Психология...къде да уча?

  • 17 594
  • 32
Нямам идея за тук ли ми е въпросът,но ме вълнува и искам който е учил,знае или чувал да ми драсне два реда!

Искам да уча задочно психология-къде,как и по-какъв ред мога да сбъдна мечтата си?
Виж целия пост
# 1
същата е и моята мечта.
(само да не ме чуе 1/2рата)
Виж целия пост
# 2
Психология има в Търново,Пловдив,Шумен,София.Явявате се на кандидатстудентски изпити и пишете,че първото ви желание е психология /то си  ма и таблица дали редовно или задочно/ и след това изброявате вички останали желания.В сайтовете на тези университети би трябвало да има подробна информация по този въпрос.
Аз завърших Психологя задочно тази година в Шумен.
Ако имате други въпроси,питайте.
Виж целия пост
# 3
Имам благодаря ти!  bouquet

Да знаеш случайно дали в Русе има?

Другите въпроси ще ти ги задам на лични!
Виж целия пост
# 4
Извинявам се,а линкове бихте ли ми пуснали тук? 
На университети   bouquet
Виж целия пост
# 5
В свободния университет във Варна също има психология- и бакалавър и магистър. Търси през гугъла сайта .
Виж целия пост
# 6
Ето ти сайта на Великотърновския университет. http://www.uni-vt.bg/1/?p=zinfo&cat=spec&pzid=1&zid= … lid=1&catid=0
 Но за тази година вече си закъсняла  Laughing
Виж целия пост
# 7
  bouquet

Да за тази година съм закъсняла,аз май по-принцип съм закъсняла,но.... bowuu
Виж целия пост
# 8
  bouquet

Да за тази година съм закъсняла,аз май по-принцип съм закъсняла,но.... bowuu


Ааа, няма такова нещо. Никога не е късно.  Laughing И моя мъж на дърти години се хвана да учи, ама ей го - почти изкара.  Heart Eyes (а има и колега, който е 48 набор)
Виж целия пост
# 9
Много се радвам на такива хора,дето не си оставят магарето в калта,искам и аз  Peace
Виж целия пост
# 10
СУ. По принцип много неща са в бакиите тук, но за психологията не съм чула лоши отзиви.
www.uni-sofia.bg
http://forum.uni-sofia.bg
Виж целия пост
# 11
В Русе има само магистратура психология
Виж целия пост
# 12
В Русе има само магистратура психология


Какво ще рече това?Извинявам се,но съм боса newsm78
Виж целия пост
# 13
Първо учиш 4 години бакалавър обща психология, после можеш да специализираш магистър по психология в дадена област за година и половина - две, зависи.
Виж целия пост
# 14
В Русе има само магистратура психология

Къде това?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия