Искам да споделя- Чувсвам се окрилена!

  • 2 469
  • 22
 Една новина за бебе ме накара да открия смисъла на всичко което правя и тепърва ще правя в живота си. Една мисъл за едно мъниче, което ще се появи в семейството ни ме озари и сега мисля само за това, а дори не съм аз бременната. Чувствам прилив на щастие само при мисълта че ще бъде част от живота ми и то част от моя. За пръв път в живота си погледнах по друг начин на думата- бременна. Разбирате ме, нали? Толкова съм щастлива че ми иде да крещя, а още дори не мога да почерпя за това защото е прекалено рано, затова споделям с вас- ще ставам леля!
Виж целия пост
# 1
Ами честито!Желая ви много щастие и здраве!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Честито, лелче  bouquet - познато ми е чувството от скоро и ви пожелавам огромно щастие с мъничето Hug
Виж целия пост
# 3
Ах, че хубаво, Честито!...
Виж целия пост
# 4
Честито!!!
И аз като станах леля още нямах дете, но бях тоооооооооолкова щастлива. Напълно те разбирам.  Hug
Виж целия пост
# 5
Това е най-хубавият подарък за Коледа. Честито... Аз също съм една щастлива леля на един начинаещ тийнейджър и въпреки тежките години, които ни очакват си го обичам като собствено дете.

Честито пак!!!
Виж целия пост
# 6
Напълно те разбирам и се радвам за теб.
Аз също ще ставам леля съвсем скоро и толкова си го оби4ам това мишоче още от сега.  Laughing
Виж целия пост
# 7
Честито!!!Бъдете живи и здрави. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Честито, това е прекрасен миг за вашето семейство. Hug

Когато забременях имах чувството, че сестра ми е по-щастлива.
Втория път като забременях, забременя и тя Ева е на 29.07.2005, а племеничето ми Калоян е на 01.08.2005. Аз бях двойно щастлива, щях да ставам и майка и леля. Тогава не можехме да се нарадваме една на друга и постоянно се питахме Как е възможно?.

Това са незабравими моменти, желая ви много много щастие.
Виж целия пост
# 9
Честито лелче! Желая ти много красиви мигове. Възхищавам  се, че така дълбоко и искренно се радваш на щастието на твой близък. Той или тя е голяма щастливка.
Виж целия пост
# 10
Желая ти след 9 месеца да си горда леля на едно сладко човече  bouquet
Виж целия пост
# 11
Честито.
Станах леля за първи път на 18 години - изпитаха подобна на твоята еуфория. Прекрасно!
Сега племеницата ми е на 16, почти толкова на колкото бях аз когато се роди.
Обичам я толкова много, почти колкото собствените си деца. Мисля, че и тя много ме обича - иска да ме запознава с всичките си приятели, на всички разправя колко приличала на мене и много се гордее с тази прилика.
Виж целия пост
# 12
Здравей,поздравявам те за прекрасния постин!!!!

Моята сестричка реагира по същия начин,когато разбра,че ще става леля,през цялото време се вълнуваше ужасно много,а сега когато бебчето ще се появи всеки момент имам чувството,че се вълнува много повече и от мен дори Heart Eyes
Пожелавам ти още много такива ценни мигове!!!
Виж целия пост
# 13
Честито! Голяма радост е това.

Много, много се радвах, когато разбрах, че ще ставам леля. Обичам племеницата си толкова много, че докато бях бременна се тревожех дали ще обичам собственото си дете така силно. Даже се обаждах на майка ми да и плача за това и тя ми казваше, че в човешкото сърце винаги има място за още една обич.
Виж целия пост
# 14
Честито и дано има повече такива теми!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия