♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 66

  • 94 471
  • 733
# 135
И именно след всяка такава глава в ума ми се върти единствено въпроса "Защо?!"   ooooh! ooooh! Колко още можехме да видим, а ни го спестиха  #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 136
Къде се загубихте, работохолички  Joy Joy


Ми на работа Joy ей ме оцелях Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 137
И именно след всяка такава глава в ума ми се върти единствено въпроса "Защо?!"   ooooh! ooooh! Колко още можехме да видим, а ни го спестиха  #2gunfire #2gunfire


Не се коси Темпи Hug, просто Мера и режисьорите не искаха действието да има такова развитие!

Те залагаха на интригата, на напрежението и несигурността в отношенията между ДефОм, на връзките между второстепенните герои.

Имаше серии , в които виждахме много малко общи сцени с ЕлБар, знаем защо...
Mr. Green
Виж целия пост
# 138

Аааа това не съм го писала сама Whistling Двете с Котето бяхме  Peace

Джанъм  Hug кви спомени имаме само от тогава  Mr. Green Mr. Green

Оххх Татлъм Heart EyesKissing Heart спомени, спомени какво лято на 2016 беше. Сега се чудя на работа кога точно съм работила Stuck Out Tongue Winking Eye че с теб все Дефмерите нищехме Relaxed
Виж целия пост
# 139
помислете да продавате сценария някому Simple Smile благодаря и на теб за разума Борков!  много разтоварващо е, а като ги познаваме героите някак си живо си представям събитията.
Наистина са можели доста серии още да направят, но нали скоро някой сподели от интервю на Онур май беше... че горните така са го решили.
Виж целия пост
# 140
помислете да продавате сценария някому Simple Smile благодаря и на теб за разума Борков!  много разтоварващо е, а като ги познаваме героите някак си живо си представям събитията.
Наистина са можели доста серии още да направят, но нали скоро някой сподели от интервю на Онур май беше... че горните така са го решили.


пеп-4o,   Hug тази идея много пъти е обсъждана още по време на снимките на ЛН.

Предлагахме на Темпи и Котето да се свържат с продуцентите. Naughty
Виж целия пост
# 141
Джанъм, работили сме ние, трънки  Joy Joy 22/24 часа в денонощието пишехме, в другите два спяхме  Joy Joy

Преводач не се намери, иначе като нищо щяхме да го пратим  Mr. Green
Виж целия пост
# 142
Джанъм, работили сме ние, трънки  Joy Joy 22/24 часа в денонощието пишехме, в другите два спяхме  Joy Joy

Преводач не се намери, иначе като нищо щяхме да го пратим  Mr. Green
Еее, язък! Все можеше да има българска нишка сред екипа им Wink.

И моля да светнете и нас , незапознатите - за какво са го реабитирали рускините?
Виж целия пост
# 143
И моля да светнете и нас , незапознатите - за какво са го реабитирали рускините?
Преди няколко дни излязоха снимки, на които изглеждаше сякаш той и мис Кърмъзъ се държаха за ръце и рускините бая си го оплюха  ooooh! Днес вече се убеждават, че не е баш така и го реабилитират пак на ранг любимец  hahaha
Виж целия пост
# 144
Темпи:revolving_hearts: ти си невероятна, как ти идват само. Немисля че трябва да се отказваш, дори само тази глава да им пратиш веднага ще има 2,3 сезон и филм 3,3,4,5. Нещо като Междузвезни войни.

Казах ви аз тази снимка няма как да я изфабрикувст, все пак Ел му е от ляво той да хваща тая щека за ръка.
И именно след всяка такава глава в ума ми се върти единствено въпроса "Защо?!"   ooooh! ooooh! Колко още можехме да видим, а ни го спестиха  #2gunfire #2gunfire


Не се коси Темпи Hug, просто Мера и режисьорите не искаха действието да има такова развитие!

Те залагаха на интригата, на напрежението и несигурността в отношенията между ДефОм, на връзките между второстепенните герои.

Имаше серии , в които виждахме много малко общи сцени с ЕлБар, знаем защо...
Mr. Green


Алекс разкажи и на нас, че иаз на моменти се чудех защо така заорават в безмислени пълнежи.

Виж целия пост
# 145
Скрит текст:
Темпи:revolving_hearts: ти си невероятна, как ти идват само. Немисля че трябва да се отказваш, дори само тази глава да им пратиш веднага ще има 2,3 сезон и филм 3,3,4,5. Нещо като Междузвезни войни.

Казах ви аз тази снимка няма как да я изфабрикувст, все пак Ел му е от ляво той да хваща тая щека за ръка.
И именно след всяка такава глава в ума ми се върти единствено въпроса "Защо?!"   ooooh! ooooh! Колко още можехме да видим, а ни го спестиха  #2gunfire #2gunfire


Не се коси Темпи Hug, просто Мера и режисьорите не искаха действието да има такова развитие!

Те залагаха на интригата, на напрежението и несигурността в отношенията между ДефОм, на връзките между второстепенните герои.

Имаше серии , в които виждахме много малко общи сцени с ЕлБар, знаем защо...
Mr. Green


Алекс разкажи и на нас, че иаз на моменти се чудех защо така заорават в безмислени пълнежи.


Не съм Алекс, но отговора на въпроса ти е просто едно име  Whistling Започва с Г и завършва на юпсе  Whistling Whistling
Виж целия пост
# 146
Явно голямо влияние има. Щом заради нея си позволяват да сриват сериала.
Виж целия пост
# 147
Джанъм, работили сме ние, трънки  Joy Joy 22/24 часа в денонощието пишехме, в другите два спяхме  Joy Joy

Преводач не се намери, иначе като нищо щяхме да го пратим  Mr. Green
JoyJoyJoyJoyJoy ще си помислят хората, че на едно място живеем нищо че сме в двата края на България Stuck Out Tongue Winking Eye
Да, преводач не се намери тогава на добра воля. А и кой щеше да се навие да преведе толкоз страници Rolling Eyes. Но и без това видяхме, че Мера ни е заимствана идеите, само дето чичо Гуги бая я е предметна в превода. А и между редовете е чела, та нейните и нашите бръмбари не намериха консенсус Stuck Out Tongue. Оххо поредните идеи ми идват на ум Rolling Eyes
Виж целия пост
# 148
Явно голямо влияние има. Щом заради нея си позволяват да сриват сериала.

Е, не чак толкоз. Просто съвпадение на интереси - нейните и на Ортакс  Mr. Green
Виж целия пост
# 149
Луди си бяхме тогава, след почти две години гледам грам промяна няма  Joy Joy Joy Joy

Не мога само да си представя сцените +18 как щяха да ги заснемат комшиите  Whistling Whistling А при нас те не липсват  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия