На ръба на отчаянието съм..

  • 22 481
  • 357
Вече незнам какво да правя..
Семейна съм с едно дете на 9г. Живеехме сами до преди 3години, когато се преместихме в апартамента на родителите ми, за да пестим от сметки- две семейства под едит покрив, делящи си всички разходи смятахме, че ще е по-добре докато си стъпим на краката. Така и нашите бяха доволни, че сме при тях и ние, че сметките ще намалеят. Аз съм безработна от 2години, но съпругът ми изкарва що годе добри пари-всъщност дори незнам колко точно, защото никога не ми е казвал.
Виж целия пост
# 1
И квооо....  Laughing
Виж целия пост
# 2

А де, никой не разбра идеята  newsm78
Виж целия пост
# 3
Извинявайте, без да искам публикувах преди да съм довършила.
Ще продължа по-късно
Виж целия пост
# 4
Така, уж се преместихме, за да си делим сметките, а моят мъж не е давал пари почти за нищичко вече повече от година. Ако не му поискам 5-10лв да ми остави, няма и да го направи. Миналия месец реших да си запиша колко пари ми е дал само на мен-за неща от които има нужда всяка жена-козметика, превръзки и някакви др дребни неща от които имам нужда- 84лв, като в тея пари влизат и два, три парцала на детето от втора употреба. Цял ден стоя у дума, не ходя никъде, за да не харча пари, приятелките ми вече не ме търсят, защото постоянно отказвам. А мъжът ми в същото време цял ден кара колата, пуши марлборо, сяда поне два пъти на кафе и понякога се храни на вън. Тази сутрин като изпращах детето до училище щяхме да пием кафе с една приятелка на крак до училището и му поисках 50 стотинки за чашка кафе, а той ми се развика, че само съм искала:((( стана ми дори смешно на цялата плачевна ситуация. Излезнах и взех от касичката на детето 50ст, а той ме гледаше тъпо и нищо не каза, така и не ми даде. Наще мълчат и нищо не казват горките, ама взе да им писва , усещам че са изнервени. Какво да правя хора, мн ми е тежко, чувствам се в безизходица
Виж целия пост
# 5
Намери си работа и си изгони мъжа.
Виж целия пост
# 6
Има ли здравословна причина да не работиш?
 Уж сте се преместили при вашите защото ви е било трудно финансово,а в същото време ти решаваш да стоиш без работа не за месец,два а две години.Ами ако и мъжът ти реши да не работи и да те гледа в ръцете какво ще му отпуснеш за дневни разходи?Взимай се в ръце и се махнете от жилището на родителите ти да не ги тормозиш и тях.Писнало им е и от теб и от мъжа ти със сигурност.Детето го съжалявам при такава инертна майка.
Виж целия пост
# 7
Намери си работа и си изгони мъжа.
не е задължително да е точно в този ред  Peace
Виж целия пост
# 8
Намери си работа и си изгони мъжа.
 И защо да го гони?
Виж целия пост
# 9
Намери си работа и си изгони мъжа.
Peace Най-точно казано.
.
Виж целия пост
# 10

А ти би ли живяла с подобен индивид? Някой ,който те кара да се чувстваш като просяк...за 50ст  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 11
Писна ми да се унижавам и да искам на 3,4дена някакви смешни 2-3лв, а той да ми се блещи на срещи, че само съм искала. Повярвайте лишила съм се от абсолютно всичко-дрехи, обувки, вместо шампоани и душ гелове се къпя само със сапун. Когато му кажа, че е редно и той да купува храна за дома, ругатните му се чуват до небето, аз се разрева и затварям телефона. Вчера си идва с ново яке и маратонки, а моите са съдрани от всякъде и му казвам, че и аз имам нужда, той се развиква и казва " не сега не може"
Като трябват за лекарства за детето, няма да казвам да какво мърморене става въпрос.
На почивки никога не ходим, на разходка в др град-никога, на ресторант, на кафе-само си мечтая.
Виж целия пост
# 12
Много тежко, Грация.
Това не е нормално.
Какви са отношенията ви извън темата за парите? Имате ли такива ?
Виж целия пост
# 13
Всеки ще те попита същото - Защо не си намериш работа?
А съпругът ти заслужава да си ходи. За какво го търпиш? Дори не жиеете в негов апартамент. Много му е лесно така. Нищо чудно да си има и някоя друга на страна. Спирам да пиша, че ме напират много нецензурни мисли по негов адрес.
Виж целия пост
# 14
Сметки плаща ли на жилището?
Защо не работиш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия