Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 9

  • 130 157
  • 722
# 195
Ризото с манатарки , хрупкав бекон и люспи от пармезан.

Виж целия пост
# 196
В много подходящо време влязох в темата да гледам вкусотии, та да наобиколя и хладилника по нощите. Mr. Green
Тайна, залепнах за сичкото снимка! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes bouquet chef
denyil, наистина любим сладкиш от детството, слепвахме с шипков мармалад, ама сега къде да намери човек такъв свестен? Ще трябва да пробвам със сливов пасиран. bouquet
И палачинки ми се приискаха, и..........още много вкусотийки от показаните. Heart Eyes Crazy Heart Eyes bouquet chef

Сладкиш със сини сливи,


питка с кисело мляко по рецептата на мах мама bouquet, отдавна не бях я спретвала


и моЙто "винце" любимо. Heart Eyes
Виж целия пост
# 197
Добро утро Simple Smile Усмихнат ден от мен

Виж целия пост
# 198
Запеканка от кайма, яйца, кашкавал и заквасена сметана

Виж целия пост
# 199
Готвите си вие вкусотийки, а аз се появавам с диетичното си меню...

Запеканка  с пиле, сирена, карфиол и броколи



Алфредо с "паста" от тиквички



Мусака от патладжани



Виж целия пост
# 200
пу за мен патладжана! Simple Smile
Виж целия пост
# 201
Любимият ми кайсиев сладкиш . Докато се усетих и изгълтах две парчета Laughing

Виж целия пост
# 202
пу за мен патладжана! Simple Smile
+++++ още много пъти и за мен.Simple Smile
Започвам бутерки с шоколад, ако станат ще ги покажа.
Виж целия пост
# 203
Ооо, и на мен патладжана ме спечели! Особено заливката!
Виж целия пост
# 204
Нефотогенично парче тортичка. Доста си поиграх, 2 различни блата с 2 различни крема.
Виж целия пост
# 205
Пиле с ориз, мляко с грис и салата.






Виж целия пост
# 206
 Пиле с ориз и Свинско с лук и домати
Виж целия пост
# 207
Може ли рецептата за тъмния блат и крема над него? Много са апетитни!
Виж целия пост
# 208
Може ли рецептата за тъмния блат и крема над него? Много са апетитни!
Правих по тази рецепта http://sunshineskitchen.com/mocha-cake/ , но пропусках лъжиците нескафе заради детето и сиропирах с доооста разредено еспресо.
Кафевият блат ми се стори доста рядък и увеличих брашното, но може би не трябваше.
Виж целия пост
# 209
Simple Smile Simple Smile Simple Smile май всички днес сме на ориз Simple Smile с пилешко
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия