Трябва да се разхождаме вкъщи и печем по монокини за да живеят мъжете по дълго!

  • 2 363
  • 31
Сега четох в доста сайтове а и във вчерашния Труд пишеше че трябва мъжът да гледа 10 минути на ден голи женски гърди за да не е застрашен от инсулт и инфаркт. Това ще смъкне риска от тези заболявания с 50%/доста сериозен процент/. Като знам че семейството на мъжо страдат от такива болести как да не го радвам вкъщи и на плажа и да се грижа за неговото оптимално здравословно състояние. А сега като се сетя че на плаж той все ме кара да си смъквам горнището на банския - та той човека просто се е грижил за здравето си пък и не е искал да имам досадни следи от бански.  newsm78 newsm78 newsm78
http://deltanews.bg/index.php?id=7482
http://www.bulfax.com/?q=node/536420
http://ntv.bg/news/show_news.php?id=18338
Виж целия пост
# 1
Да се грижим ли и за гостите, като дойдат??? Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Да се грижим ли и за гостите, като дойдат??? Mr. Green
В случай можеш да си спестиш и досадното "добре дошли"
...и "пак заповядайте".... те винаги ще се чустват така у вас Mr. Green

Между другото, аз също гледах репортажа снощи.
Виж целия пост
# 3
И аз го гледах. Ама забелязах една малка подробност, че гърдите трябва да са големи.
Т.е. аз няма да се разхождам гола, че полза няма да има  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
И аз го гледах. Ама забелязах една малка подробност, че гърдите трябва да са големи.
Т.е. аз няма да се разхождам гола, че полза няма да има  Mr. Green

А в някой от сайтовете не пише че трябва да са големи... - така че трябва да се грижиш за здравето на половинката.
Също може човек да се грижи и за здравето на някой симпатичен секси колега/че там стреса е голям/ на някой симпатичен клиент и въобще на мъжете лятото по плажовете - защото температурите там са високи кръвното налягане се повишава и може да стане белица! Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Е, не е застрашен моя от инсулт или инфаркт!Значи няма да се разхождам Joy
Виж целия пост
# 6
 И аз го гледах ,но доколкото се сещам наистина казаха ,че трябва да гледат големи гърди ! #Crazy
Виж целия пост
# 7
Е, не е застрашен моя от инсулт или инфаркт!Значи няма да се разхождам Joy
Да пази господ но никога не се знае...
Така че ти прави профилактика!!! Grinning Mr. Green Laughing Grinning
Виж целия пост
# 8
И аз го гледах ,но доколкото се сещам наистина казаха ,че трябва да гледат големи гърди ! #Crazy
И ако това не е дискриминация на половете! За  мъжете - големи гърди, а за женското здраве важи ли казаното?
Виж целия пост
# 9
Дядо ми преди години беше чел статия, че ако един мъж гледа гола жена 30мин на ден ще си удължи живота с 10мин. Той е комунист по душа и си има портрет на Сталин на хладилника. Всяка седмица събираше старите броеве на "7 Дни спорт" и изрязваше старателно каките от последната страница. След това още по-старателно си правеше колажи на гърба на портрета на Сталин и всеки ден точно в 16:00 обръщаше портрета, лягаше на леглото и се взираше в голите жени. Ако случайно баба ми се замотае пред хладилника се чуваха реплики "Айде махай се от там, че трябва тия да ги гледам 5 мин повече. ". Хахахаха.
Виж целия пост
# 10
Снощи  с половинката обстойно обсъдихме репортажа.
В заключение само ще кажа, че няма как да се погрижа добре за неговото физическо и душевно здраве, защото господ като раздавал  големите бюстове, аз пак съм яла пасти в някоя сладкарница. Laughing
Виж целия пост
# 11
В тия статии само за здравето на мъжете ли се грижат?Ами жените ,как де се предпазят от инфаркт или инсулт?
Виж целия пост
# 12
Дядо ми преди години беше чел статия, че ако един мъж гледа гола жена 30мин на ден ще си удължи живота с 10мин.
.......................
прощавай за въпроса
жив ли е още дядо ти?
Виж целия пост
# 13
Изключително много се съмнявам, че ако се тръшна от пневмония и се смарангясам, Миуото ще оцелее дълго. Ама много се съмнявам!
Да не говорим, че в репортажа ставаше въпрос за картини на голи жени май... За положителната роля на изкуството няма да говорим, достатъчно е да се каже, че нетът бъка от снимки, клипчета и прочие произведения на голи каки по цици, айде няма нужда да се жертвам аз.  Stop
В краен случай има концерти на Пайнер, нали? Пука ми, че Миуото не слушало чалга! Ако иска да живее дълго, да прослуша пък!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
Дядо ми преди години беше чел статия, че ако един мъж гледа гола жена 30мин на ден ще си удължи живота с 10мин.
.......................
прощавай за въпроса
жив ли е още дядо ти?
Жив е дядо, да! На 87 години ще стане след 2 месеца. Ама мисля, че само около 6 месеца гледа голите мадами.
Да ми е жив и здрав, ама още колко мога да разказвам за него. Страшен образ е и моите приятели в негова компания се смеят от сърце. Неизчерпаем е. Още веднъж, да ми е жив и здрав още поне няколко годинки /десетилетие, две/.  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия