козметика по време на бременност

  • 2 007
  • 35
# 30
Може ли някой да ми каже дали е добре да бъде използвана такава козметика в началото на бременността, т.е. до 3 месец? Аз си купих масажно масло против стрии на Икаров, но там препоръчват използването му след 4ти месец. Лекарката ми също каза, че е по-добре да изчакам с използването му. Може би със специализираните продукти за бременни не е проблем, но малко съм объркана.
Виж целия пост
# 31
аз използвах козметика от самото начало на бременността,но май на Лореал
Виж целия пост
# 32
Аз ползвам Percutalfa и съм много много доволна. Мазилото е френски продукт който се препоръчва специално за бременни след 4тия месец. За сега нямам стрии, дано и до края да нямам Praynig.
Виж целия пост
# 33
Мляко и масло за коремче на Palmer's, страхотна козметика за бременни, но за съжаление не съм я срещала в БГ.
Виж целия пост
# 34
Препоръчвам с 2 ръце крем Atoderm на Bioderma. Медицинска френска козметика, в аптеките ги има. Една огромна туба от 500 мг струва 33 лв., докато 200мг от същия продукт струва 28 лв. Ако ви остане, може да се ползва за бебенца. Задържа влагата в кожата и я прави невероятно еластична.

Ползвах и Мустела и Мама Дона на Чико, но като този крем друг няма.

До сега нямам проблеми, и имам прекрасна кожа. Мека, нежна, гладка.
Виж целия пост
# 35
Мазах се яко с Мустела.Нямам нито една стрия, никъде.Но според мен това си е до ген и състояние на кожа.Има момичета,които са се мазали с какво ли не и пак са се нацепили Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия