Мъж Телец - 15

  • 65 788
  • 741
# 180
Напротив, телето ми говори, даже любовно обяснение получих вчера. Щом те влече, вкарай му ревност и го разклати емоционално. Ще имаш в бъдеще един психически нестабилен партньор. Щом те влече - действай. Само не ми натрисай рибешката си злоба - запази я за себе си. Аз лоши чувства към тебе не тая. Най-малкото защото имам това, към което ти се стремиш.
Виж целия пост
# 181
Напротив, телето ми говори, даже любовно обяснение получих вчера. Щом те влече, вкарай му ревност и го разклати емоционално. Ще имаш в бъдеще един психически нестабилен партньор. Щом те влече - действай. Само не ми натрисай рибешката си злоба - запази я за себе си. Аз лоши чувства към тебе не тая. Най-малкото защото имам това, към което ти се стремиш.
Охх, колко е кофти да ти отговорят със същото, нали? Друг път не нападай, за да не бъдеш нападан.
Виж целия пост
# 182
Ти си луда.
Виж целия пост
# 183
Благодаря, да го чуя от твоята уста за мен е гордост и чест.
Виж целия пост
# 184
Много интересно. Една риба, дето няма връзка с телец, а иска да има, но не може да се справи, дава на друга жена съвети как да постъпи. Яко е, спуках се от смях. Пък и се държи отбранително като я свалиш на земята.

Да накараш телец да те преследва заради ревност не е стратегия! Телецът БЯГА от силни емоции, още повече негативни. Накараш ли го да ревнува и то съвсем осъзнато - шута ти е гарантиран! Искаш ли мъж от земна зодия - винаги се играе честно и се казват нещата директно, без страх! Телецът се влюбва не като го разклатиш емоционално (което е почти невъзможно), а като го извадиш от физическата рутина!

И е хубаво да го слушате какво казва. "Искам да останем приятели" значи точно това! Дали приятели, или приятели с чат-пат креватна акробатика е друг въпрос. Да не говорим, че мъж стигне ли до това да иска да сте приятели, означава че къса любовни отношения, но предлага срещи, за да не влиза в конфликти. Телецът не иска драми. Това е.


Здравейте, извинявайте че нахлувам в темата, но живея с телец от 10 години от 5 вече ми е съпруг.
Напълно съм съгласна с Асен, ще изгубиш телеца ако го караш да  ревнува,със сигурност.
Начинът е да се държиш както той се държи.
Виж целия пост
# 185
Много интересно. Една риба, дето няма връзка с телец, а иска да има, но не може да се справи, дава на друга жена съвети как да постъпи. Яко е, спуках се от смях. Пък и се държи отбранително като я свалиш на земята.

Да накараш телец да те преследва заради ревност не е стратегия! Телецът БЯГА от силни емоции, още повече негативни. Накараш ли го да ревнува и то съвсем осъзнато - шута ти е гарантиран! Искаш ли мъж от земна зодия - винаги се играе честно и се казват нещата директно, без страх! Телецът се влюбва не като го разклатиш емоционално (което е почти невъзможно), а като го извадиш от физическата рутина!

И е хубаво да го слушате какво казва. "Искам да останем приятели" значи точно това! Дали приятели, или приятели с чат-пат креватна акробатика е друг въпрос. Да не говорим, че мъж стигне ли до това да иска да сте приятели, означава че къса любовни отношения, но предлага срещи, за да не влиза в конфликти. Телецът не иска драми. Това е.


Здравейте, извинявайте че нахлувам в темата, но живея с телец от 10 години от 5 вече ми е съпруг.
Напълно съм съгласна с Асен, ще изгубиш телеца ако го караш да  ревнува,със сигурност.
Начинът е да се държиш както той се държи.


   Съгласна съм. Това най-грешният начин да обърне внимание един Телец на харесваната от него жена е чрез ревност.
Виж целия пост
# 186
Тони, и аз да ти кажа този път сериозно - забележката за ревността беше към теб, не към Филинг.Много са прави и Асен и другите момичета, в дългосрочен план няма да постигнеш нищо така.
Това с предизвикване на интереса става за един път, някоя напечена ситуация и сигурно ще подейства, но често -не.Ще те намрази, дори и да те е обичал.Ние не сме като вас днес така, утре друго- при нас всичко е трайно и завинаги.Мразим някой да ни нарушава системно спокойствието, ние също не нарушаваме чуждото.

Специално твоя Телец не знам колко на сериозно те взима щом не иска толкова време да сте интимни.Ако искаш да се ангажира с теб, бъди и ти сериозна.

Виж целия пост
# 187
Тони, и аз да ти кажа този път сериозно - забележката за ревността беше към теб, не към Филинг.Много са прави и Асен и другите момичета, в дългосрочен план няма да постигнеш нищо така.
Това с предизвикване на интереса става за един път, някоя напечена ситуация и сигурно ще подейства, но често -не.Ще те намрази, дори и да те е обичал.Ние не сме като вас днес така, утре друго- при нас всичко е трайно и завинаги.Мразим някой да ни нарушава системно спокойствието, ние също не нарушаваме чуждото.

Специално твоя Телец не знам колко на сериозно те взима щом не иска толкова време да сте интимни.Ако искаш да се ангажира с теб, бъди и ти сериозна.

Здравей, аз също съм го правила в екстремна ситуация и тогава проработи. При моя телец аз не исках да сме интимни дълго време, понеже имах друга връзка, по- горе съм го казвала, въртях се в кръгова отбрана. Но неговият интерес не спадна, той поддържаше нещата сам много дълго време, ненатрапливо, но постоянно. Именно заради това постоянство отключи в мен интереса.Разбирам го, че сега е предпазлив, ако някой се държи както аз съм си държала с него, супер нервно, ултимативно и безцеремонно, и аз щях да го накарам да си плати. Това, което ме държи е ненатрапливото му, уж несериозно, но трайно присъствие в моя живот от 1 година, като през три четвърти от нея той беше тотално игнориран.Факт е, че ние почти не се познавами като хора.Но факт е и, че остана, тепърва ще разбера какво му се върти в главата.
Виж целия пост
# 188
А специално на Асен и Елиас желая да им кажа, че са ми много симпатични и се извинявам, ако съм ги обидила.През цялото време идеята ми е била да се приложи ревността като нестардантен подход в нестандартна ситуация, а не по принцип като обичайно поведение.
Виж целия пост
# 189
А специално на Асен и Елиас желая да им кажа, че са ми много симпатични и се извинявам, ако съм ги обидила.През цялото време идеята ми е била да се приложи ревността като нестардантен подход в нестандартна ситуация, а не по принцип като обичайно поведение.
Това рибешкото напълно го разбирам. И мен така ме разбират нерядко, все се чудя накъде да се обяснявам. Когато съм неразбрана, и аз ставам насмешливо-хаплива Simple Smile. Не си луда изобщо и много добре схващаш нещата, но земна зодия не се надявай да те схване лесно Simple Smile. Те са прекалено прагматични, рационални и забодени в материалното, за да схванат лесно нептуновата концепция. Затова, ако искаш телето да те разгадае донякъде, става точно така с добронамерено обяснение, както в този пост. Ама не бива да се прекалява с разгадаването, все трябва да остава по нещо за човъркане Simple Smile.
Ненатрапливо, но постоянно - перфектно описание! Точно така се държат. Телецът няма да ти се натрапи, няма да натисне за интимност, ще чака ти да подадеш сигнал. В същото време изобщо няма да се откаже, щом веднъж се е спрял на теб, ще гравитира трайно. Игнорирай го колкото си искаш, телето си знае основния принцип - капката дълбае камъка не със силата, а с постоянството на падането си. Те го прилагат и спрямо тях трябва да се прилага точно същия принцип, ако човек иска да схванат неговия модел Peace.
Ако лекичко се открехнеш и започнеш да поддаваш осезаемо, следващото, което можеш да очакваш, е да те провокира. Мноого умеят да въртят и сучат, за да си признаеш чувствата Simple Smile. И всеки път се правят, че темата е друга,  уж говорят за луната, а имат предвид слънцето Simple Smile. Много са ми забавни, като вземат да опипват почвата и да ме пробват. На мен ми е ясно като бял ден накъде бие, а той описва концентрични кръгове ooooh!. Оставям го да се помъчи малко и ако ми изнася, в един момент директно му изтърсвам "Какво ме пробваш как кънтя на тема...питай направо?" и той Shocked Laughing. И се прави на "А, не-не, няма такова нещо Simple Smile.". И с това не бива да се прекалява, тоест с "Ясен си ми." - не обичат да са много открити и прозрачни.
Когато обаче се разкрие по собствено желание...все едно си разтворила груба мидена черупка, а в сърцевината й...сияйна мека перла Heart Eyes.
Виж целия пост
# 190
...Телецът няма да ти се натрапи, няма да натисне за интимност, ще чака ти да подадеш сигнал...
Не е валидно и за двамата Телци, с които съм излизала. Единият направо щеше да ми докара сърдечен удар с прибързаността си, не е за мен тая експресност в интимността.
Виж целия пост
# 191

Ненатрапливо, но постоянно - перфектно описание! Точно така се държат. Телецът няма да ти се натрапи, няма да натисне за интимност, ще чака ти да подадеш сигнал. В същото време изобщо няма да се откаже, щом веднъж се е спрял на теб, ще гравитира трайно.

Така е, няма да се натрапи по неприятен начин,нито ще бърза много, но и няма да стои без близост толкова дълго, особено пък ако говорим за млад мъж, че и с планети в  Овен. Аз хем съм жена, но на тази възраст не бих издържала толкова време ако харесвам някой само да си комуникирам.Със сигурност щях да имам друга реална връзка с интимност, а човека от комуникацията щях да го смятам просто за приятел.Дори сега се замислих на сегашната  си възраст дали бих могла да чакам някой мъж, който уж ми дава сигнали толкова дълго време.За нас е жизненоважна близостта, така обичаме.


Виж целия пост
# 192
А специално на Асен и Елиас желая да им кажа, че са ми много симпатични и се извинявам, ако съм ги обидила.През цялото време идеята ми е била да се приложи ревността като нестардантен подход в нестандартна ситуация, а не по принцип като обичайно поведение.
Това рибешкото напълно го разбирам. И мен така ме разбират нерядко, все се чудя накъде да се обяснявам. Когато съм неразбрана, и аз ставам насмешливо-хаплива Simple Smile. Не си луда изобщо и много добре схващаш нещата, но земна зодия не се надявай да те схване лесно Simple Smile. Те са прекалено прагматични, рационални и забодени в материалното, за да схванат лесно нептуновата концепция. Затова, ако искаш телето да те разгадае донякъде, става точно така с добронамерено обяснение, както в този пост. Ама не бива да се прекалява с разгадаването, все трябва да остава по нещо за човъркане Simple Smile.
Ненатрапливо, но постоянно - перфектно описание! Точно така се държат. Телецът няма да ти се натрапи, няма да натисне за интимност, ще чака ти да подадеш сигнал. В същото време изобщо няма да се откаже, щом веднъж се е спрял на теб, ще гравитира трайно. Игнорирай го колкото си искаш, телето си знае основния принцип - капката дълбае камъка не със силата, а с постоянството на падането си. Те го прилагат и спрямо тях трябва да се прилага точно същия принцип, ако човек иска да схванат неговия модел Peace.
Ако лекичко се открехнеш и започнеш да поддаваш осезаемо, следващото, което можеш да очакваш, е да те провокира. Мноого умеят да въртят и сучат, за да си признаеш чувствата Simple Smile. И всеки път се правят, че темата е друга,  уж говорят за луната, а имат предвид слънцето Simple Smile. Много са ми забавни, като вземат да опипват почвата и да ме пробват. На мен ми е ясно като бял ден накъде бие, а той описва концентрични кръгове ooooh!. Оставям го да се помъчи малко и ако ми изнася, в един момент директно му изтърсвам "Какво ме пробваш как кънтя на тема...питай направо?" и той Shocked Laughing. И се прави на "А, не-не, няма такова нещо Simple Smile.". И с това не бива да се прекалява, тоест с "Ясен си ми." - не обичат да са много открити и прозрачни.
Когато обаче се разкрие по собствено желание...все едно си разтворила груба мидена черупка, а в сърцевината й...сияйна мека перла Heart Eyes.

Благодаря за насоката. Откровена си, както винаги. Обичат психоатаките. Неслучайно чичко Фройд им е колега по зодия. Относно правенето, че темата е друга, гласувам с две ръце, опитност от тези дни. Ти му говориш за круши, той за разцъфнали божури. Но когато усети, че ти е писнало или, че е време вече нещо да каже, казва го. Казва го така, че краката ти се подкосяват. Часове, след като се запознахме получих умопомрачителен смс от него, но тогава не му обърнах внимание. По - късно и други. Писал ми е няколко пъти, след което изтрива написаното преди да го прочета. Това говори за чувствителност, несигурност и уязвимост, опитват се да владеят положението, но не винаги им се получава, не може да се живее потопен в този дисциплиниращ самоконтрол, имат нужда и да изплуват над водата.
Виж целия пост
# 193
Така е, няма да се натрапи по неприятен начин,нито ще бърза много, но и няма да стои без близост толкова дълго, особено пък ако говорим за млад мъж, че и с планети в  Овен. Аз хем съм жена, но на тази възраст не бих издържала толкова време ако харесвам някой само да си комуникирам.Със сигурност щях да имам друга реална връзка с интимност, а човека от комуникацията щях да го смятам просто за приятел.Дори сега се замислих на сегашната  си възраст дали бих могла да чакам някой мъж, който уж ми дава сигнали толкова дълго време.За нас е жизненоважна близостта, така обичаме.
Ако иска само секс и жената поддава- да. Ако е и млад и не се влага много и жената поддава- да. Ако теренът е чист и жената поддава - да.
Ако иска повече - няма да бърза. Ако е по-опитен, врял и кипял - няма да бърза. Ако теренът не е чист - няма да си мръдне пръста, ако иска нещо сериозно. Ако иска само секс - би.
Щом се върти толкова време, не е прегорял, а по-скоро клъвнал Simple Smile.
Теле не теле, мъж все пак Wink.
Виж целия пост
# 194
Казва го така, че краката ти се подкосяват. Часове, след като се запознахме получих умопомрачителен смс от него, но тогава не му обърнах внимание. По - късно и други. Писал ми е няколко пъти, след което изтрива написаното преди да го прочета. Това говори за чувствителност, несигурност и уязвимост, опитват се да владеят положението, но не винаги им се получава, не може да се живее потопен в този дисциплиниращ самоконтрол, имат нужда и да изплуват над водата.
Абсолютно Laughing. Отвън препечени филийки, а отвътре желе с разтопено фъстъчено масло Laughing.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия