Кой е инициаторът в семейството ви??? Относно броя на децата...

  • 3 184
  • 89
# 45
Беше непланирано, но той го искаше от много време. Аз се дърпах, защото още учех. Сега обаче съм щастлива и живот и здраве по въпроса за второ сигурно ще е обратния вариант.
Виж целия пост
# 46
И двамата го искахме Peace
За второ-аз съм инициатор,но той не иска и да 4уе:tired:
Виж целия пост
# 47
И двамата искахме да имаме дете, но май аз повдигнах темата!!!! Wink
И така пробвахме , а Габи стана от раз - точната дата помня(13.03.2003 година)!!!
Сега за второ още се ослушваме май!!!! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 48
все аз, но принципно и 2-мата си ги искахме и планирахме
Виж целия пост
# 49
Той иска повече второ дете от мен. И аз искам, но по-малко.

Онзи ден каза, че трябва да се замислим, защото разликата им ставала голяма вече.
Peace
Виж целия пост
# 50
И двата пъти Грешки в клякането, но много желани Wink
Виж целия пост
# 51
За първото и двамата го искахме, нищо, че самите бяхме почти деца 9аз на 19, той на 22). За второто определено аз го изръчках. Не, че не искаше, мисля, че го беше страх. По принцип и двамата обичаме децата и искахме две (поне - за повече няма възможности). Но тъйнкато таткото много дейно участваше в отглеждането и му се събра множко - тежка бременност, вечно болно бебе, жена-студентка... И с второто нещата се повториха, но сега обожава малкото "кукле". Само го послушах да изчакаме, поне докато завърша. Че с две бебета и редовно на лекции  ooooh!
Виж целия пост
# 52
При нас АЗ съм вечният инициатор.  Embarassed

 Peace същото положение и при нас!
Виж целия пост
# 53
Първото не беше планувано (познавахме се от 3 месеца все пак), но беше приятна изненада. Второ със сигурност ще има, но по-нататък.
Виж целия пост
# 54
опция 4 Peace
Виж целия пост
# 55
3.опция
и двамата еднакво сме искали детето, и ще искаме останалите  Peace
Виж целия пост
# 56
   И двете ни деца дойдоха неочаквано и непланирано, но бяха много желани и от двама ни  Heart Eyes!
Виж целия пост
# 57
Опция 3 Peace
Виж целия пост
# 58
Първото и двамата много го искахме, сега аз искам второ, а той се ослушва, ама много!
Виж целия пост
# 59
Тати сякаш беше по - голям ентусиаст, аз все не бях готова, май страх ме беше  newsm78... Иначе той и за второ вече е готов  Grinning , само че трябва да изчакаме още поне година и половина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия