Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 47

  • 57 496
  • 747
# 300
Ще си умра от студ боса и с нощница с къс ръкав в този коридор. Дано поне ме завият или е топло там.. Ако можех да си го позволя и аз бих избрала Щерев. Ходех там на прегледи преди да забременея (а и след това им ползвах лабораторията понякога и на ендокринолог), само хубави впечатления имам.
Виж целия пост
# 301
Unknown16, много хубаво си си разпределила багажа, към първият добави вода и шоколад(след раждането много ще ти се пие), може да са 2 малки Шишета по- удобно е Simple Smile
Шампоан и душ гел купих малки разфасовки от,, Лили", за да не нося големите шишета. Кърпа задължително ти Трябва. Приемат те на 1ви етаж. Влизаш, преглед, клизма. Ставаш от магарето и в съседната стая отиваш, там има баня с душ  Simple Smile

За багаж 2. Допълнителния пакет не ми го взеха, казаха че не искат. На момичето в стаята ми пък го бяха взели, така че носи го-малко бройки 10,12бр максимум,мокрите кърпи ги взеха.

И последно. Когато те приемат, предполагам ще си с някого. Когато влезеш в приемния кабинет и свършат процедурите ще те водят към предродилна на 2ри етаж. Когато излезеш от приемния и си се запътила нагоре, даваш дрехите с които си била(и обувки) на придружителя, който те чака пред кабинета.
Взимате си довиждане и отиваш да раждаш с усмивка Flowers Hibiscus

Правя уговорка, че така се случват нещата при едно нормално тръгнало раждане, което започва след 4,5.. часа от постъпването в болницата.

Късмет!
Виж целия пост
# 302
Ако ти е студено имат одеяла, само трябва да си поискаш. Мисли позитивно и успех!
Виж целия пост
# 303
Важното е накрая да си гушнем здравите бебенца Simple Smile То май каквото и да забравим, може да ни се донесе. А пък ако раждаме и естествено е по-малък престоя, 2 нощи май ни казаха на нас.

Аз по-другата седмица отивам на очен, за да ми кажат ще ли да го бъде естествено или да се настройвам за секцио. Знам че диоптрите не са определящи, но имам чувството, че я налягане, я нещо ретини и ще ми нарежат квитанциите, но каквото - такова.
Виж целия пост
# 304
Да, така е, МърМяу Simple Smile
Аз съм с най-нисък диоптър, но и аз малко се притеснявам за очния преглед. Не ми се ще да съм секцио изобщо, но каквото такова. Simple Smile

Забравих да питам още нещо. Дамската чанта изобщо трябва ли ми да я взимам в болницата? Grinning
Виж целия пост
# 305
Ох, аз сега видях че съм си затрила записките от деня на отворените врати ще импровизирам, аз дамска чанта няма да нося, слагам си ЛК и ЛАК, и портмонето, и това е, мъжът ми да носи неговата ЛК + акта за граждански брак.
Пък аз не съм с нисък, че се и вдигна покрай бременността. Не съм се чувствала некомфортно никога, да имам напрежение в очите или нещо подобно, обаче с е висок и де факто ще видим. Иначе аз 90% от времето съм си с лещи, очила нося в нас и даже повечето хора се и учудват на това, че имам такъв диоптър.
Виж целия пост
# 306
Добър вечер, извинявам се предварително за отклонението от темата. Бременна съм в 4 месец и за съжаление доста често се разболвам, моля предложете ми нещо за засилване на имунната система, много се притеснявам.  От началото на зимата до този момент съм изпила две разфасовки Биозин мама, но Ефект-никакъв. Така, че ще ви помоля дайте някакъв съвет, Вие с какво се предпазвате през зимния период?
Виж целия пост
# 307
Аз бях болна до онзи ден с грипа и 38 градуса температура , а съм в начална бременност. Изписаха ми АВИРОН РАПИД.
Схемата е следната:

3Х3
3Х2
3Х1

Добър вечер, извинявам се предварително за отклонението от темата. Бременна съм в 4 месец и за съжаление доста често се разболвам, моля предложете ми нещо за засилване на имунната система, много се притеснявам.  От началото на зимата до този момент съм изпила две разфасовки Биозин мама, но Ефект-никакъв. Така, че ще ви помоля дайте някакъв съвет, Вие с какво се предпазвате през зимния период?
Виж целия пост
# 308
Верно ли трябва акта за брак в родилното?
Ксерокопие не върши ли работа?
Виж целия пост
# 309
Не съм чувала някъде да искат акт за раждане... ЛК имаме все пак
Виж целия пост
# 310
Пробвах с мед, джинджифил и лимони. Принципно е хубав, натурален имуностимулатор, а за лекарствени не мога да дам мнение.

Valiaaa, за брак, не за раждане. Но той е свързан с издаване на акт за раждане на детето, ако няма брак със служебна бележка за раждането се ходи при нотариус за припознаване на бебето.
Виж целия пост
# 311
Не трябва акт за брак. Само за неженените трябват разни неща.
Виж целия пост
# 312
Не трябва акт за брак. Само за неженените трябват разни неща.
Сериозно?  И те как разбират, че сте в брак според теб? На доверие? Питайте си най-добре, може някъде и така да приемат, чисто юридически не е така тая работа, но щом са ви казали... Simple Smile
Виж целия пост
# 313
Добър вечер, извинявам се предварително за отклонението от темата. Бременна съм в 4 месец и за съжаление доста често се разболвам, моля предложете ми нещо за засилване на имунната система, много се притеснявам.  От началото на зимата до този момент съм изпила две разфасовки Биозин мама, но Ефект-никакъв. Така, че ще ви помоля дайте някакъв съвет, Вие с какво се предпазвате през зимния период?
Витамин Ц от естествен източник напр от ацерола и шипки! Омега 3 задължително, но изчистена омега в Бг няма можеш да поръчаш от iherb, джинджифил-мед-лимони, аз пия и биозин мама и фолиева! Мисля да започна и витамин Д с К2, но след резултат от лаборатория
Виж целия пост
# 314
При мен на 3тия ден искаха бащата да дойде за приоознаване  на бебето. Необходими са 2те лични карти и при нас свидетелството за брак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия