Коледен подарък

  • 827
  • 10
Мили момичета, помогнете ми да избера коледен подарък за сина си, който е на 3 год. и 8 месеца! Има си всичко. решила съм да му взема някакво животинче, но което да се гледа лесно и да не е много капризно! Бях се спряла на морско свинче, но ми казаха че много миришело! Не мога да реша какво да му взема! Много ща се радвам на помоща ви!
Виж целия пост
# 1
Жаби - албиноси Peace
Виж целия пост
# 2
Папагалче, ама много пък цапа, но съм виждала едни прозрачни воали.
Виж целия пост
# 3
..и много умират Лали... ние сме имали над 10- на
Моето дете все питаше:,, Пак ли излетя папагалчето...." Cry
Виж целия пост
# 4
Ами ние имахме две, но наистина излетяха.
Обаче това е лошото на дом. любимци, а децата много се привързват и много страдат.
Виж целия пост
# 5
аз съм вземала за децата- хамстер,морско свинче,костенурки,папагалчета,канарчета,куче ,котета и рибки.Сега имаме само рибки ,защото те са по скоро декор.Хамстера живя година и половина и умря от старост.Той не става за домашен любимец на малко дете,защото е много малък и пухкав и децата може да го уморят от стискане,а и той хапе.Морското свинче едно,че много мирише,също не става за малки деца ,защото е много плашливо,не виждам как ще си играе с него/аз мойто го подарих,малко след като родих Тони/защото ми беше мъчно за свинчето ,понеже стоеше милото в аквариума сам самичко и само се молеше някой да му обърне внимание.Дадох го там където щеше да си има другарче /друго свинче/Общо взето грижите по морските свинчета не са малки и децата трябва да са доста по големи и да обичат животните.както вече писах -костенурките и рибките са по скоро за красота.Канарчетата и папагалчетата също са за по големи деца,защото и те са плашливи и могат да умрът от страх/както се случи при нашето папагалче,когато Йоана беше малка и искаше да го хване,а другарчето му умря от мъка по него/Котето е забавно когато е малко.После става по скоро нещо което да вземеш в себе си и да галиш.Кучето е приятел и за деца и за възрастни.Изисква много грижи,то е член на семейството/още едно дете/но ако искаш животно си заслужава.Нашия татко разви алергия към котки и кучета и затова сега си нямаме куче,но ако нямаше алергия нищо не можеше да ме спре да си взема още едно любящо същество в дома си.
Дано да съм ти помогнала в избора
Виж целия пост
# 6
денис т'фа е яка идейка мисля да я пробвам на приятеля си понеже той си пада по такива шантави неща аиде моляти се дай инфо в кой гйол да ги тарся тия жаби  Laughing
Виж целия пост
# 7
Много обичам животни, но тия дни се борим с една ужасна алергия, причинена на племенникът ми от морско свинче, за това вече съм против подобен домашен любимец.

Доктора ни разказа подобен случай и от рибки.
Виж целия пост
# 8
Много ви благодаря момичета!
Сега се чудя между кокер шпаньол и ангорска котка!
А някой гледал ли е водни костенурки?


Какво представляват тези жаби?
Виж целия пост
# 9
Идеята за рибки не се ли харесва? Thinking
Виж целия пост
# 10
Рибки Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия