Сенки SEVENTEEN

  • 1 718
  • 17
Онзи ден си взех такива еденични. Страхотни са!!!!! newsm10
Има богато разнообразие от цветове, на приемлива цена са (6,90лв.)и са със страхотно качество. Много съм доволна от тази марка!А вие?
Виж целия пост
# 1
да, мисля, че го казах в предишната тема за SEVENTEEN /тя не беше ли твоя пак?/ - страхотни са!
Виж целия пост
# 2
Аз имам руж- много съм доволна, ползвам втори път вече.
Лакове съм ползвала- средна хубост са.
Виж целия пост
# 3
Аз имам сенки - ролка на Seventeen, много съм доволна от тях. Нанасят се лесно, имат страхотен блясък и са трайни.
Виж целия пост
# 4
И аз съм доволна Peace
Виж целия пост
# 5
От много време ползвам сенки на тази марка.Много съм доволна,меки са,лесно се нанасят и цветовете им са много свежи.
Виж целия пост
# 6
Най-яките сенки са едни черни, май 2 лева струваха. По-траен и як цвят прави само червилото ми.
Виж целия пост
# 7
От много време ползвам сенки на тази марка.Много съм доволна,меки са,лесно се нанасят и цветовете им са много свежи.

Ще взема да ги пробвам и аз най-накрая Thinking
Пробвала съм само лаковете и съм с добри впечатления Peace
Виж целия пост
# 8
и аз от доста време ползвам продукти на SEVENTEEN и съм много доволна.
Виж целия пост
# 9
 Peaceи на мен ми харесват , доволна съм от гланца за устни
Виж целия пост
# 10
Аз си купих от новите им гланцове (09-apricot) и също съм много доволна. Изобщо имат доста хубави неща, а цените им са примливи. Спиралите ми се струва, че не са от най- добрите, но никога не съм ги пробвала така, че ...
Виж целия пост
# 11
Любимите ми сенки са Севънтийн - перлено тъмнолилаво с оттенъци в бордо - става страхотен опушен грим. (черното ми е банално)
Виж целия пост
# 12
Любимите ми сенки са Севънтийн - перлено тъмнолилаво с оттенъци в бордо - става страхотен опушен грим. (черното ми е банално)
Кой номер са?На какви очи отиват най- много?
Виж целия пост
# 13
196 Purple star са.
Моите очи са тъмнокафяви и ми отива.
На сини-сиви-зелени мисля, че ще е още по-хубаво!
Само на рижа коса не го виждам добре този цвят.
Виж целия пост
# 14
Аз сенките не съм ги пробвала, но имам червила и съм доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия