Бактерии в урината?

  • 653
  • 6
Кажете нещо повече,как се лекува?Опасно ли е?Дъщеря ми е с такава диагноза и съм притеснена.
Виж целия пост
# 1
 newsm17
упорити са, опасни.. newsm17
Виж целия пост
# 2
Голямата ми дъщеря имаше миналата година. Няколко дена поддържаше висока температура, без други симптоми. Изисках да й направят пълна кръвна картина + изследване на урината и тогава цъфна бактерията. Предписаха й антибиотик, пи го 8 дни и това беше.
Виж целия пост
# 3
Предполагам, че е направена антибиограма. Следователно, лекувайте с посоченият в нея антибиотик.
Синът ми имаше Протеус и Ешерихия коли, когато беше на 1,2 г. Пи 7 дена Зинат и това беше.
Спокойно, с подходящия антибиотик ще мине, но непременно трябва да се лекувате Peace.
Виж целия пост
# 4
Опасно е само ако не се лекува.Иначе се прави антибиограма и с подходящия антибиотик се излекува
Виж целия пост
# 5
В обикновенна урина ли ги изолираха?

Пуснете стерилна 2 или 3 дни подред, че често обикновенната урина я замърсяват в лабораториите и излизат бактерии там където ги няма.

 Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
В обикновенна урина ли ги изолираха?

Пуснете стерилна 2 или 3 дни подред, че често обикновенната урина я замърсяват в лабораториите и излизат бактерии там където ги няма.

 Heart Eyes
да! и при моите вече чудесни резултата нефроложката каза, че те не значет нищо..изследванията на стерилна урина потвърдиха, няма развитие на такива..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия