Изцедете полезното до капка с бавната сокоизстисквачка Philips

  • 34 657
  • 368
# 195
Към малините бих добавила мляко и мента.
Към спанака (предполагам, че е спанак), бих сложила краставица, авокадо, разбира се лимон.
Бадемовото мляко го обожаваме с мед, орехи и смокини.
И накрая към морковите - ябълки, круши и вода.
Виж целия пост
# 196
Към сока от моркови ще добавя червено цвекло.
Към спанака бих добавила и краставица.
Към нара - лайм.
Към бадемовото мляко- мед и канела.
Виж целия пост
# 197
Влючвам се и аз със следните предложения:
Към нара бих добавила портокол + грейпфрут.
Към спанака малини + джинджифил + лайм.
Към бадемовото мляко мед + банан + ванилия.
Към морковите ябълка + лимон.
Виж целия пост
# 198
Пробвах нара с грозде - много добра комбинация.  Peace  Намерих само бяло, другият път ще пробвам и с червено.
Виж целия пост
# 199
Към нара бих добавила  -  цвекло, червено зеле и джинджифил здравословно и вкусна напитка ще се получи .

Към спанака - целина зелен лимон и банан.

Към млякото с бадеми бих добавила малко ванилия Simple Smile .

Към морковите бих добавила : ябълка и порткокал .Това е много  любим сок на моите деца Simple Smile .
Успех на всички в играта  Hug
Виж целия пост
# 200
1. Към нара бих добавила зелена ябълка или портокал
2. Към спанака - лимон, краставица
3. Към бадемовото мляко- мед или ванилия
4. Към морковите- ябълки, мед, ананас, ванилия, киви
Виж целия пост
# 201
Играта на Philips приключи. На 17.10.2016 г. ще бъдат изтеглени три от вас, които ще получат Fresh Box изненада.
Очаквайте и втория етап от предизвикателството!
Виж целия пост
# 202
Ето и кои са тримата късметлии, които получават Freshbox от Philips:
Румяна88
RosMar
тоничка8512

Честито!


Очакваме печелившите да изпратят мейл на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишат потребителското си име, електронната поща, с която сте регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за връзка).


А ето и новото предизвикателство!
Споделете ни до 27.10.16 г. коя е вашата тайна здравословна съставка, която децата ви не обичат, но вие успешно прикривате в прясно изцедения сок.

Трима от отговорилите на новия въпрос ще получат Freshbox изненада от Philips и 30 дневна детокс програма от нутрициониста Маги Пашова.

Виж целия пост
# 203
Ето и кои са тримата късметлии, които получават Freshbox от Philips:
Румяна88
RosMar
тоничка8512

Честито!


Очакваме печелившите да изпратят мейл на e-mail: igra@bg-mamma като напишат потребителското си име, електронната поща, с която сте регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за връзка).


А ето и новото предизвикателство!
Споделете ни коя е вашата тайна здравословна съставка, която децата ви не обичат, но вие успешно прикривате в прясно изцедения сок.

Трима от отговорилите на новия въпрос ще получат Freshbox изненада от Philips и 30 дневна детокс програма от нутрициониста Маги Пашова.


Честито на късметлиите! Жалко, че не съм сред тях Simple Smile
Аз успешно прикривам червеното цвекло. В комбинация с портокал е чудесно
Виж целия пост
# 204
Споделете ни коя е вашата тайна здравословна съставка, която децата ви не обичат, но вие успешно прикривате в прясно изцедения сок.
Това ще да е спанакът. Напоследък и на мен ми е любим. Открих страхотна салата с киноа и спанак - изключително полезно и вкусно! Заедно с фреш от спанак и моркови правят една витаминозна бомба!
Виж целия пост
# 205
Спанакът, има доста неутрален вкус и смесен с ябълка, портокал и морков минава лесно към плодовете Simple Smile
Виж целия пост
# 206
Джинджифил.
Виж целия пост
# 207
Прикривам джинджифила- добавям портокал или лайм.
Виж целия пост
# 208
Джинджифила не успявам да го прикрия с нищо, надушват го винаги, но спанака-да  Grinning
Виж целия пост
# 209
Арония и спанак Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия