- 417

  • 6 475
  • 46
Донесоха ми едни тестерчета от Израел на тази марка козметика...и много ми харесаха...някоя от вас да дали е ползвала нещо на -417...и има ли ги в България изобщо Thinking
Виж целия пост
# 1
Наскоро ми "пробутаха" рекламна брошура на тази марка козметика. Имат щанд на партера в МОЛ-а на Опълченска и Стамболийски. Става въпрос за козметика със соли от Мъртво море, ако не се лъжа. За повече инфо:
http://www.minus417.com
Виж целия пост
# 2
....Имат щанд на партера в МОЛ-а на Опълченска и Стамболийски. Става въпрос за козметика със соли от Мъртво море, ако не се лъжа. За повече инфо:
http://www.minus417.com

Щандът им е постоянен там. Не съм ползвала нищо, макар да имам някакви тестери. Само на пробата там още ми се сториха някак.....никакви  Whistling
Виж целия пост
# 3
Виждала съм щанда в Мола, но не се бях заглеждала, че е на тези продукти.  Thinking

Виж целия пост
# 4
Аз знам, че са са със соли от Мъртво море...извлечени от най-ниската точка на света...стори ми се много добра козметика, имайки предвид лечебните свойства на Мъртво море...въпросът ми беше дали някой е опитвал... Thinking но явно не сте...мерси все пак  Peace
Виж целия пост
# 5
Донесоха ми едни тестерчета от Израел на тази марка козметика...и много ми харесаха...някоя от вас да дали е ползвала нещо на -417...и има ли ги в България изобщо Thinking

Аз в момента ползвам кремчето за околоочния контур. Доволна съм. И цената му е прилична. Ползвала съм и други Израелски продукти /на фирма GIGI/  и определено съм им фен. Ти какво си тествала? Ще се радвам ако дадеш повече info.
Виж целия пост
# 6
Околоочно кремче, крем за лице и няколко маски...и аз останах много доволна...не съм очаквала дори, но определено са доста добри нещата  Peace
Виж целия пост
# 7
Заинтригувахте ме Crazy
Как са им цените?
Виж целия пост
# 8
Който търси намира Mr. Green разрових се и разбрах, че - 417 е спонсор на конкурсите за красота на агенция Визаж...интересно Thinking
...и тука доколкото разбрах във Варна се предлагала козметиката и то даже на по-добри цени, отколкото в София...интересно обаче къде  newsm78
на мен ми направи впечатление, че за цената си козметиката е доста добра...
Виж целия пост
# 9
Добре де, какви са им цените, ориентировъчно поне?
Виж целия пост
# 10
Момичета да ви попитам само във Варна и в София ли я има тази козметика?
Виж целия пост
# 11
Всъщност се оказва, че козметиката се води от класа на Biotherm  Wink
...сега се свързах с дистрибуторите от Варна...крем с витамини за суха кожа излиза около 25 долара, което си е доста приемливо като цена  Crazy
Виж целия пост
# 12
Добре де, какви са им цените, ориентировъчно поне?

Това кремче : http://www.minus417.com/len/aecommerce/c2155/10209.php струва 59 лв.
Виж целия пост
# 13
същото това кремче ми го предлагат на 25 $...много интересно
Виж целия пост
# 14
Значи ще ги погледна следващият път като ходя в Мола. Дано да дават мострички Rolling Eyes
Виж целия пост
# 15
mimi34, а ти ползвала ли си го и доволна ли си...всичките тези витамини много ме привличат  Peace
Виж целия пост
# 16
същото това кремче ми го предлагат на 25 $...много интересно

Ами много е изгодно. Следващият път,  ако реша да си купувам нещо мога ли да се възползвам  Wink Може би това е реалната му цена. Аз написах  цена на крема  в Мол-София на Стамболийски.

mimi34, а ти ползвала ли си го и доволна ли си...всичките тези витамини много ме привличат  Peace
Малко по-нагоре съм отговорила.
Виж целия пост
# 17
Ооо да...ще направим обща поръчка...аз вече и аз се зарибих по кремчето за суха кожа с витамини...и един лосион за тяло...и една маска за суха кожа с витамини...бе тези витамини направо ме грабнаха  Crazy
Виж целия пост
# 18
Разгледах някои неща от сайта и наистина са доста изкушаващи ooooh!
Задължинелно ще си купя нещо на тази марка! Много се запалих Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Вивиан, като се решиш може да направим нещо заедно  Whistling
Виж целия пост
# 20
Вивиан, като се решиш може да направим нещо заедно  Whistling

Латифа, отнякъде ги поръчваш ли?
Виж целия пост
# 21
Ми ще си поръчам от дистрибутора във Варна...цените са доста по приемливи от тези в София...мога да ти пратя каквото искаш...и пак ще си на далавера  Laughing
Виж целия пост
# 22
Да, може, благодаря за предложението  Hug
Ще мина да си взема каталог, за да мога хубаво да си избера нещо и ще се разберем  Peace
Виж целия пост
# 23
 Вивиан, нямаш никакви проблеми...когато кажеш съм насреща Laughing   bouquet
Виж целия пост
# 24
Имам комплекта за нокти, даже не бях погледнала, че е на тази марка Simple Smile Пилити са хубави, кремът е средна работа, а маслото за нищо не става Simple Smile
Виж целия пост
# 25
ползвала съм подобна марка, с продукти от мъртво море.... за автенти4ност на 6тандовете работеха само израелци..... продуктите носеха бар кода на 6татите....
ползвала съм дневен, но6тен, околоо4ен против торби4ки и подути о4и, маска с глина от мъртво море....
 по4ти от ни6то не съм доволна...
единственото не6то дето 6то годе бива е маската с ботокс ефект...  постига някакъв ефект за няколко дни....

Виж целия пост
# 26
Проя вявам интерес към козметиката .Някой може ли да ми изпрати телефон на дистрибуторите във Варна.
Виж целия пост
# 27
Аз ползвам шампоан с минерали от Мъртво море /49/ на тази фирма http://aroma-deadsea.com, но ми ги носят от Израел
Виж целия пост
# 28
ekaterina.71, ти какви техни продукти си ползвала  Flutter
Виж целия пост
# 29
Използвала съм продутите за тяло.Много са добри.
Виж целия пост
# 30
Аз много им се чудя....но ще си поръчам един лосион за тяло няма как  Crazy
мерси   bouquet
Виж целия пост
# 31
 къде мислиш  да  го поръчаш
Виж целия пост
# 32
ми от дистрибутора  Flutter
Виж целия пост
# 33
zdr.az polzvam krema za hidratantnia krem,i maskata ot morska kal i mnogo sam dovolna.sled kato si naprava maskata liceto mi stava strahottno,kojata mi stava gladka i meka cenata na krema e 56 lv a na maskata 64 lv
Виж целия пост
# 34
стана ми интересно - записвам се при вас  Laughing
когато имам път към мола ще ги разгледам  Laughing
Виж целия пост
# 35
 zvetilena, как се ползва тази маска с кал за лице която си ползвала... Crazy
Виж целия пост
# 36
Някой знае ли, дали в Мола на Стамболийски дават тестерчета на тази козметика ?
Виж целия пост
# 37
,zdravei,maskata ot kal se polzva 1 ili 2 pati sedmi4no,mnogo lesno se pazmazva po kojata na liceto,sedi se dokato zasahne i se mie s hladka voda.koli4estvoto na maskata v parvia moment kato go vidi6 6te ti se struva malko i 4e ne si zaslujava parite ,no az edin flakon go polzvam 2-va meseca,mnogo sam dovolna
Виж целия пост
# 38
И на мен ми стана интересно. Ще следя темата с интерес и очаквам още отзиви за козметиката
Виж целия пост
# 39
къде е този дистрибутор във варна newsm78 от него могат ли да се вземат мостри
Виж целия пост
# 40
zvetilena,много ти благодаря аз си взех едни мострички и ще ги пробвам довечера..  bouquet
...моля те пиши на кирилица, че малко ми е трудно да те чета  Blush
Виж целия пост
# 41
Някой знае ли, дали в Мола на Стамболийски дават тестерчета на тази козметика ?

Да, дават. Аз съм си взимала от тях.
Виж целия пост
# 42
Жоржета, би ли дала координати на представителите във Варна. Аз никъде не намерих информация на български
Виж целия пост
# 43
Някой знае ли, дали в Мола на Стамболийски дават тестерчета на тази козметика ?

Да, дават. Аз съм си взимала от тях.

Мерси !    bouquet
Виж целия пост
# 44
благодаря ти jorjeta newsm20
Виж целия пост
# 45
zdr.az polzvam krema za hidratantnia krem,i maskata ot morska kal i mnogo sam dovolna.sled kato si naprava maskata liceto mi stava strahottno,kojata mi stava gladka i meka cenata na krema e 56 lv a na maskata 64 lv
zvetilena, ти от къде ги купи, защото цената на маската в Мола е по-ниска.
Виж целия пост
# 46
ЗДРАВЕЙТЕ,купих си ги от мола но последния път беше към края на януари,може би са намалили цените,но трябва да отида ,че вече ми свършват,а наистина съм доволна,благодаря за информацията,ще отида до там
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия