. Не си луда изобщо и много добре схващаш нещата, но земна зодия не се надявай да те схване лесно
. Те са прекалено прагматични, рационални и забодени в материалното, за да схванат лесно нептуновата концепция. Затова, ако искаш телето да те разгадае донякъде, става точно така с добронамерено обяснение, както в този пост. Ама не бива да се прекалява с разгадаването, все трябва да остава по нещо за човъркане
.
.
. И всеки път се правят, че темата е друга, уж говорят за луната, а имат предвид слънцето
. Много са ми забавни, като вземат да опипват почвата и да ме пробват. На мен ми е ясно като бял ден накъде бие, а той описва концентрични кръгове
. Оставям го да се помъчи малко и ако ми изнася, в един момент директно му изтърсвам "Какво ме пробваш как кънтя на тема...питай направо?" и той
.". И с това не бива да се прекалява, тоест с "Ясен си ми." - не обичат да са много открити и прозрачни.
.
. Не си луда изобщо и много добре схващаш нещата, но земна зодия не се надявай да те схване лесно
. Те са прекалено прагматични, рационални и забодени в материалното, за да схванат лесно нептуновата концепция. Затова, ако искаш телето да те разгадае донякъде, става точно така с добронамерено обяснение, както в този пост. Ама не бива да се прекалява с разгадаването, все трябва да остава по нещо за човъркане
.
.
. И всеки път се правят, че темата е друга, уж говорят за луната, а имат предвид слънцето
. Много са ми забавни, като вземат да опипват почвата и да ме пробват. На мен ми е ясно като бял ден накъде бие, а той описва концентрични кръгове
. Оставям го да се помъчи малко и ако ми изнася, в един момент директно му изтърсвам "Какво ме пробваш как кънтя на тема...питай направо?" и той
.". И с това не бива да се прекалява, тоест с "Ясен си ми." - не обичат да са много открити и прозрачни.
.
.
. Препоръчани теми