Предложи ми....в шок съм..безумно щастлива

  • 3 636
  • 82
само преди 2 или 3 дни писах в една тема,че вече искам да съм булка,но май няма скоро да се случи когато СТАНА.пускам темата тук,защото мисля,че е правилно.ето и моята история...малее-на 17 небе съм.снощи си говорихме нещо по телефона и той искаше да излезем на вечеря,но аз му казах че съм много уморена и ще си легна по-рано.в 4 и 17 ми звънна гсм-то и той милия след мойто "каквоооо...искам да спя...." само каза "бързо се обличай след 10 мин идвам да те взема,че е станало нещо на вилата и трябва да отида и искам да дойдеш с мен"...аз нещо му промърморих,ама той ми затвори.станах аз,измих се и се облякох.дойде той.качвам се в колата и го питам разбили ли са я,обрали ли са я-какво е станало и защо отиваме посред нощ.а той каза,че не знаел ,че съседа му се обадил и тн.викам добре айде да тръгваме.в 5 вече бяхме там.слизаме-гледам на вилата нищо й няма.оградата си е добре,той ОТКЛЮЧВА.питам-и кво е станало.а той ми се усмихва и казва-аве откраднали са нещо.аз ги опулих  Shocked ама си замълчах.влизам вътре-едно огромно плюшено червено сърце(колкото мен ) .обърнах се към него а той ми каза:"единственият начин да ми върнеш сърцето,което ми открадна е да се омъжиш за мен и никога да не се разделяме"..следват пръстен,много сълзи от моя страна и разговори за това как няма да бързаме със сватбата защото аз съм още малко,но че такава ще има когато аз кажа.прибрахме се преди около час,изчаках да остана сама за да ви разкажа.не мога да си намеря място от щастие.пожелавам го на всички.
Виж целия пост
# 1
честито    bouquet
Виж целия пост
# 2
Честито!!!   bouquet Много романтично.... Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
ЧЕСТИТО! Пожелавам ти дълъг и щастлив брак!
Виж целия пост
# 4
благодаря ви от сърце  Hug
Виж целия пост
# 5
Поздравления!!!   bouquet  bouquet  bouquet Дано романтичните изненади и преживявания не спират дотук!!!
Виж целия пост
# 6
Честито  bouquet Много романтично предложение - настръхнах  Peace
Виж целия пост
# 7
ЧЕСТИТО!мНОГО щАСТИЕ И ВЕчНО ДА СЕ ОБИчАТЕ И РАЗБИРАТЕ!
Виж целия пост
# 8
Честито!   bouquet
Много споделено щастие ви желая на двамата!
Виж целия пост
# 9
момичета ,и аз се надявам приказката ,в която живеем да не свършва и винаги да сме толкова щастливи  Hug
Виж целия пост
# 10
Честито и от мен!  bouquet

Ама извинявай за въпроса - колко си малка?
Виж целия пост
# 11
ами на 19.тази година имах бал.няма защо да се извиняваш
Виж целия пост
# 12
Супер  Hug Чак аз изпитах щаститето ти докато четях. Пожелавам ти винаги да сте толкова влюбени Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
  bigdance2 married txtloves
Виж целия пост
# 14
ЧЕСТИТО!!!!  bouquet
Няма нищо по-романтично от добре подготвеното предложение за брак(естествено от любимия човек де Wink)
Виж целия пост
# 15
Честито   bouquet - наистина приятелят ти е измислил много оригинално предложение   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 16
Честито! Ама наистина си малко малка! Wink Радвайте се на любовта си, поживейте си...има време за сватби!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 17
момичета ,и аз се надявам приказката ,в която живеем да не свършва и винаги да сме толкова щастливи  Hug
Пожелавам ти го от сърце!
Честито!!!
Виж целия пост
# 18
Честито   bouquet
Виж целия пост
# 19
ЧЕСТИТО! Пожелавам ти дълъг и щастлив брак!
Виж целия пост
# 20
ами на 19.тази година имах бал.няма защо да се извиняваш


Не стана ми интересно просто, не исках да те обидя, ако така е прозвучало.
Просто в постинга си пишеш, че си малка, затова полюбопитствах.
Виж целия пост
# 21
ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО[/b]
Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот.  bouquet
Виж целия пост
# 22
ЧЕСТИТО!  bouquet
Виж целия пост
# 23

[/quote]


Не стана ми интересно просто, не исках да те обидя, ако така е прозвучало.
Просто в постинга си пишеш, че си малка, затова полюбопитствах.

[/quote]
не си ме обидила  Hug пиша го,защото го мисля.от друга страна много ми се иска вече да се оженим,но пък много рано ще се дам  Crossing Arms и сега си ни е добре...ще си поживеем ,пък после сватба,бебенце..ах как го чакам този момент
Виж целия пост
# 24
Честито  bouquet Наистина е било много романтично Grinning
Виж целия пост
# 25
Дано приказката никога няма край...  bouquetЧестито!
Виж целия пост
# 26
Честито и от мен. baloni
Виж целия пост
# 27
момичета ,и аз се надявам приказката ,в която живеем да не свършва и винаги да сме толкова щастливи  Hug
ЖЕЛАЯ ТИ ГО ОТ СЪРЦЕ! bouquet
Виж целия пост
# 28
Какво друго мога да пиша и аз освен едно голяма ЧЕСТИТО ! И щастието никога да не ви напуска !  bouquet
Виж целия пост
# 29
Виж целия пост
# 30
Честито!  bouquet
Виж целия пост
# 31
още веднъж благодаря.ще ми бъде много от полза,ако има момичета които са се омъжили по-рано да споделят дали ако можеха сега да избират-биха избрали по-късно или не съжаляват.общо взето-всякакви съвети ще са ми от полза
Виж целия пост
# 32
По добре изчакай малко, наистина си малка още. Аз родих на 20, не че съжалявам, но можеше и да не бързам толкова.  Mr. Green Щом се обичате, поживейте си още  Hug
и честито
Виж целия пост
# 33
Честито   bouquet
но недейте да бързате със сватбата
Виж целия пост
# 34
Честито  bouquet
Ех останали са още романтици Simple Smile
Виж целия пост
# 35
Честито   bouquet
Виж целия пост
# 36
Страхотно!!!Честито!!!
Аз взех това решение малко преди да навърша 20г,почти бях на 21 и родих,но сега бих изчакала малко с бебето.
Бъди много щастлива!
Виж целия пост
# 37
Честито!Мнооого романтично предложение!Желая ви много щастлив съвместен живот!
Виж целия пост
# 38
момичета ,много ви благодаря наистина.пуснах темата,защото исках да изкрещя на целия свят колко съм щастлива.този момент е незабравим
Виж целия пост
# 39
Страхотно, Фантичке!

Прекрасна новина! Спомням си и аз моите предложения за брак и се вълнувам отново...а на теб ти пожелавам да си най-красивата булка, да имаш безоблачен семеен живот и той да е изпълнен с много, много и още повече любов!


Виж целия пост
# 40
  Много романтично предложение Simple Smile Пожелавам ти такъв да бъде и бракът ви! Любов, щастие и много  family6
Виж целия пост
# 41
Честито!  Grinning
Виж целия пост
# 42
Хайде ЧЕСТИТО и от мен и да почерпиш ! Simple SmileПриятелят ти е намерил наистина много хубав начин да ти предложи,браво на момчето Grinning
Виж целия пост
# 43
ех, че хубаво амааааааааааааа
преживях го с теб, наистина,
много се радвам
Пожлавам ви много любов и късмет, другото ще си го набавите двамата сами:D Grinning Grinning Grinning

Eй така - цял живот!!!
Виж целия пост
# 44
и аз си мечтаех за такова легло когато ми предлагаше,но ги нямаше розите...и все пак беше толкова красиво и наистина спонтанно-не съм предполагала че толкова скоро ще ми предложи брак.просто не е такъв човек
Виж целия пост
# 45
Честито!И аз щях да бъда много щастлива на твое място! Hug
Виж целия пост
# 46
Супер предложение,браво на момчето,постарало се!Много щастие и от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 47
Дълги години съвместен живот ви пожелавам Simple Smile обичайте се много, много Simple Smile
Виж целия пост
# 48
 Heart Eyes Страхотно...нямам думи...Честито. Hug
Виж целия пост
# 49
 smile3501 smile3501
браво..браво.
хайде честито.
Виж целия пост
# 50
Честито! Много щастие ви  желая!  bouquet
Виж целия пост
# 51
честито,направо ме разплакахте от умиление.толкова романтично предложение.много дълъг и щастлив семеен живот ви желая.
Виж целия пост
# 52
   Честито.Дано скоро да покажеш снимки като булка  bouquet
Виж целия пост
# 53
Толкова хубаво изживяване. Смеех се от радост, докато четях. Не мога и да си представя колко ли е било приятно да го изпиташ лично. Пожелавам и на двама ви много радост и взаимна подкрепа.

А теб лично те поздравявам за късмета да откриеш такова мъжко съкровище  bouquet smile3501 newsm51 married 1dating luvbed newsm24 Drunk Wine Glass kiss

И не забравяй да почерпиш Joy!
Виж целия пост
# 54
ЧЕСТИТО!

Страшно вълнуващо Simple Smile Браво на приятеля ти! Щастливка си ти  Hug

Пожелавам ви дълъг и много щастлив живот заедно   bouquet
Виж целия пост
# 55
Честито!  bouquet
Виж целия пост
# 56
Много сладко звучи всичко
Пожелавем и на двама ви много любов и щастие!
Виж целия пост
# 57
  Честито   bouquet! Наистина страхотно предложение  Heart Eyes!
  Бих те посъветвала, да поживеете първо заедно, а време за сватба и деца има! Аз се омъжих 10 дни преди да стана на 19г. и родих на 19  Mr. Green! Не съжалявам, но немога да кажа, че с мъжа ми не сме имали търкания докато си напаснем характерите в хода на съвместния ни живот, а и следване и дете е малко трудна работа!
  Каквото и да решите за сватбата и децата - желая ти много много щастие и безоблачен семеен живот!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 58
Честито! Много е хубаво ,ч е все още има такива мъже Grinning Успех за напред  bouquet
Виж целия пост
# 59
Честито и от мен!  Hug Каквото ти пожелаха другите до сега, да ти се сбъдне двойно (да не се повтарям).
И споко - малка си, ама гаранция-Франция. И аз бях на 19 и правихме сватба няколко месеца след бала  Laughing (не бях бременна). НЕ съжалявам.
Късмет в жиеота и на двамата!
Виж целия пост
# 60
Честито  bouquet!!! Дано и бъдещият ви живот бъде също толкова романтичен Heart Eyes....
Виж целия пост
# 61
 smile3501 txtloves 1dating married fertilization EFP  ylinfant
Виж целия пост
# 62
Честито!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 63
Можеш да се смяташ за щастилвка...малко жени получават наистина такова романтично предложение за брак! Simple Smile

Честито и на двама ви!  smile3525 
                                            loveuuu  loveuuu
Виж целия пост
# 64
Честито! Браво на твоето бъдещо мъжле  Laughing
Виж целия пост
# 65
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 66
Хааааа, честито.......
Виж целия пост
# 67
Честито и от мен!   bouquet
Нека винаги сте толкова щастливи както в този момент  Heart Eyes
Виж целия пост
# 68
ЧЕСТИТО!   bouquet
Много романтично предложение!
Дълъг и щастлив брак ви желая!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 69
Страхотно! Честито! Бъдете много щастливи!  bouquet
Виж целия пост
# 70
Честито! Желая ви да сте много щастливи
Виж целия пост
# 71


Не стана ми интересно просто, не исках да те обидя, ако така е прозвучало.
Просто в постинга си пишеш, че си малка, затова полюбопитствах.

[/quote]
не си ме обидила  Hug пиша го,защото го мисля.от друга страна много ми се иска вече да се оженим,но пък много рано ще се дам  Crossing Arms и сега си ни е добре...ще си поживеем ,пък после сватба,бебенце..ах как го чакам този момент
[/quote]




С радост ти пожелавам всичко да ви е по вода.
Поздрави   bouquet
Виж целия пост
# 72
   Честито! Ако имаш и най-малкия "стоп!" в ума си - изчакай...но ако чувстваш, че това е човека няма какво да чакаш!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 73
Честито! Бъдете много, много щастливи  Grinning. То това било вярно, че човек трябва да внимава какво си пожелава Mr. Green
Виж целия пост
# 74
Честитоооооо!

  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 75
Честито и от мен!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 76
Много красиво предложение Peace
Трогнах се и аз Wink

Честито и не го изпускай това момче Wink
Виж целия пост
# 77
Много красиво предложение Peace
Трогнах се и аз Wink

Честито и не го изпускай това момче Wink

Дам-много оригинално и чувствено.
Честито и от мен.
и не си толкова малка.Аз на 20 сложих халката:)
Виж целия пост
# 78
Честито и от мен! Желая ви всичко най-прекрасно и розово  bouquet
Виж целия пост
# 79
още веднъж благодаря Simple Smile ще почерпя разбира се,но поне 20 да мина.поне така решхме снощи(аз де-той само се съгласи). не мисля да го изпускам,че не знам дали ще се намери друг такъв свободен  Wink
Виж целия пост
# 80
Честито!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Радвам се за теб. Мноооооооогооооо романтично! newsm51
Виж целия пост
# 81
Честито!
Много много щастие ти желая Simple Smile Нека ви върви във всичко!
Виж целия пост
# 82
хехехехееее-виж как ти се случват хубвите неща.прди дни си писала в тема  за свтабта-и ....... Simple Smile, така става когато желаеш нещо много и от цялото си сърце.честито!да се обичате толкова силно, колкото и в онази вечер
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия