Колко още можехме да видим, а ни го спестиха
Колко още можехме да видим, а ни го спестиха

ей ме оцелях
Колко още можехме да видим, а ни го спестиха

, просто Мера и режисьорите не искаха действието да има такова развитие!
Двете с Котето бяхме 
кви спомени имаме само от тогава 
спомени, спомени какво лято на 2016 беше. Сега се чудя на работа кога точно съм работила
че с теб все Дефмерите нищехме
благодаря и на теб за разума Борков! много разтоварващо е, а като ги познаваме героите някак си живо си представям събитията.
благодаря и на теб за разума Борков! много разтоварващо е, а като ги познаваме героите някак си живо си представям събитията.
тази идея много пъти е обсъждана още по време на снимките на ЛН.
22/24 часа в денонощието пишехме, в другите два спяхме

22/24 часа в денонощието пишехме, в другите два спяхме

.
Днес вече се убеждават, че не е баш така и го реабилитират пак на ранг любимец
Колко още можехме да видим, а ни го спестиха

, просто Мера и режисьорите не искаха действието да има такова развитие!
Колко още можехме да видим, а ни го спестиха

, просто Мера и режисьорите не искаха действието да има такова развитие!
Започва с Г и завършва на юпсе
22/24 часа в денонощието пишехме, в другите два спяхме





ще си помислят хората, че на едно място живеем нищо че сме в двата края на България 
. Но и без това видяхме, че Мера ни е заимствана идеите, само дето чичо Гуги бая я е предметна в превода. А и между редовете е чела, та нейните и нашите бръмбари не намериха консенсус
. Оххо поредните идеи ми идват на ум

А при нас те не липсват Препоръчани теми