Как си избирате козметика?

  • 1 846
  • 39
Как избирате козметиката, която ползвате - задължително тествате, преди да купите; търсите предварителна информация; по добри отзиви или на сляпо?
Виж целия пост
# 1
Различно. Thinking
Па принцип влияя доста от рекламата на даден продукт или от добри отзиви,които съм прочела във форумите. Laughing
Виж целия пост
# 2
БЯлата козметика избирам без да тествам.  Предварително знам какво търся и нямам разочарования. НЕ така стои въпросът с козметиката за коса. Там съм на принципа проба- грешка, купувам непрекъснато и после изхвърлям, тъй като няма на кого да подаря. Зарината съм с всевъзможни продукти и вс еоще търся своя...
Виж целия пост
# 3
избирам я импулсивно Crazy
Виж целия пост
# 4
Различно. Thinking
Па принцип влияя доста от рекламата на даден продукт или от добри отзиви,които съм прочела във форумите. Laughing


аз също,
много се влияя от чужди мнения, търся тестери и ако ми хареса купувам  Wink
Виж целия пост
# 5
Първо си взимам тестерчета ако има такива и после си купувам, специално за бялата козметика. А с декоративнтата направо купувам.
Виж целия пост
# 6
Различно. Thinking
Па принцип влияя доста от рекламата на даден продукт или от добри отзиви,които съм прочела във форумите. Laughing


аз също,
много се влияя от чужди мнения, търся тестери и ако ми хареса купувам  Wink
            Peace
Виж целия пост
# 7
"Слушам" момичетат от форума, и тогава тръгвам на пазар Peace bowuu.
И то само ако имам конкретна нужда.  Wink
Избягвам импулсивните покупки. Naughty
Виж целия пост
# 8
Предварителна информация и отзиви, ако приятелка си е взела нов продукт- тествам..така. Чета много списания и горе-долу знам какво ново изкарват фирмите, които предпочитам, за бялата козметика гледам да съм в крак с нещата.
 За цветната козметика се доверявам на себе си само- тествам , избирам и така.
 Парфюми също избирам не по това кой е нов и модерен, а по моментен импулс.
 Шампоани, душ гелове, сапуни ползвам всякакви и купувам това което ми хареса като опаковка и аромат- не съм вманиачена там, мога да вляза в супермаркет и да си купя от фирмите предлагани там.
Виж целия пост
# 9
Честно казано влияя се много от мненията във форума и то мненията на определени момичета.До сега не са ме подвели!Но ползвам винаги първо тестери.
Виж целия пост
# 10
Ако е възможно - ползвам тестери. Или мострите от таблата, на които се продават. Чета мнения от форума. И преценявам продуктите на външен вид също  Laughing
Понякога сменям някой продукт само защото ми е писнало да го гледам.
Виж целия пост
# 11
По принцип вече знам какво ми харесва и допада,има продукти и марки,които не сменям и държа на тях,защото ми действат най-добре.

Иначе преди това бях на случайния принцип,а относно бялата козметика не се доверявам много,много на препоръки,защото каквото е добро за един това не значи,че ще действа така и на друг.
Виж целия пост
# 12
Бялата козметика ми е една определена марка,която ''открих'' преди 2 години и кожата ми понася много добре.Нея не я сменям,иначе декоративната козметика сменям често.Пробвам най-различни неща,ако нещо ми хареса в дадена реклама,каталог или по препоръка на приятелка,също и ако просто го видя на щанда и ми хареса пак си го купувам.Зависи и от настроението ми,понякога просто решавам ''Стига с тази скучна кафява гама'',и минавам на розова... Wink
Виж целия пост
# 13
като ми хареса нещо в магазина си го взимам,за какво ми е да питам и разпитвам,всеки има различен вкус,кожа и предпочитания
Виж целия пост
# 14
като ми хареса нещо в магазина си го взимам,за какво ми е да питам и разпитвам,всеки има различен вкус,кожа и предпочитания
И аз съм така. Влизам в магазина, харесвам си, купувам и толкова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия