жени падате ли си по други мъже

  • 5 207
  • 75
ако моя ме ядосва защо не Laughingвие как мислите? newsm78
Виж целия пост
# 1
Какъв ти е въпроса?
Виж целия пост
# 2
Да, по Брад Пит.
Виж целия пост
# 3
А какво значи да си "паднеш" по друг мъж? Да се влюбиш?
Ако това имаш предвид... и ако всеки път, когато се ядосам на мъжа ми, се влюбя в някой........  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Сега, ако става въпрос дали харесвам и други мъже - все още не съм загубила зрението си! Но до там.
Виж целия пост
# 5
... и ако всеки път, когато се ядосам на мъжа ми, се влюбя в някой........  ooooh!

... и то само защото съм му се ядосала  Crazy
Виж целия пост
# 6
Ми падам си. Все по земята се търкалям... Confused На 34 ми правиха пак прощъпулник... не помага.
Виж целия пост
# 7
Естествено, че харесвам и други мъже. Не разбрах обаче само за "падането" ли питаш или за нещо по-сериозно.
Виж целия пост
# 8
Аз се нареждам на опашката на тези, които не разбират какъв точно е въпросът на съфорумката:roll:
Виж целия пост
# 9
Да,падам си Simple Smile и още как Simple Smile
Виж целия пост
# 10
не само,че си падам,а направо се търкалям по моята платонична любов Марио Симаро Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Падам,ставам и пак отново.Все по мъже бре що веднъж не си падна по някоя мадама newsm78.И сега се сещам ,че една съфорумка веднага би ме спънала да падна в/у нея хихи Hug
Виж целия пост
# 12
Падам,ставам и пак отново.Все по мъже бре що веднъж не си падна по някоя мадама newsm78.И сега се сещам ,че една съфорумка веднага би ме спънала да падна в/у нея хихи Hug

Ела ми, ела smile3534
Виж целия пост
# 13
И аз съм от падащите.  Joy
Виж целия пост
# 14
Явно няма да поясни въпроса си самата Йовита....
по темата....ами, не, това,че съм се ядосала на мъжа си не може да ме накара да си падам по друг.
Падането по друг не може да се влияе от такива моментни състояния.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия