Белези-как могат да се махнат???

  • 1 039
  • 10
Имам питанка някой знае ли нещо друго освен КОНТРАТУБЕКС за белези????
Дори народно да е но да има ефект?
Виж целия пост
# 1
Ами и аз съм ползвала Контрактубекс и съм доволна.Използвай лятото да се поизпечеш това също помага.А иначе си имах от пубертете едни сериозни белези от акне,за които ми помогна една козметичка от Шумен някакъв разтвора салицилова киселина поръчваше от аптеката, но това си е личен патент нейн, маже се проблемната зона няколко пъти до пълно излющване.Старо средство,но много помаги.Е това бе преди 3 год. сега може да работи и с по-съвременни продукти, които обаче не винаги са толкова ефикасни.
Виж целия пост
# 2
То за синът ми става въпрос на капачката му падна коричката и ме е страх д ане остане белег,сега в момента е розово.
Виж целия пост
# 3
А извинявай аз мислех,че е за теб, ама че съм несъобразителна.Мажи му крачето с вода в която си варила смрадлика,купуваш я от аптеката.За да зарастне по-бързо.
Виж целия пост
# 4
То е зараснало но  розовото седи като белег така имаше и на  ръката и си остана белег #Crazy smile3518 smile3506
Виж целия пост
# 5
Има еднин друг медикамент за мазане- Мадеказол.
От нар. медицина- мехлем, приготвен от цвят на невен и свинска мас, но не знам рецептата. Ако има интерес, мога да попитам и да я напиша. Става и за изгаряния, рагади, напукани пети и т. н.
Виж целия пост
# 6
Има еднин друг медикамент за мазане- Мадеказол.
От нар. медицина- мехлем, приготвен от цвят на невен и свинска мас, но не знам рецептата. Ако има интерес, мога да попитам и да я напиша. Става и за изгаряния, рагади, напукани пети и т. н.



ще ти бъда безкраино благодарна Heart Eyes Mr. Green  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 7
Има еднин друг медикамент за мазане- Мадеказол.
От нар. медицина- мехлем, приготвен от цвят на невен и свинска мас, но не знам рецептата. Ако има интерес, мога да попитам и да я напиша. Става и за изгаряния, рагади, напукани пети и т. н.



ще ти бъда безкраино благодарна Heart Eyes Mr. Green  bouquet  bouquet
Медеказол Peace
А кремчето с маста и невена майка ми го приготвя като в разтопената чиста свинска мас "запържва" невена. След това то си изстива и се сгъстява Peace
Виж целия пост
# 8
 newsm10 Контрактубекс и смес от невен
Виж целия пост
# 9
Tова със маста и невена го имам в хладилника, но след като е паднала вече коричката няма как да помогне  Cry Ако кърмиш още мажи белега с кърма. Пробвала съм го, но веднага като е още прясна раната и много бързо и без следи заздравява.
Виж целия пост
# 10
Ползвала съм само Медеказол. В аптеката последният път (след Варицелата на Дияна) ми казаха, че Медеказола и Котратубекса били еднакви. Не съм гледала съдържанието на Котратубекса, не мога да потвърдя горното.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия