Balea, Alverde, Catrice, Essence - 11 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 63 752
  • 705
                                     Добре  дошли !

         



Сайт на българското ДМ на Бг  Сайт на Катрис на Английски  Сайт на Есенс на Бг   Сайт на немското ДМ  на немски  Сайт на Лили на Бг   Сайт на Катрис на бг


тема 1  тема 2  тема 3  тема 4   тема 5  тема 6  тема 7  Тема 8 Тема 9 Тема 10


Виж целия пост
# 1
В предишната тема някой питаше за фдт на Алверде. Три вида съм ползвала и трите са изключително леки, по-скоро тониращ крем, но освежават тена. За талк не знам нищо обаче и дори не ми е ясно как се познава, че в някой фдт-ни има талк. Но той е минерал и не виждам с какво би бил вреден.

Благодаря за темата!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Някой ползвал ли е компактния фдт на алверде? Чудя му се  newsm78
http://3.bp.blogspot.com/-qT1r1DPh83s/UTPFSd9clGI/AAAAAAAALMs/UN … s640/DSC09332.JPG
Виж целия пост
# 3
От преди няколко дни,и нещо не съм очарован от аромата,иначе върши работа,като за 2,55лв.,някой има ли отзиви изобщо за дезодорантите на Балеа?
Виж целия пост
# 4
Благодаря за новата тема!  Добре заварили! Simple Smile  bouquet

И какво сега, в понеделник май ще тичаме до шоурума на Essence?!  Grinning newsm78
Виж целия пост
# 5
Благодаря за новата тема!  Добре заварили! Simple Smile  bouquet

И какво сега, в понеделник май ще тичаме до шоурума на Essence?!  Grinning newsm78


тичай бързо ,че бяха останали само две бройки  Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря за новата тема!  Добре заварили! Simple Smile  bouquet

И какво сега, в понеделник май ще тичаме до шоурума на Essence?!  Grinning newsm78


тичай бързо ,че бяха останали само две бройки  Peace



О. сега едва ли работят! А утре - абсурд! Simple Smile Понеделник е моя ден!  Laughing
Виж целия пост
# 7
Момичета, в ДМ има ли Catrice или са само в Лили?
Виж целия пост
# 8
От преди няколко дни,и нещо не съм очарован от аромата,иначе върши работа,като за 2,55лв.,някой има ли отзиви изобщо за дезодорантите на Балеа?
Аз имам део спрея с кокос и тиаре и просто няма такъв аромат Heart Eyes издържа много време, аз съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 9
Момичета, в ДМ има ли Catrice или са само в Лили?



Търси ги само в Lilly.  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Ползвала съм фон дьо тен на Alverde, не бях очарована, стои леко изкуствено на кожата и не се слива с тенът, трудно се нанася и има силен аромат, който не ми харесваше. Проблема с продуктите на Alverde e, че 1 месец след като се отворят се развалят от натуралния състав. А и в ДМ трудно се намира неотваряна опаковка на козметиката на Alverde и от други марки също. При условие, че има тестери, всичко е опустошено, гнуслива съм и вече ги избягвам за декоративна козметика.

В  Lilly срещу военно-медицинска академия няма такива отваряни продукти, всичко е с предпазни стикери и се следи за хигиената в магазина, което е много важно за мен.
В Lilly до Пирогов са по-немарливи и вечно са им прашни продуктите - део спрейове, стикове, душ гелове, лосиони и т.н.
Виж целия пост
# 11
Аз имам део спрея с кокос и тиаре и просто няма такъв аромат Heart Eyes издържа много време, аз съм много доволна Peace

И аз съм много доволна от спрея Peace , но не мога да намеря душ-гела от серията - дали изобщо се внася у нас?
Виж целия пост
# 12
Аз имам последен запас от макаронения део спрей с шоколад и смокиня, много е хубав, жалко че същият лосион отдавна ми свърши, а вече го няма по магазините. И лосионът с пъпеш миналото лято беше уникален.
Това лято с това манго не ме впечатлиха Balea.
Търся део спрей, който да ухае на чисто и нещо като сапун, такъв беше белият Nivea преди 10 години.  Оригиналният Dove леко се доближава на това което търся, но не е същото.
Део спрея на Balea sensitive, дали няма подобен аромат?
Виж целия пост
# 13
HAPPY_QUEEN кой е този серум? Снимка може ли   bouquet
Виж целия пост
# 14
За да не е само запис, сякаш мярнах от 30+ серията серума в предишните постове. И цената отговаря. С Годжи бери е серията, но има и флуид с друго нещо зърне...  не се сещам и и доматен крем в същата серия. Виж на dme.de > марки> alverde > кремове> 30+
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия