Какви зодии сте с половинките си?

  • 16 920
  • 533
Аз съм рак, а той лъв. fight Казват, че тази комбинация е ужасна. Аз много не вярвам на такива неща, ама от време на време си викам, че има голяма истина в това.
Виж целия пост
# 1
Аз Дева, той Лъв, малката и тя е Лъв  ooooh! не ми е много лесно, но на тях също  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Риби(аз)и Дева(той).Нямам никаква идея дали сме съвместими, обаче...Иначе най-ми върви при мъжете Рак и Риби CrazyПри мъжете Стрелец, съм забелязвала че нямам никакъв шанс Laughing
Виж целия пост
# 3
Аз - Лъв, последен ден преди Девата, а той Телец!
А децата на майката-хищник са Дева и Водолей.
Виж целия пост
# 4
Аз ЛЪВ,той ВЕЗНИ,а малката РАК.Тройката на Блейк LaughingРазбира ме се общо взето Peace
Виж целия пост
# 5
Аз съм Водолей, той- Овен. Децата- Риби и Козирог. Всички имаме една обща черта- голям инат.
Виж целия пост
# 6
Аз съм Водолей, а мъжо - Козирог. А децата и те рогати - едното Козирог, другото Овен. Жална ми майка  Laughing
Виж целия пост
# 7
Аз съм водолей,а половинката ми е телец.
Виж целия пост
# 8
Мъжа ми е РАК, а трите жени в къщи сме рогати- аз и голямата ОВЕН, малката Телец. Уж не си пасваме по зодии, но 16г. вече нямам оплаквания  Grinning
Виж целия пост
# 9
аз везни,тои телец-разбираме се добре
Виж целия пост
# 10
Еднакви - Близнецы!  Sunglasses Sunglasses Детко е Лъв - леле-мале! Да ни е яко дупе!
Виж целия пост
# 11
Аз - Телец
Той - Лъв
Детенце - Водолей
Виж целия пост
# 12
Не, че това се отразява по някакъв начин на връзката ни, но аз съм стрелец, а той е дева.
Виж целия пост
# 13
Аз съм РАК, той е КОЗИРОГ, малката е СТРЕЛЕЦ.
Виж целия пост
# 14
Аз дева, той близнаци. Уж не си пасваме, но нямаме проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия