Чували ли сте за подобна услуга?

  • 1 195
  • 8
Предстои ни местене от един апартамент в друг. Чувала съм, че има фирми, които предлагат временно складиране на мебелите, докато дойде време да се пренесат в новия апртамент. Нищо конкретно, обаче, за съжаление....
Ако някой от вас е чувал или има координати на подобни фирми, моля ви, помагайте!
Виж целия пост
# 1
чувала съм - наши познати така си съхраняваха известно време багажа в някакъв склад, Но за съжаление не знам подробности Wink
пусни търсачка Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Предстои ни местене от един апартамент в друг. Чувала съм, че има фирми, които предлагат временно складиране на мебелите, докато дойде време да се пренесат в новия апртамент. Нищо конкретно, обаче, за съжаление....
Ако някой от вас е чувал или има координати на подобни фирми, моля ви, помагайте!
Хм....върти мис е нещо като ИНТЕРНЕШЪНЪЛ МУУВЪРС.
Виждала съм едни камиони около хотел ХИЛТОН с подобен надпис.
Ако скоро мина оттам-ще погледна.
Виж целия пост
# 3
чувала съм - наши познати така си съхраняваха известно време багажа в някакъв склад, Но за съжаление не знам подробности Wink
пусни търсачка Sunglasses

С търсачка нищо не намерих Sad
Виж целия пост
# 4
Пробвай в софийското Позвънете, не може да няма, виж и интернет изданията
Виж целия пост
# 5
Хм....върти мис е нещо като ИНТЕРНЕШЪНЪЛ МУУВЪРС.
Виждала съм едни камиони около хотел ХИЛТОН с подобен надпис.
Ако скоро мина оттам-ще погледна.

Благодаря.
Виж целия пост
# 6
чувала съм - наши познати така си съхраняваха известно време багажа в някакъв склад, Но за съжаление не знам подробности Wink
пусни търсачка Sunglasses

С търсачка нищо не намерих Sad

а с обяви по вестник? в рубрика " услуги"
Виж целия пост
# 7
Тук това е много използвана услуга,казва се Storage.Но за България нямам идея.
Виж целия пост
# 8
clover, би ли споделила, ако си намерила координати. Мисля, че и на други тук ще е от полза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия