Колко време диета след разстройство?

  • 963
  • 3
Тази нощ дъщеря ми оповръща света. Много често имаше позиви, но просто вече нямаше какво да повръща, дори стомашен сок не изкарваше.
Тази сутрин последва едно небивало при нея дрискане- за половин час 4 пъти. После нещата се поуспокоиха сякаш  Praynig Praynig
Няма висока Т- 37.3, но за нея мисля, че причината е другаде, защото доста отдавна си я поддържа.
Днес е изяла всичко на всичко 1 банан, 1 сухар и няколко солетки. Пие от лечебното сокче на Хип и Ентерол (давам ги със спринцовката, че иначе не иска   Tired).
Последно ака преди 2 часа, като видимо количеството беше доста по- малко, а плътността много по- добра. Peace

Докога да я държа гладна? В смисъл- на тази диета?
Виж целия пост
# 1
Поне 2-3 дни след като спре растройството Peace
Виж целия пост
# 2
Не бързай да прекратяваш диетата, защото разстройството може пак да започне. То и без друго на детето едва ли му се яде в този момент, давай повече течности.
Виж целия пост
# 3
Абе да ти кажа- озверяла е от глад  Grinning Мрънка, отказва предложенията ми да си хапне сухар или картоф, сочи към шкафа и хладилника... Не е глупаво детето  Mr. Green А течности пие доста, спокойна съм- постоянно се налива с вода. Изобщо общото й състояние е много добро  Praynig и вече си мисля, че не е вирус, а нещо от храната  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия