ДА ПОКАЖЕМ СНИМКИ НА ДОМА СИ!

  • 2 969
  • 12
нека всеки покаже снимки на стаите в дома.
Виж целия пост
# 1
Надникни из темичките тук. Има доста.
Виж целия пост
# 2
В посочения подфорум има отделни теми за кухните, за спалните, за баните, за детските, за холовете, за терасите... Може вече и за килерите да има, не съм влизала скоро  Grinning
Виж целия пост
# 3
Нещо конкретно ли те интересува или просто трябва да се изфукаме ? Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Нещо конкретно ли те интересува или просто трябва да се изфукаме ? Mr. Green
да изфукай се
Виж целия пост
# 5
Да, и на мен ще ми е много интересно. Аз си харесвам къщата , но не обичам да я показвам, затова пък много обичам да зяпам другите и искрено се възхищавам. Влизала съм много пъти в темите от Нашият дом но ще е супер ако всеки накуп покаже снимки от цялата си къща, а не всяка различна снимка в отделна различна тема, както е там - банята. хола, детката и т.н........
Поздрави за хубавата темичка, ще следя с интерес, ако не я преместят или заключат.
Виж целия пост
# 6
Нещо конкретно ли те интересува или просто трябва да се изфукаме ? Mr. Green
да изфукай се

ок,като свършим с ремонта,ще покажа,дотогава само ще зяпам и плагиатствам. Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Аз бях пускала такава тема преди година и кусур, имаше много показани къщи. Но даже не й помня името и не мога да я намеря сега в архивите.
Виж целия пост
# 8
Ами ако те интересува вземи и намери списанието "100-идеи"година  IV,брой 4.Хол и спалня.И в същото списание брой 5" КУХНЯТА".Там има сниман целият ми дом.
Виж целия пост
# 9
Да бе да Thinking Адрес трябва ли ви?
Виж целия пост
# 10
Освен адрес, на мен ми трябва и разписанието Ви за лятна почивка Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Освен адрес, на мен ми трябва и разписанието Ви за лятна почивка Mr. Green
ЗАЩО ТИ Е??
Виж целия пост
# 12
Има вече теми по въпроса , пусни търсачка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия