Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 3

  • 80 684
  • 739
# 450
тук пък никой не го интересува дали изобщо ще ходиш на гинеколог.
всеки се спасява както може  Rolling Eyes

Бамба и тук е така,хич не ги е еня дали ще ходиш на гинеколо,ако сам си плащаш,но нали всички иэследванията касата ги плаща...това им е эора на немчулята ,хихи.
Виж целия пост
# 451
тука значи е по-лесно, касата почти нищо не плаща.
и да плаща нещо трябват подвизи че да ти дадат направление.

аз следих моята бременност на две места , по зк и в клиниката за инвитро.
ами лекаря по зк си беше много стриктен, всичко което ми се полага си го получих, три прегледа с ехограф, две пкк и една микробиология и едно изследване за спин, хепатити и подобни.
добре че си плащах на друго място, където се видя проблем със сърцето, реагирахме веднага след раждането и детето ми вече проблем няма.
Виж целия пост
# 452
Малко помощ?- Противозачатъчни може ли да се започнат на 3-ти ден от цикъла? Или само на 2-ри?
Виж целия пост
# 453
Аз съм ги пила и от 5ти ден, ако имаш възможност се консултирай с лекаря си. По презумпция ще ти се удължи цикъла.
Виж целия пост
# 454
Аз ги започнах точно от 3 ти ден. В момента ги пия. Задържан фолекул ми провали Зет.
Виж целия пост
# 455
Момичета сега се эачетох в иэследванията си,какво оэначава точно ,повишени до горна граница beta-2-Glycoprotein.Эа какво точно са отговорни те,може ли эаради тях и ниския вит.Д да е бил неуспешен опита.
Виж целия пост
# 456
Puh4e05,
Иди на лекар. Той ще ти каже, какво става. Не мисля, че влизаш в менопауза.
И аз преди 2 месеца се притесних по същия повод, но се оказа, че имам 2 задържани фоликула.
На следващия цикъл вече ги нямаше и си ми дойде цикъла.

Виж целия пост
# 457
Малко помощ?- Противозачатъчни може ли да се започнат на 3-ти ден от цикъла? Или само на 2-ри?
Пухче, на мен са ми ги изписвали от 10 ден за пукане на киста или фоликул.
Виж целия пост
# 458
Момичета сега се эачетох в иэследванията си,какво оэначава точно ,повишени до горна граница beta-2-Glycoprotein.Эа какво точно са отговорни те,може ли эаради тях и ниския вит.Д да е бил неуспешен опита.
Здравей, bubanka75. Имат отношение към антифосфолипидния синдром и не само. Други антифосполипидни антитела изследвала ли си?
Виж целия пост
# 459
Съни,антифосполипидни антитела не съм иэследвала отделно,но се раэчетох эа тях в нета.Днес дадох кръв ,др.седмица ще иэляэат реэултатите ,странно предния път не трая толкова дълго.Пуснах и В12 и В6,че никога не съм иэследвала Б-та.
А эа тромбоэа как се каэва иэследването?
Виж целия пост
# 460
Две в едно,  Avonavi,
 как сте момичета,  имате ли новини от днес?
Виж целия пост
# 461
При мен нищо само отрицателни тестове.
10 ден е днес, започвам леко да се отчайвам и да правя планове без бебета и т.н. с този опит ще затворя изцяло фабриката с име бебеправене.
Иначе се чувствам добре нямам дори ПМС.
Виж целия пост
# 462
Жалко, очаквах добри новини,  но то не се знае още- може след ден-два да ни изненадващ приятно! Дано!
Виж целия пост
# 463
Много съжалявам, Две в едно! Hug
Виж целия пост
# 464
Две в едно, недей да правиш прибързани заключения. Имаш още време Simple Smile. Направи по-добре кръвен тест.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия