Свекърва ми дели децата как да постъпя?

  • 6 278
  • 52
# 30
Майка на приятелката ми дели децата на двете си дъщери. Страничен наблюдател съм, но бях свидетел на доста грозни гледки  Sick.
Виж целия пост
# 31
Нема оправия това...
Кофти за децата...но със сигурност ще има ответен удар след време:)
На теб да не ти пука!
Виж целия пост
# 32
ами каквото повикало- такова се обадило и твоите деца сами ще и го върнат някой ден, така че ти въобще не се занимавай с това... макар че дори да обича някое от внучетата си повече, не е хич честно да го показва толкова явно, но нейна си работа! ако питаш мен, още по-добре, тъкмо да не ти се бърка! ама ха!
Виж целия пост
# 33
О мойта е същата, а имай предвид, чи ема двама сина, т.е ние сме две снахи. Не се връзвай, гледай си децата и да си гледа работата....
Виж целия пост
# 34
за съжаление е често срещано явление..
Жалкото е,че наистина на сила хубост не става!
Гледай си кефа и това е!  Peace
Виж целия пост
# 35
Сама казваш, че вече започва да разбира детето ти. Нека само да ги прецени и тогава... Mr. Green  Сами са си виновни подобни "тарикатки" #2gunfire #2gunfire  . Не го приемай лично, толкова и е "багажа", така го чувства!
Виж целия пост
# 36
Няма да кажа нищо ново аз и ние сме в групата.Мисля си, че явно си е въпрос и на манталитет.И онова (на снахата) ми е внуче, ама това ми по-внуче. Както казвате всички насила хубост не става. Не й ли идва отвътре, никой не може да я накара да се привърже към детенце. Аз също много се изнервям по въпроса, нашата убостница е същата стока. Да си гледат работата - само могат да загубят от това.
Виж целия пост
# 37
Оправия няма, освен ако не седнеш и директно не и кажеш в очите какво мислиш по въпроса.
При нас положението е същото. Детето на зълва ми се гледа от свекърите ми през седмицата, а събота и неделя от другите баба и дядо. А зълва ми и мъжа и ходят само на свиждане. Сега когато имам нужда от помощ първо нямаше проблем да ми помага за каката, а изведнъж се оказа, че пак ще си гледа другото внуче. Така че пак сме извън играта. Много ми е болно, че децата са ми игнорирани, но това е........
Виж целия пост
# 38
Оправия няма, освен ако не седнеш и директно не и кажеш в очите какво мислиш по въпроса.
При нас положението е същото. Детето на зълва ми се гледа от свекърите ми през седмицата, а събота и неделя от другите баба и дядо. А зълва ми и мъжа и ходят само на свиждане. Сега когато имам нужда от помощ първо нямаше проблем да ми помага за каката, а изведнъж се оказа, че пак ще си гледа другото внуче. Така че пак сме извън играта. Много ми е болно, че децата са ми игнорирани, но това е........
ами аз за сега се въздържам и се правя на  Whistling
ти говори ли директно с нея и тя как реагира?
Виж целия пост
# 39
Момичета, има Видов ден, не се ядосвайте Wink Моята баба обожаваше децата на леля ми, а нас със сестра ми пренебрегваше мноооооого години. А  майка ми и леля ми са й дъщери, не става въпрос за снаха. Сега обаче леля ми и нейните деца не й обръщат и грам внимание и за всичко разчита на майка ми и нас, децата й. Аз си оправих отношенията с баба ми преди доста години, благодарна съм й, че ни помогна в труден момент, но сестра ми още не може да прости... До такава степен, че отива да я види веднъж на 1-2 години и никога не й се обажда по телефона...

Моите деца са единствените внуци на свекървата (мъжът ми е единствено дете), но до скоро тя не проявяваше никакъв интерес към децата. Големият син е на 9 години и прекрасно усещаше това Confused Отскоро започна да се интересува от хлапетата, но виждам, че обръща внимание повече на малкият, който е копие на мъжа ми, а големият пак е пренебрегнат Close Мъчно ми е, но гледам да омаловажавам поведението й пред големия, да не му прави впечатление, защото зная колко ще го заболи, ако схване какво точно става... Ама зная, че ще дойде Видов ден и за нея Twisted Evil
Виж целия пост
# 40
... Ама зная, че ще дойде Видов ден и за нея Twisted Evil
Споко, ще дойде. Аз на 20 години се обърнах и казах на баба ми - " И кво сега като братовчедка ми беше любимата внучка? Кой идва да те гледа и да помага? " Аз съм си злобничко човече и не пропуснах да и изтъкна, колко зле съм се чувствала като цялото ми детство съм била на опашката за бабина любов. Ама пък последните 5години познайте кой е на баба любимеца bowuu Сега като и прабаба ще я направя, аз съм номер 1. Ходя си да я виждам по-често, помагам най-много (че и мъжа си пращам да помага - с баща ми дърва ще режат на баба за зимата). 20 чифта терлички е оплела за бебето Simple Smile
Виж целия пост
# 41
Нашата баба обича децата на бившата си снаха Joy Joy Моята дъщеря не я понася и вече се разделиха, не обичам лицемерие. Моята кукла е копие на баща си, любимия и син, и няма грам съмнение, че е негов клонинг. Толкова гадно си показва разделението между децата, че намерих за необходимо, че няма смисъл от сухи напъни.  smile3533 Забравих, че щерка ми носи името на зълва и, която мрази, макар, че жената 20 години е покойница.  newsm78    Въпрос на ............... closed
Виж целия пост
# 42
Не се се заблуждавай ,че ще можеш да промениш отношението и.Ако детето(голямото)се усеща просто не ги води там-само ще го разстройваш!!! smile3518Такова ще си бъде отношението и каквото и да правиш,така че не си хаби силите да го променяш-дръж я далеч от семейството си! fight
Виж целия пост
# 43
Спокоооооо--след 10 год тя ще иска детето да и обръща внимание--ама няма да стане.Децата усещат кой ги обича.
Остави я---и при мен беше така.Сина ми е на 20 год и тя се опитва да му говори пък той я реже--еми как да не се кефи човек.Всичко ще си дойде на мястото.
Виж целия пост
# 44
Decata 6te i go varnat smile3534
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия