Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 3

  • 80 684
  • 739
# 465
Пухче, аз съм с двойно намаляло ЧХГ за 48 часа и ще почивам малко. Април-май почвам пак борба за лигавица Simple Smile
Виж целия пост
# 466
Ах, тези биохимични!  От една страна хубавото е, че знаем че е имало инплантация, от друга пак се чудим защо не се получава.
Почини си и си направете нов план, успешен.
Имате ли МФ?
Виж целия пост
# 467
Две в едно, още поне два дни ,малко е раничко още.
Аэ пък като имах всякакви симптоми и... пак беше отрицателен .
Авонави много съжалявам ,сърдечна прегръдка.
Виж целия пост
# 468
Виж целия пост
# 469
Виж целия пост
# 470
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА.Нека  тя със здраве ви дари,щастие ,любов ,късмет и сбъднати мечти.
Виж целия пост
# 471
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Мен яко ме ошамари, дано при вас нещата да са по-добре. Бях си дала около два месеца отпуска (никакви доктори и лаборатории) и ми беше супер. Върнах се в реалността- дойде ми часа за второто мнение. Получих го -шансът да стане с мои яйцеклетки е почти никакъв, но можело да опитаме. Освен това и матката е зле. Много мразя да кипи безмислен труд, м**** му! За донорска се чака цяла вечност. Нямам нито нерви, нито време, нито пари да ходя с години по мъките.  Освен това ми отиде година, за да ми кажат това, което интуитивно усещах, че се е случило. Чудя се дали да не оперирам направо миомите и да събирам пари за донорска програма в чужбина. Ако стане фал с операцията, поне да оставя мъжО да си намери жена, с която може да има деца. Бясна съм му на Господ!
Виж целия пост
# 472
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Мен яко ме ошамари, дано при вас нещата да са по-добре. Бях си дала около два месеца отпуска (никакви доктори и лаборатории) и ми беше супер. Върнах се в реалността- дойде ми часа за второто мнение. Получих го -шансът да стане с мои яйцеклетки е почти никакъв, но можело да опитаме. Освен това и матката е зле. Много мразя да кипи безмислен труд, м**** му! За донорска се чака цяла вечност. Нямам нито нерви, нито време, нито пари да ходя с години по мъките.  Освен това ми отиде година, за да ми кажат това, което интуитивно усещах, че се е случило. Чудя се дали да не оперирам направо миомите и да събирам пари за донорска програма в чужбина. Ако стане фал с операцията, поне да оставя мъжО да си намери жена, с която може да има деца. Бясна съм му на Господ!
Лелеле... поста започна добре, ама как завърши...хихихихи 
Пързо не си единствена която стига до донорска яйцеклетка, няма да си и последна. Тук повечето сме така:)))
Второ за яйцеклетна не се чака цяла вечност, в моя случай чаках два месеца...
Трето, мъжа ти ще има деца от Теб ! Я не се предавай!
Ако искаш инфо за моята донорска програма, резултата от която се търкаля в леглото, може да ми пишеш на лични!
Усмихни се момиче!:)))
Виж целия пост
# 473
Здравейте момичета, как сте?
Честита Баба Марта и от мен!
Не ми е много до празник,но...И аз съм се скофтила нещо и съм в застой. Дойде ми и сигурно заради това настроението е още повече на 0. Нищо не правим засега, само добавки взимаме и това е, а юни 2018 г. за срещата със Стаменов ми се струва доста далеч.
Вече се чудя дали има въобще смисъл от цялата тази галимация и тези нерви...
Но понеже получихме заповедта миналия месец явно ще я използваме при него пък каквото сабя покаже...

Виж целия пост
# 474
И аз няма да разведря темата, за съжаление! Не мога да реша на коя клиника да се доверя и това е! Няма нито едно място, където всичко да ме устройва и да е както искам. И понеже ще ни е последен опит, направо съм се сковала от страх! Аз, която по принцип не му мисля много като си наумя нещо.  Знам, че трябва да рискувам, ама ме е шубе.
Виж целия пост
# 475
Пухче, нали беше избрала клиника? Защо се разубеди?
Виж целия пост
# 476
[video][/video]
Пухче, не го бързай решението, ако сте се ориентирали към донорска програма.
Виж целия пост
# 477
и ние сме така с шубето.
все си намирам причини да отлагам трансфер.
защото ще е наистина последен.
уж съм се примирила че каквото такова, ама май само така си мисля.
Виж целия пост
# 478
Стела,  обхванала ме е параноя и се съмнявам във всичко. Нищо конкретно,  просто ме е страх.
      +-123, знам, че не се налага особено да бързам, но не искам да раждам и на 50+г.
     Бамба, да се съберем да си треперим заедно, а? 😂😥
Виж целия пост
# 479
И аз като Бамба бях убедена, че това ще ние е последен опит но сега не съм.
Всички ама всички около мен ме съветват да се откажа да не продължавам да упорства да се радвам на това, което имаме.
Моето вътрешно усещане и потребност е различна.
Прегледах клиниките в чужбина, прегледах и донорските програми, ще го мислим кое и как.
Иначе все още не ми дошло, сутрин се чувствам добре вечер ме приболява на идване. Днес ми е деня за МЦ.
Днес за сега не съм правила тест.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия