявам с някоя". Обаче пък ако тази жена е ценна за теб, тогава съобразяването ще си дойде само. Или нещо погрешно съм схванала думите ти? Grinning
Виж целия пост
# 676
Скрит текст:
Но нали точно за това са връзките без обвързване? Не ти се налага да го търпиш извън моментите в които е най-добрият за теб. Защо трябва да приемаш нещо, което не искаш - вземи само хубавото Simple Smile
...

Не мисля, че може точно да се разграничи и отдели само хубавото. Колкото и кратко да сте заедно все ще има и моменти, в които не всичко ще е идеално.

...
Не мога да бъда добър човек - какво да правя - да се замонаша? Колкото и да съм какъвто съм нормално е да искам да имам връзка и то с жена, която си заслужава.

Какво значи не мога да бъда добър човек? По-скоро ми звучи като "не искам да се съобразявам с някоя". Обаче пък ако тази жена е ценна за теб, тогава съобразяването ще си дойде само. Или нещо погрешно съм схванала думите ти? Grinning
Винаги мога да се съобразя с една жена. Почти няма нещо от което да не мога да се откажа. Проблема е, че съм много... рязък с всички останали. Не мога да понасям тъпотия, а не е като да няма наоколо. Това като цяло ме прави не особено приятен за околните. Обикновено си налягам парцалите и поддържам социално приемливо поведение поне на работа, но това е максимума, който мога да докарам в момента.
Виж целия пост
# 677
Тази тема е от септември. От септември до сега получихте ли секс, тези, които не са във връзка?
Виж целия пост
# 678
От септември до сега получихте ли секс, тези, които не са във връзка?

Едва ли.
Виж целия пост
# 679
Тази тема е от септември. От септември до сега получихте ли секс, тези, които не са във връзка?
Редовно... Simple Smile
Виж целия пост
# 680
Тази тема е от септември. От септември до сега получихте ли секс, тези, които не са във връзка?
Ти пък, не са се спрели!
А, ето и потвърждението Mr. Green
Виж целия пост
# 681
Скрит текст:
Но нали точно за това са връзките без обвързване? Не ти се налага да го търпиш извън моментите в които е най-добрият за теб. Защо трябва да приемаш нещо, което не искаш - вземи само хубавото Simple Smile
...

Не мисля, че може точно да се разграничи и отдели само хубавото. Колкото и кратко да сте заедно все ще има и моменти, в които не всичко ще е идеално.

...
Не мога да бъда добър човек - какво да правя - да се замонаша? Колкото и да съм какъвто съм нормално е да искам да имам връзка и то с жена, която си заслужава.

Какво значи не мога да бъда добър човек? По-скоро ми звучи като "не искам да се съобразявам с някоя". Обаче пък ако тази жена е ценна за теб, тогава съобразяването ще си дойде само. Или нещо погрешно съм схванала думите ти? Grinning
Винаги мога да се съобразя с една жена. Почти няма нещо от което да не мога да се откажа. Проблема е, че съм много... рязък с всички останали. Не мога да понасям тъпотия, а не е като да няма наоколо. Това като цяло ме прави не особено приятен за околните. Обикновено си налягам парцалите и поддържам социално приемливо поведение поне на работа, но това е максимума, който мога да докарам в момента.

Е, ти пък, това да ти е проблема. Много хора са рязки. Включително и аз на моменти. Намираш си начини за стопиране така че да не ти се отразява негативно на теб и така. Всъщност важното е вкъщи да си разбиращ. Grinning
Виж целия пост
# 682
Явно има доста жени без критерии. Е, нищо... гърненце и похлупак.
Виж целия пост
# 683
Явно има доста жени без критерии. Е, нищо... гърненце и похлупак.

Ти "Цитат на: гадняр в пн, 06 ное 2017, 11:48
Редовно... "  ли имаш предвид? Grinning
Виж целия пост
# 684
Нищо не съм получил, на сухо съм и се чудя закъде се пазят толкова тез жени...
Виж целия пост
# 685
Явно има доста жени без критерии. Е, нищо... гърненце и похлупак.

Ти "Цитат на: гадняр в пн, 06 ное 2017, 11:48
Редовно... "  ли имаш предвид? Grinning

Да, плаши ме, че въобще си намират някакви охотни жени... Уж. Тук доста от пишещите мъже са като червени фарове, излъчват предупреждение след предупреждение, а между редовете на написаното от тях е като да надзърнеш в мазе, което не е чистено от 20 години. Паяци, слуз и избухнали буркани със спаружени краставички.
Виж целия пост
# 686
Нищо не съм получил, на сухо съм и се чудя закъде се пазят толкова тез жени...

Е, за теб най-подходяща е платената любов. Само че май го считат за екстра, която изисква допълнително заплащане, ако искаш жрицата на любовта да ти позволи да ѝ говориш мръсотийки.

Виж целия пост
# 687
Нищо не съм получил, на сухо съм и се чудя закъде се пазят толкова тез жени...

Не че жените много се пазят, ама има едни мъже, които толкова за нищо не стават, че нито една жена не би се прежалила, ако ще на коляното да ѝ е оная работа. С извинение.
Виж целия пост
# 688
Ти пък, не са се спрели!
А, ето и потвърждението Mr. Green


Само от един тип жени има начин да получи секс при тези възгледи. Застаряващи и с месиански комплекс, които си мислят, че ако спят с него, може да му променят мнението и да се обвърже с тях. Но все пак ми се струва, че подобни възгледи са някаква поза, правят се на интересни, защото няма с какво друго да предизвикат интерес. В края на краищата никой не се кефи сериозно на мисълта, че може цял живот да е сам и да остарее без човек до себе си.
Виж целия пост
# 689
Е, за теб най-подходяща е платената любов. Само че май го считат за екстра, която изисква допълнително заплащане, ако искаш жрицата на любовта да ти позволи да ѝ говориш мръсотийки.

Може да инвестира в добра секс-кукла, гледах едни японски силиконови - красота, нищо общо с онези надуваемите. Послушна, красива, винаги навита, може да ѝ говори каквото си поиска. И брак не ще, само да я забърсва с парцалче от време на време...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия