Мили кулинарки,как сте с килограмите?

  • 10 455
  • 156
# 15
22.3,уж съм в нормата но по добре бих се чувствала с 4-5 килца по малко.
Виж целия пост
# 16
16.38, под нормата, явно само на мъжо се отразява Embarassed
Виж целия пост
# 17
Зле много  ooooh!
Виж целия пост
# 18
19.53 - Ок съм. 158 см, 50 кг. Ама това е откакто не ям купено сладко никакво. Иначе с друго не се ограничавам. Вечерям рано. Имах по едно време тенденция към заобляне покрай форума, но му свикнах Mr. Green
Виж целия пост
# 19
Не знам какъв ми е индекса,но съм дебела доста. Grinning
Виж целия пост
# 20
Аз пък съм малко скептична към този индекс, защото ме изкара 22,9 а съвсем не бих се нарекла слаба. Пухкавка, с паласки и лекинко шкембенце - да - как му викаха на това - любовни дръжки hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaЕдно единствено лято, бях с 10 кг по-малко от сегашните и смея да твърдя, че тогава най-накрая се харесах. Но това беше саааааамо едно лято Joy Joy Joy И от тогава си мечтая за тази визия и не и не  и не, а с тези торти и вкусотии, просто се побърквам - всичко ми се лепи. Ама всичко. Затова и спрях да пиша малко в любимата си тема, щото категорично обявих бойкот на готвенето..... Той пък взе Бобето реши да се разготви - то не бяха пържолки на скара, агнешко в марината на скара и като капак шарлота с круши и къпини  ooooh! идеше ми да се гръмна просто..... а върви не яж де Blush

Между другото, поздравления за темата Селма. Simple Smile и аз си мислех същото да направя някой ден, ама се чудех, дали няма да се приеме неправилно темата и да ме изгонят позорно от тук Simple SmileSimple SmileSimple Smile Аз също винаги съм се чудела как успяват някои хора да ядат и да не им личи....
Виж целия пост
# 21
В норма съм- 21,19
Виж целия пост
# 22
14,36 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 23
Умерено дебела съм (над нормата)... че и красива, и умна, че и в разцвета на силите си  Laughing
Също като Крисче съм - една тортичка да погледна и вече съм качила 3 кила... Затова и не смея да припаря в Тортената тема, че ще излезна оттам търкаляйки се  Laughing
Виж целия пост
# 24
22,98-значи съм в нормата Laughing
Виж целия пост
# 25
21.56454 - в норма,но на половинката е 30.42184- много наднормено.
Виж целия пост
# 26
Много наднормено е положението. И аз съм с Хашимото , но и никога преди това не съм била слаба. Преди четири години успях да спадна до 72 кг., но пак си възвърнах килограмите. Време ми е пак за диета. Тогава имах успех с безвъглехидратната и от днес съм на нея. Дано имам успех!
Виж целия пост
# 27
Под нормата  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 28
22.47. В нормата. Но ми се ще 2 кила да смъкна Simple Smile
Виж целия пост
# 29
Индексът е в норма  Laughing Laughing Laughing Laughing
23.
Селмааа... smile3534
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия