Кой какво сервира снощи, Кой какво ще готви днес.

  • 56 232
  • 639
# 270
Аз днес мисля да направя чушки бюрек.Много ми се ядат,а и стават бързо:)
newsm78 Защо си мисля, че това не е от най-бързите манджи. Да не би да знаеш по-съкратен вариант от печене, белене, пълнене със смес, паниране и пържене... Ако да, давай, че ги обожавам тези чушки smile3508
Виж целия пост
# 271
Пека ги,пълня ги със сирене,яице и малко черен пипер,после ги панирам в яице и брашно и готово:)
Виж целия пост
# 272
Аз днес мисля да направя чушки бюрек.Много ми се ядат,а и стават бързо:)
newsm78 Защо си мисля, че това не е от най-бързите манджи. Да не би да знаеш по-съкратен вариант от печене, белене, пълнене със смес, паниране и пържене... Ако да, давай, че ги обожавам тези чушки smile3508

Времето е относително понятие Simple Smile Wink
И аз ги обичам, но в тез топлинни дни, сори, който иска да се пържи на котлона Wink
Виж целия пост
# 273
Пюперката бюрек не я панирам и пържа, а след като напълня чушката я нареждам в тавичка, една до друга и опичам във фурната. Много по-леко ястие се получава.  newsm10
Виж целия пост
# 274
Пюперката бюрек не я панирам и пържа, а след като напълня чушката я нареждам в тавичка, една до друга и опичам във фурната. Много по-леко ястие се получава.  newsm10

Abселютно!!!!!!!!
 Аз така направих снощи и ги ометохме безотказно Laughing
Виж целия пост
# 275
Сега правя питки и пилешка каша:)  chef
Виж целия пост
# 276
Преди малко направих Английският сладкиш на natalyna smile3521Страхотен е,мек и прекрасен на вкус Blush
Виж целия пост
# 277
Снощи: аз-нищо не ядох, мъжо яде сиренце понеже го болеше корем и повръщаше, а Силви - яхния.
Тази вечер: мусака от тиквички, за десерт грис.
Виж целия пост
# 278
аз снощи готви картофен огретен с малки тайни и доматки, и варена царевица за довечера не сам го мислила още newsm78
Виж целия пост
# 279
снощи панирах пил.филета в някаква панировка(свеки ми я купи от фантастико), станаха чудни с гарнитура-боб на салата, а след малко запретвам ръкави да готвя мусака Confused
Виж целия пост
# 280
моля ви се дайте линк към английския сладкиш Praynig
Виж целия пост
# 281
моля ви се дайте линк към английския сладкиш Praynig

Английският сладкиш на natalyna  Simple Smile
Виж целия пост
# 282
2в1 очаквано добра консистенция имай предвид,че моя се вглети,така че внимавай!
Виж целия пост
# 283
вчера - тортелини със сос от сметана и пасирано бяло пилешко месо- ммммммммммм, а днес смятам да врътна 1 баница
Виж целия пост
# 284
аз вчера правих кифли за вечеря, днес ми се хапва зрял боб Blush с малко наденички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия