Какъв епилатор използвате?

  • 37 086
  • 205
# 75
Моят е Ровента с ексфолираща и обезболяваща приставки, чупеща глава и лампичка. Имам го от година и половина, много съм доволна.
и моят е подобен - само дето няма лампичка Simple Smile подарък ми е, имам го вече 1,5 год. върши ми работа. преди не съм ползвала епилатор и затова не мога да направя сравнение с други модели. след време бих си го сменила с някой на браун или може би пак ровента.
Виж целия пост
# 76
Браун от 6 години го ползвам и грешка няма  Peace
Виж целия пост
# 77

Имам най-новия модел на Браун Silk Epil  - с пинсети е и с насочваща лампичка. Ами какво да ти кажа, просто разликата с Филипса с дискове (такъв беше предишният ми епилатор) е огромна и е в полза на Браун.

и аз съм с на Браун Silk Epil, но май е по старият модел, че нямам такава лампичка...Какъв е този, по добър ли е от старата версия?!?
Почиства перфектно, бързо и много по-безболезнено. Да не говорим, че вече не ми растат така подкожни косъмчета, както преди. Мисля, че епилаторите с пинсети са по-добри. При тах няма начин да се късат космите, както е при тези с дисковете. А това е важно предимство. Peace


и аз съм с този Peace
Виж целия пост
# 78
съжелявам за сгрешеният цитат...Та исках да попитам...Какъв е този с насочващата лампичка, по-добър ли е от старият модел на Silk Epil и дали излизат подкожни косъмчета с него....?!? Мерси предварително
Виж целия пост
# 79
С Браун - доволна съм.
Виж целия пост
# 80
съжалявам за сгрешеният цитат...Та исках да попитам...Какъв е този с насочващата лампичка, по-добър ли е от старият модел на Silk Epil и дали излизат подкожни косъмчета с него....?!? Мерси предварително


Аз съм с него По добър е има приставка за интимните  и др. нежни части и за къси косъмчета , но не съм чувала да съществува епилатор за подкожни косъмчета  newsm78
Виж целия пост
# 81
Brown и Philips са една и съща марка, но Brown е от по-висок клас. Имах приятел, който работеше за дистрибуторите на Philips в България. Иначе аз смених моя епилатор Brown , който ми служи вярно 8 години за един прост Елит. Еми няма разлика.
Виж целия пост
# 82
Имам Браун от почти 10 години и съм си страшно доволна от него.  Ако някой ден ми се развали пак ще си купя тази марка не бих рискувала с друг /изпитана марка както се казва/. Сестра ми си купи на Филип и също е доволна. Така, че успех в избора!
Виж целия пост
# 83
Имам Филипс от 10 години (може и повече да са  Thinking). Върши ми чудесна работа, за сега не искам да го сменям. Ако някога откаже да работи може би пак Филипс ще си взема  Peace
Виж целия пост
# 84
Филипс- вече 7 г. Без никакви екстри.
Много съм доволна.
Виж целия пост
# 85
Елит Peace Върши ми чудесна работа от една година Wink
Ползвала съм и на Браун и не намерих друга разлика освен цената  Thinking
Виж целия пост
# 86
Момичета реших да си купя нов eпилатор, но не мога да реша с дискове или пинцети? Някой би ли ми казал кое е ....много ще съм ви благодарна. Гледам тук сте писали с керамични дискове не знам какво си, ама на мен не ми се дават 180-200лв. за епилатор. Искам да си взема някой до 70-80лв. не повече. Надявам се да ми помогнете пи избора Simple Smile
Иначе моят епилатор е Braun 2075 - съвсем обикновен  старичък Grinning http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09021845
Виж целия пост
# 87
Браун  Peace
Ползвам го от 7 години и върши перфектна работа.  Simple Smile
Виж целия пост
# 88
иаз съм с Филипс,старичък вече но си върши работата Laughing
искам този с въздушната струя,някой има ли го да сподели мнение Thinking
Виж целия пост
# 89
Браун!Имам го повече от 5години и съм страшно доволна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия