За Коледа подаръци ще има от сърце, но най-скъпия подарък ФЕВРУАРИ ще държим в ръце

  • 48 322
  • 775
# 105
Аз ей ся бях на първите тонове Simple Smile малко рано, но преди 20тина дни лекарката, при която искам да раждам каза между 16 и 26 да си запиша час Simple Smile Аз на 27 съм при мойта, при която съм по ЗК(а и преди това). Тааа записах за 16 Grinning Сега ще си почакам, че часът(11:30) ми е след час, ама искам да го видя господина колко е пораснал Simple Smile.
Виж целия пост
# 106
Ох, успокоихте ме. Напоследък и мен ме е обхванала паниката да не се роди преждевременно, въпреки че засега всичко изглежда наред. За раждането, стига да е навреме, се чувствам спокойна....засега, другия месец ще видим Laughing Явно е нормално за този период да ни се обаждат страховете Simple Smile Аз се разсейвам като избирам сега някакви неща за бебчо, нагласила съм се и за петъка в Хиполенд, а каквото остане за купуване смятам да привърша през декември и толкоз.
Виж целия пост
# 107
А някоя от вас има ли болка в черния дроб?Усещам го сякаш е подут.Не знам от големината на корема ли,рита ли ме,но от снощи ми е много дискомфортно в тази област. Disappointed
Виж целия пост
# 108
Аз пък от една седмица съм със страхотно главоболие, започва се още от рано сутрин когато си отворя очите. Чудех се само дали в напреднала вече бременност е нормално пак да ми се появява неприятното гадене от време на време Confused
Виж целия пост
# 109
При някои мами май се проявява пак гаденето към края. За главоболието мен започна да ме боли глава, откакто кръвното ми стана нормално, преди като беше ниско всичко си ми беше ок, сега доста често ме боли глава, явно нормалното ми идва високо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 110
Мен гаденето не ме пускало. Като сьм гладна ми се гади, Като се наям пак.
Виж целия пост
# 111
А някоя от вас има ли болка в черния дроб?Усещам го сякаш е подут.Не знам от големината на корема ли,рита ли ме,но от снощи ми е много дискомфортно в тази област. Disappointed
Мен там си ме боли от доста рано, но пък имам сраствания, защото ми е махната жлъчката
Виж целия пост
# 112
Черният дроб по време на бременност си е доста натоварен откъм работа.. А мен малката до преди 1-2 седмици само там ме риташе систематично и да не ви обяснявам... беше много зле положението, направо ми се ревеше, добре че се спря. Сега е на атака на пикочния мехур Grinning Не се шашкайте много, всички органи ни се разместват, нормално е да не ни е ок, но пък заветния момент наближава Heart
Виж целия пост
# 113
Не знам дали да се притеснявам.Като ям много бързо ми става тежко,което ми говори че просто мястото е ограничено.Усещам си дробът притиснат.Като съм права и се движа всичко е наред седна ли,огъна ли се съвсем малко се започва...
Виж целия пост
# 114
Не знам дали да се притеснявам.Като ям много бързо ми става тежко,което ми говори че просто мястото е ограничено.Усещам си дробът притиснат.Като съм права и се движа всичко е наред седна ли,огъна ли се съвсем малко се започва...
А там може и диафрагмата да те боли
Виж целия пост
# 115
На моменти отива надолу по дясната страна на корема,но главно напрежението е под дясното ребро. Ако и утре съм така ще звънна на АГ.Притеснявам се да не ми е подут черният дроб. Flushed
Виж целия пост
# 116
Ееее, ти пък. Как ще ти е подут. При увеличен черен дроб, ще има и промяна на чернодробните ензими.
Виж целия пост
# 117
Не съм пускала АСАТ,АЛАТ,ГГТ ако за тях става въпрос. А това с подуването го казвам защото така го чувствам или просто малкият така го е забил в ребрата,че създава чувство за нещо подобно Joy
Виж целия пост
# 118
Според мен е второто Simple Smile
Мн е неприятно, ама...
В някаква поза имаш ли облекчиние на симптомите
Виж целия пост
# 119
Когато съм права.Застоя ли се започвам да се кривя  веднага ме заболява.Май наистина просто мястото е ограничено вече и като гледам още малко е ще взема да спра да ям окончателно,че не се издържа Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия