Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 3

  • 80 684
  • 739
# 420
Здравейте,момичета!Трябва с моя мъж да си направим кариотип.Докторът ми препоръча Геника,обаче разбрах,че в Майчин Дом работят по някаква програма и кариотипа е безплатен.Дотук добре,обаче като се обадих ми казаха,че им трябват епикризи от неуспешните опити.На друга моя позната са й казали,че трябва да има два спонтанни аборта иначе не било безплатно.Изобщо на три жени три различни неща.Може ли,ако някоя от вас скоро е правила там кариотип да ми каже какви точно документи искат?
Виж целия пост
# 421
Стискам ти силно палци, Цветенце! Hug
Имах предвид дали ще правите ПИД на ембрионите за увреждания?
Виж целия пост
# 422
Здравейте,момичета!Трябва с моя мъж да си направим кариотип.Докторът ми препоръча Геника,обаче разбрах,че в Майчин Дом работят по някаква програма и кариотипа е безплатен.Дотук добре,обаче като се обадих ми казаха,че им трябват епикризи от неуспешните опити.На друга моя позната са й казали,че трябва да има два спонтанни аборта иначе не било безплатно.Изобщо на три жени три различни неща.Може ли,ако някоя от вас скоро е правила там кариотип да ми каже какви точно документи искат?
Здравейте и аз проучвам тези неща,в Майчин Дом ми беше казано 150 лв.за човек и резултата ще излезе след 2-3 седмици.В Геника резултат след 2 месяца,за меня това е доста дълго очакване и мисля че ще правим в Майчин Дом
Виж целия пост
# 423
Ние вчера пуснахме в Геника в Пловдив. И на мен ми бяха казали по телефона, че ще излезе след 2 месеца, а вчера на място -след 20 работни дни (около един календарен месец)  Ако нямало проблем, можело и по- рано . Малко  се ядосах, като ми казаха,че от два месеца вече имали филиал и в Бургас (на сайта им нямаше такава информация ), тъй като ми е два пъти по-близо от Пловдив.
Преди това мислех да го пуснем в клиниката на Стефанов в Ст. Загора -за по-евтино и по-близо-ама реших, че ако излезе някой проблемен резултат, после пак ще трябва да го проверяваме в Геника, та по-добре направо там.
Виж целия пост
# 424
Успех с изследванията момичета !
Малко ъпдейт от мен
4 ден след ет, силна болка в зърната сутринта доакто чаках автобуса комбинация от студ и надявам се плюс Simple Smile .
Много силно ми стана зле за кратко с позив от цигареният дим на един минаващ покрай мен пушач.
Времето е спряло а аз искам да сме март вече.
Поръчах вчера 5 теста и ги чакам с наличните 3 от клиниката стават 8 Simple Smile
Виж целия пост
# 425
Яко си се запасила и всички ще са положителни!
Виж целия пост
# 426
Ами не е ясно но аз си се надявам мисля си само хубави неща инсталирах си отново апликация за бременни 😎 и си мечтая.
Виж целия пост
# 427
Ами не е ясно но аз си се надявам мисля си само хубави неща инсталирах си отново апликация за бременни 😎 и си мечтая.
Така, така  Grinning  стискам палци  Hug
Виж целия пост
# 428
Ние вчера пуснахме в Геника в Пловдив. И на мен ми бяха казали по телефона, че ще излезе след 2 месеца, а вчера на място -след 20 работни дни (около един календарен месец)  Ако нямало проблем, можело и по- рано . Малко  се ядосах, като ми казаха,че от два месеца вече имали филиал и в Бургас (на сайта им нямаше такава информация ), тъй като ми е два пъти по-близо от Пловдив.
Преди това мислех да го пуснем в клиниката на Стефанов в Ст. Загора -за по-евтино и по-близо-ама реших, че ако излезе някой проблемен резултат, после пак ще трябва да го проверяваме в Геника, та по-добре направо там.
Колко струва да пуснем кариотип в Геника в Пловдив ?
Виж целия пост
# 429
Здр. момичета, ето ме пак.
Две в едно пожелавам ти от 8-те теста последните 7 да са положителни. Сигурна съм даже.
На мен ми дойде на 16г. малко късно май, на майка ми и е спряло на 52г, а и е дошло на 15,дано е наследствено Simple Smile
ММ ми каза, че иска да направим още един опит инвитро ,а бяхме решили само един път да пробваме, и сега съм в дилема.
Аз обаче вътрешно съм сигурна, че ще стане по нормален начин, незная защо...
Сега пия разни витамини,та въпроса ми е
януари ми беше инвитрото,дойде ми,малко по-обилно от нормалното , и февруари месец тестовете за овулация ми показаха че има О. Малко ми е странно, като чета по форумите, се пише че минават няколко месеца докато се нормализират хормоните,хм...Как мислите, нормално ли е това?
Виж целия пост
# 430
Наталия, за кариотипа платихме 230лв  ( 220+ 5 за вземане на кръв+ 5 за куриер до София😞)
Кики, какво става с теб? Как си?
Бубанка, ето че пак сте на линия! ( като пристрастени сме) Аз не съм забелязала проблеми с ОВ ми след опитите.Може би не е задължително да има такива. Интересното при мен е, че вече почти нямам цикъл, пък ОВ имам.???
Виж целия пост
# 431
Бубанка, напълно нормално е да имаш овулация след стимулация. Нали има жени, които забременяват месец след неуспешен инвитро опит. Ако имат тръби...и що годе сперматозоидите са ок. Успех!
Виж целия пост
# 432

Кики, какво става с теб? Как си?



Мерси, нормално...колкото може да се каже.
Засега почивам /омръзнало ми е постоянното бодене, ходене по прегледи, Доктори и клиники / Crossing Arms , евентуално ще пробваме още един опит тази година.
Гледам да съм по- спокойна и да не се пренавивам както преди.
И като цяло същите неща ме вълнуват, като останалите момичета. Моля се цикъла ми да е редовен, пия витамини и започнах Витекс - Фемикур Н, та да видим.

Виж целия пост
# 433

Бубанка, напълно нормално е да имаш овулация след стимулация. Нали има жени, които забременяват месец след неуспешен инвитро опит. Ако имат тръби...и що годе сперматозоидите са ок. Успех!

Мерси Вики, да имам си всичко, само дето не всеки месец имам О.и затова се учудих, че веднага след инвитрото имах О.Сперм.на ММ е много ок.
Пухче , не е пристрастяване за мен ,тук срещам сродни души и се радвам че ви има момичета.
Виж целия пост
# 434
Пухче, излезе ли нещо от кариотипа?
Бубанка, аз от 39-годишна пробвам по естествен начин заради съвети от лекари,
които са били супер грешни, изгубих много ценно време, вече изобщо не вярвам,
че може да стане по естествен начин. Късмет ти желая! Hug
Две в едно, kiki_7, успех! Hug


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия