За темите "пързалки"

  • 3 238
  • 39
Здравейте!
Чета този подфорум отвреме-навреме и забелязвам,че в почти всяка втора тема се явява някой,който да я заклейми като "пързалка".Много ми е интерсно как така решавате,че е невъзможно някой да има такъв проблем,който на вас ви се струва направо нереален?Животът е толкова непредскзуем,че просто не знаем какво ще ни поднесе във всеки един момент.Затова ми е странно как така си вадите изводи от един написан пост?
Виж целия пост
# 1
Различно е. Но никога не е само заради един пост.
Понякога има доста несъответствия в мненията на един и същи човек - веднага си спомням за една авторка от Търговище май беше, която през август пусна тема "Много сме богати, имаме къща на н-етажа, коли, басейн, искаме да се преместим във Варна, обаче там билетчетата за автобус май са скъпи."
Виж целия пост
# 2
Аз лично чисто интуитивно ги усещам. Ако не от първия пост, от последващите няколко писаници на автора, не толкова от самия проблем, който се разисква.
Има и майсторски пързалки, които пък не ги усещат дори и "старите" потребители във форума.

argun и аз я помня тази тема. Laughing
Виж целия пост
# 3
Предполагам, защото са все от гости.
Ако е от някой регистриран по рядко се категоризират като пързалки.

Иначе по темата в моя живот са се случвали толкова "невероятни" за повечето хора неща, че ако разкажа истината хората, които ще ми повярват ще са не повече от 1 % . Случвало се е да лъжа и да ми вярват, както и да казвам истината ида не ми. Така, че такъв е живота - шарен.
Виж целия пост
# 4
Щом повече от един  потребител (от по-старите кучета) се усъмнят в темата, в повечето случай си е точно пързалка. Много се хиля с такива теми. 
Виж целия пост
# 5
Ох, сетих се за Меа  Laughing  Жалко, че я няма сега.
Виж целия пост
# 6
Ох, сетих се за Меа  Laughing  Жалко, че я няма сега.
Няма как и да списва тук Laughing
Всички и се нахвърлиха,особено онези"помиярки",както тя ги нарече.т.е. жените живеещи без брак в т.ч. и аз  съм от  "помиярките". Mr. Green
Но наистина ще остане незабравима с нейната тема.
П.П.argun ,мисля,че темата на Меа не беше партенка,а по-скоро недозряло и разглезено същество,което хем го боли хем го сърби
Виж целия пост
# 7
[...П.П.argun ,мисля,че темата на Меа не беше партенка,а по-скоро недозряло и разглезено същество,което хем го боли хем го сърби

Аз пък мислех, че това беше 100ян с нов ник  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
  Разминавания във фактите, прекарено много правописни грешки, безумни тези ("баба ми обича братовчедка ми повече, а аз съм  на 45 и страдам"). Лошото на пързалките е, че някой път може човек с реален проблем да остане неразбран.
Виж целия пост
# 9
 ooooh! И аз си спомням за Меа. любимка ми беше Mr. Green

Аз друго не мога да разбера! Може да прозвучи наивно, но какви са тези хора, дето пускат такива теми. Толкова ли им е скучно newsm78 То си има други страници, където може да се бъзикаш с хората, още повече,че не виждам забавната страна на пързалката. Както се вика- нито ми влиза ,нито ми излиза от джоба, така че...
Виж целия пост
# 10
Мен доста ме дразни постоянното подозрение, че всяка втора тема е пързалка.  Досега (за над 4 години във форума) само 3-4 пъти съм била убедена, че някоя тема наистина е пързалка.  Това, че "старите пушки" обявяват нещо за пързалка хич не е доказателство, че е така. В много случаи мисля, че авторът спира да пише защото не му се водят словесни войни, а големите експерти по пързалките веднага почват да викат "ето, видяхте ли? пързууул".

Имаше преди време едно момиче, което пишеше върховно неграмотно и питаше какво да прави, че дала на 4-5 месечното си бебе да яде торта и то се обринало.  Всички я спукаха от подгравки, че пуска пързалки.  Тя обаче беше упорита, пуска какви ли не доказателства и наистина накрая убеди форума, че наистина е толкова неграмотна като пише и наистина е толкова невежа, че дава торта и други глупости на малко бебе.  Ама тя беше уникално упорита и, явно, уникално.. наивна (да не слагам други епитети).

Единствената доказана пързалка, за която се сещам е темата на Нана за близначките умрели в катастрофа...
Виж целия пост
# 11
...
Единствената доказана пързалка, за която се сещам е темата на Нана за близначките умрели в катастрофа...

Вярно, тази случка беше документирана даже от полицията  Tired Много гадна история. Даже си спомням как търсех съобщение в бюлетина на полицията за тази "катастрофа".
Виж целия пост
# 12
На мен са ми любими темите, в които след като автора изкаже проблемите, се включва по натам в дискусията съпругът, любовницата. приятел и т.н.
Виж целия пост
# 13
.......

Имаше преди време едно момиче, което пишеше върховно неграмотно и питаше какво да прави, че дала на 4-5 месечното си бебе да яде торта и то се обринало.  Всички я спукаха от подгравки, че пуска пързалки.  Тя обаче беше упорита, пуска какви ли не доказателства и наистина накрая убеди форума, че наистина е толкова неграмотна като пише и наистина е толкова невежа, че дава торта и други глупости на малко бебе.  Ама тя беше уникално упорита и, явно, уникално.. наивна (да не слагам други епитети).

......

Това имах предвид,като пуснах темата.Че наистина има най-различни хора,с най-различни проблеми.И не може току-така да ги обвиняваме,че лъжат.
А че има и пързалки,със сигурност има.Но смятам,че те наистина са рядкост.
Не съм попаднала на никоя от темите,които сте споменали като доказани пързалки.Дали все още ги има да им хвърля едно око. newsm78
Виж целия пост
# 14
Цитат
И не може току-така да ги обвиняваме,че лъжат.
Може защо да не, това е свободен форум и всеки може да пише каквито си иска.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия