Лефакс?

  • 967
  • 5
Здравейте.Някой може ли да ми каже как се дават  капките лефакс,че немския ми куца малко.  bouquetБлагодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Преди всяко хранене по 2 впръсквания (но ако коликите преминат от капките, то тогава няма нужда от тях Mr. Green. Имам предвид, че на бебка съм давала капки с различни търговски имена, но....никакъв ефект Sad. Изинявай, че се отклоних Wink.)
Виж целия пост
# 2
Благодаря.  PeaceНадявам се на нас да ни помогнат.Че много се измъчи милото.Давах му Инфакол ,но резултат нямаше,сега ще видим с тези. Hug
Виж целия пост
# 3
Благодаря.  PeaceНадявам се на нас да ни помогнат.Че много се измъчи милото.Давах му Инфакол ,но резултат нямаше,сега ще видим с тези. Hug
При нас беше обратното - от Лефакс - никакъв ефект, а Инфакол облекчава.
Виж целия пост
# 4
пък аz ги давах С всяко млякото, 6тото така пи6е на опаковката и така ми каzа аптекаря, като ми иzнесе цяла лекция как то4но действат  ooooh!
Виж целия пост
# 5
На мойто бебе му подействаха много добре. Също давахме и Инфакол, но с Лефакса беше по-добре. Изглежда при всяко бебенце е различно. Както вече са ти казали - 1-2 впръсквания преди всяко ядене. Аз пръсках по веднъж, само вечер по 2. Забравихме за вечерния рев. Само промрънкваше от време на време. Успех Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия