Как да не разочароваме половинката??????

  • 2 584
  • 46
 ThinkingХЕЙ,МИЛИЧКИИИИИИ..........
Как бихте постъпили,за да не разо4аровате любимия по отношение на най-очакваното същество?????...Той се надява,а вие незнаете изобщо какво се случва с вас????
Виж целия пост
# 1
Twisted Evil ако става на въпрос за пола  на детето
нека да ти обясня нещо
 Peace жените носят само XX хромозоми 
а мъжете XY , демек  от него зависи  какъв ще е полът
Виж целия пост
# 2
ThinkingХЕЙ,МИЛИЧКИИИИИИ..........
Как бихте постъпили,за да не разо4аровате любимия по отношение на най-очакваното същество?????...Той се надява,а вие незнаете изобщо какво се случва с вас????

Поясни,че не разбрах за какво става дума  newsm78
Виж целия пост
# 3
Не ми стана съвсем ясно за какво говориш? За пола ли? Или как да му лкажеш, 4е си бременна? Или какво?
Ако е за пола, определено няма какво да направиш, нито ти, нито той, нито който и да е. Спокойно, като се роди беб4о, така ще се влюби в него, 4е полът ще е без зна4ение!
Виж целия пост
# 4
И аз нищо не разбрах.
Виж целия пост
# 5
 Rolling Eyesох,толкова се вълнувам 4е не мога да обясня май нещата
Ами моми4ета всеки ден ме питат: Дойде ли ти? Май си бременна....т.н ...толкова много го искаме 4е се притеснявам да не го разочаровам,ако все пак ми дойде...............той е по-сигурен от мен ,въпреки че грам не разбира....
Виж целия пост
# 6
Rolling Eyesох,толкова се вълнувам 4е не мога да обясня май нещата
Ами моми4ета всеки ден ме питат: Дойде ли ти? Май си бременна....т.н ...толкова много го искаме 4е се притеснявам да не го разочаровам,ако все пак ми дойде...............той е по-сигурен от мен ,въпреки че грам не разбира....
ooooh! това ли било
ами ако не е сега  ще е по -късно
споко ще стане
Виж целия пост
# 7
Направи си тест ... Peace
Дано се случи това което желаеш....  Hug
Виж целия пост
# 8
Направи си тест Peace
Успех!
Виж целия пост
# 9
да,знам 4е е така,но ....чувството е подтискащо! Shocked
Виж целия пост
# 10
Ами седни и поговори с него как се 4увстваш. Така стресирана, по-трудно ще забременееш.
Виж целия пост
# 11
Ами седни и поговори с него как се 4увстваш. Така стресирана, по-трудно ще забременееш.
Може би си права......Благодаря ти!
Виж целия пост
# 12
За такива работи се иска спокойствие, ако ти закъснява направи си Тест и ще разберете. УСПЕХ!
Виж целия пост
# 13
За такива работи се иска спокойствие, ако ти закъснява направи си Тест и ще разберете. УСПЕХ!
Simple SmileПравих не веднъж....многооооооооо бледа линия се появява....а док. нищо не можа да каже в4ера-рано било
Виж целия пост
# 14
Аз не забременях година и половина,но никога не съм си мислила,че по някакъв начин ще го разочаровам или пък той е правил някакви намеци ,нито аз съм усетила нещо подобно.В момента когато най малко очакваш ,тогава ще стане,трябва търпение и спокойствие и не постоянно да мислиш за това.Ако има втора бледа черта,то иди след две седмици  Grinning тогава най ясно ще се види

Успех ти желая   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия