Лидл-108- До 01/11

  • 186 687
  • 1 482
# 870
Сдобих се с бархетен спален комплект, но защо се бях заблудила, че е 100 процента памук... Разочаровах се като му видях етикета вкъщи, но няма да го връщам.
А каква е материята?
Виж целия пост
# 871
Загледах едно елече с косъм отпред, не изглежда лошо, не знам като се изпере как ще е косъма..
Изпрах го и не е мръднало. Wink

Тъй, тъй....говорете... Crossing Arms В къщата на обесения не се говори за въже бре... Mr. Green

Вики, шЪ го мислА... Crazy
Виж целия пост
# 872
Сдобих се с бархетен спален комплект, но защо се бях заблудила, че е 100 процента памук... Разочаровах се като му видях етикета вкъщи, но няма да го връщам.
А каква е материята?
И аз си купи от тези със звездите.Имаше сиви комплекти и бордо,и на двата вида състава е 63%памук-37%полиестер.
Виж целия пост
# 873
Офелия,и аз като теб.Добре обаче още в магазина го видях,че не е памук и не взех.
Виж целия пост
# 874
 От бархетните имам два чаршафа с ластик долни. Много здрава гад е това и за студено време си е супер. едни мекички са такива  Laughing мъхести. Търкалях ги цяла зима и сега пак ги извадих. Очудващо не са станали на топчета въпреки,че ММ спи с поларена пижама  #2gunfire и даже обикновените ми чаршафи от трико се налага да ги бръсна  Laughing от нея.
Виж целия пост
# 875
Този само в тематична седмица ли е или е бил в постоянния и вече го няма?
 Или аз недовиждам нещо?  Peace
Виж целия пост
# 876
В постоянния е. Но не винаги е наличен.
Виж целия пост
# 877
Teta, мерси. От 3 месеца гледам вече, през ден влизам в магазина и все няма или не го виждам  ooooh!
Виж целия пост
# 878
И аз него ползвам. Може да се пита и по мейл...
Доставките нещо им куцат. Вчера имаше отново празни рафтове при колбасите...
Виж целия пост
# 879
Намаленията за всички магазини Лидл ли се отнасят?
И някой дали е мернал тази маша някъде? За София питам  Grinning
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=4151

Да,имаше днес поне 2 бр. в Лидл - Халите. Peace
Имаше и в магазина на Сливница.

Спомняте ли си UV (или бяха LED) лампите за маникюр, кога ги пускаха и колко струваха? Само лампа ли беше или беше комплект с лакове?
Виж целия пост
# 880
Долче, не си струва ножицата. С голям нож много бързо се разфасова пилето. Просто има тънкост къде да срежеш. Моята само я подмятам изобщо не я ползвам, дори ми е по-трудно с нея.
Виж целия пост
# 881
Долче, не си струва ножицата. С голям нож много бързо се разфасова пилето. Просто има тънкост къде да срежеш. Моята само я подмятам изобщо не я ползвам, дори ми е по-трудно с нея.
На мен ми е ужасно трудно да разфасовам пилета- дори вече опечени ooooh! И с нож не се справям Embarassed , освен ако не са от онези печени пилета които се "разпадат" от само себе си.... Mr. Green Ще помисля, но  ножиците може и да са свършили вече. Laughing
Виж целия пост
# 882
Чорапогащници 98/104 от по-тънките дали има изкарани из кошовете ?
Виж целия пост
# 883
Вчера в Лидл на Резбарска имаше хлебопекарни и всичко по много бройки от каталога. 😊
Виж целия пост
# 884
В Лидл Дружба дали се намират още хлебопекарни?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия