L-carnitin под формата на крем за целулит и стрии

  • 4 979
  • 32
Здравейте момичета, днес щях да си купувам антицелулитен крем на Леокрема,но един мой приятел,който е футболист ми каза да търся в аптеките Л-карнитин на крем много помагал за стрии и целулит. До сега не бях чувала за такова нещо знаех само за хапчетата, някоя от вас знае ли нещо по въпроса? Wink Embarassed
Виж целия пост
# 1
Интересно. И аз не съм чувала за тоя вариант.
Виж целия пост
# 2
На Нивеа, антицелулитния е с Л-карнитин. Честно казано от този крем много много полза не видях. Вчера видях че са пуснали и лепенки пак с Л-карнитин на Нивеа, които се лепят на проблемните места за по макс 8 часа на ден.
Виж целия пост
# 3
след малко като излезна ще питам из някоя друга аптека в Пловдив да видим какво ще разбера... доктора на Футболния Клуб го препоръчвал на футболистите заради стриите и уж имало ефект,но интересно защо никоя жена не го е похвалила до сега....
Виж целия пост
# 4
Преди години рекламираха по ТВ крем L-carnitin и таблетки L-carnitin за отслабване и даваха, че имали голям ефект, но не мога да изкажа лично мнение или наблюдения.
Виж целия пост
# 5
Ще следя темата  Peace
Виж целия пост
# 6
И аз ще следя за инфо къде в Пловдив се продава този крем.
Виж целия пост
# 7

и на мен ми стана интересно
Виж целия пост
# 8
И аз ще следя...
Не знаех за този крем Thinking
Виж целия пост
# 9
И  мен ме интересува! Какъв ли ще е този крем и най-важното ...има ли ефект  newsm78
Виж целия пост
# 10
Не съм чувала за такова нещо... но ако разсъждаваме, нещо не ми се връзва. Както се знае, л-карнитина е аминокиселина, която съдейства за транспортирането на мастните клетки към клетъчните митохондрии, където те "изгарят". Т.е. ролята му е да подпомага или стимулира обмена на мазнините в организма. А стриите се появяват при разкъсване на колагеновите (май) влакна на кожата. Едното няма нищо общо с другото  newsm78 Няма ли някой медицински грамотен, да даде мнение?
Виж целия пост
# 11
много ми е чудно как ще разградят молекулата на мазнините  в тялото с мазане на крем??? newsm78 #Crazy
 Л-карнитин се приема през устата и се резорбира чрез стената на стомаха в кръвта и при физическо натоварване спомага за пресиране на мазнините в тялото и превръщането им в енергия, което спомага за ефективни тренировки Peace
Виж целия пост
# 12
... Както се знае, л-карнитина е аминокиселина, която съдейства за транспортирането на мастните клетки към клетъчните митохондрии, където те "изгарят". Т.е. ролята му е да подпомага или стимулира обмена на мазнините в организма. А стриите се появяват при разкъсване на колагеновите (май) влакна на кожата. Едното няма нищо общо с другото  newsm78 ...
smile3521
Виж целия пост
# 13
глупости..
Виж целия пост
# 14
Чудна работа  Tired Толкова много да се интересувам за този Л-Карнитин и точно такова нещо не бях чувала до сега...  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ще чакам отзиви да видиме за какво става дума  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия