♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 67

  • 116 704
  • 740
# 345
 Hug Hug Hug

Внимание🔥🔥🔥
САМАЯ-САМАЯ ДОЛГОЖДАННАЯ ПРЕМЬЕРА🎊🎊🎊
Встречайте - легендарные ☀"солнечные"☀ - Барыш Ардуч и Эльчин Сонгу в фильме "#ВремяСчастья / #MutlulukZamani".
ФИЛЬМ МОЖЕТЕ ПОСМОТРЕТЬ У НАС НА САЙТЕ 👉dizimania.ru/221-vremya-schastya-mutluluk-zamani.html 👈
👉 dizimania.ru/221-vremya-schastya-mutluluk-zamani.html 👈
Виж целия пост
# 346
Hug Hug Hug

Внимание🔥🔥🔥
САМАЯ-САМАЯ ДОЛГОЖДАННАЯ ПРЕМЬЕРА🎊🎊🎊
Встречайте - легендарные ☀"солнечные"☀ - Барыш Ардуч и Эльчин Сонгу в фильме "#ВремяСчастья / #MutlulukZamani".
ФИЛЬМ МОЖЕТЕ ПОСМОТРЕТЬ У НАС НА САЙТЕ 👉dizimania.ru/221-vremya-schastya-mutluluk-zamani.html 👈
👉 dizimania.ru/221-vremya-schastya-mutluluk-zamani.html 👈



   Супееер Crazy Остава някой да ми каже как и от къде се отваря линка за гледане Crossing Arms Blush ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 347


   Супееер Crazy Остава някой да ми каже как и от къде се отваря линка за гледане Crossing Arms Blush ooooh! ooooh!
 

http://dizimania.ru/221-vremya-schastya-mutluluk-zamani.html
Виж целия пост
# 348

 Линкът се отваря, ама филма с руски субки не тръгва. Ще изчакаме още явно.
Иначе го изгледах в оригинал, но с моя сериален турски..... Добре, че съм гледала клипчетата преди това.
Споделям мнението на Темпи и Славена - много непретенциозен филм. Сценарият е слаб, няма силни емоционални моменти. Може и да не съм права, тъй като все пак не разбирам диалозите. Харесах операторската работа, самия филм е красив и добре композиран. Явно Ш.Сонмез и хората с камерите си знаят работата. Хареса ми играта на Баръш. А при Елка в стремежа си да избягат от яркия образ на Дефне, са я направили чак безцветна. Образът на Ада е блед и гримът и даже е блед. Пак си е нежна и хубава, но не е това, което очаквах. В клипа на песента и двамата стоят много по-добре.
Виж целия пост
# 349
Привет момичета  Hug Hug Hug

Аз още когато го изгледах казах, че филма не е кой знае какво и ако не са Елка и Борко едва ли щях да отида да го гледам. Много хаотично ми се видя още тогава и някак си ми се струваха незавършени сцените, от към диалози също от това което гледах с английски субтитри де, иначе най забавен се оказа Дженгиз  Laughing
Виж целия пост
# 350
 Hug Hug Hug

Време за щастие -с руски субтитри  този линк работи  и качеството на записа е чудесно

https://vk.com/video?z=video6723850_456239536%2Fpl_cat_updates&n … sp;    
Виж целия пост
# 351
Филма с руски субки  Heart Eyes  

https://vk.com/video6723850_456239536?list=aba8c744ea0a8b37d5
Виж целия пост
# 352
Добро утро!  Hug



Да ви събудя с един събуждащ се Йомер!
Благодаря на момичетата за линка на Време за щастие.  Heart Eyes  Започнах да го гледам, но съм още в началото. За сега няма какво много да кажа,но като че ли няма да е филм, който ще ти се иска да гледаш още веднъж.  newsm78 Да от време на време виждам Йомер и Дафне в играта им, явно и те самите още не могат да излязат напълно от тези образи.




Хубав ден и успешна седмица момичета!
Виж целия пост
# 353
Здравейте  Hug Hug

Със субтитри повторих само моментите на Ада и Мерт  Mr. Green Сладури - проблем наистина е сценария, непозволяващ им да покажат всичко, на което са способни  ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 354
Здравейте  Hug Hug Hug
 Определено съм от тези, които ще гледат филма на Баръш и Елчин повече от два пъти- не мога да кажа колко точно.  Laughing Ако го дават и в БГ, ще отида да го гледам и на голям екран. И не само защото мога да видя отново елбарите заедно, а защото, както каза Баръш, това е красив филм, пък Елчин допълни, че е филм, който  кара хората да излизат от киносалона усмихнати. Енгин Йозтурк го сравни с цвете, а думите на Джем Йълмаз бяха в същата посока. Не си спомням някой от творческия екип да е имал претенции за нещо повече от лек, развлекателен, красив филм. И въпреки това не бих казала, че филмът няма послание. За мене  посланията са съвсем простички и ...много верни- щастието е в това да направиш другите щастливи,в саможертвата и милосърдието . И разбира се- в  любовта, оная, единствената, която придава смисъл на живота.
Хубав ден ви желая!
Виж целия пост
# 355
Здравейте, изчезвам за 2 дни и тук фурор.
Благодаря на момичетата за линковете към филма, аз обаче имам проблем с VK немога да отворя нито един от линковете на филма, а тези с клипчетата нямам проблем много странно има ли и други като мен. Ще го загледам сега на турски пък ако скоро се появи другаде. С голямо удоволствие ще споделя после мнение, иначе от това което чета си мисля, че може би много сме привързани към ДефОм и все тях виждаме особено в тази комбинация.


Виж целия пост
# 356
Здравейте  Hug Hug Hug
 Определено съм от тези, които ще гледат филма на Баръш и Елчин повече от два пъти- не мога да кажа колко точно.  Laughing Ако го дават и в БГ, ще отида да го гледам и на голям екран. И не само защото мога да видя отново елбарите заедно, а защото, както каза Баръш, това е красив филм, пък Елчин допълни, че е филм, който  кара хората да излизат от киносалона усмихнати. Енгин Йозтурк го сравни с цвете, а думите на Джем Йълмаз бяха в същата посока. Не си спомням някой от творческия екип да е имал претенции за нещо повече от лек, развлекателен, красив филм. И въпреки това не бих казала, че филмът няма послание. За мене  посланията са съвсем простички и ...много верни- щастието е в това да направиш другите щастливи,в саможертвата и милосърдието . И разбира се- в  любовта, оная, единствената, която придава смисъл на живота.
Хубав ден ви желая!


 bouquet И аз ще си ги гледам пак - харесвам си ги, и филма ми харесва - много добре играят, не повтарят образите от ЛН.
И без това не гледам безкрайно еднаквите турски трагедии - двама влюбени , и единия герой тръгва да умира от неизлечима болест - М.Йлдъръм - Фахрие, Неслихан Атагюл - Енгин Коч, Бурак - Фахтие, И.Челикол -Б.Билгим...........изброявам двойките, че не им помня имената на филмите.

В сравнение с историческите драми ,в които затънаха Х.Ергенч и Кенан Имиразоглу, този филм има бъдеще...........историческите ги забраниха в арабските страни, които са най-голям консуматор на турските продукции...

Въпрос на вкус - и от филмите номинирани за "Оскар" не видях нищо хубаво.

Превода на MILA  -   https://vk.com/wall-78739311_41659?z=video-91285144_45623 … sp;    
Виж целия пост
# 357
Здравейте  Hug Hug Hug
 Определено съм от тези, които ще гледат филма на Баръш и Елчин повече от два пъти- не мога да кажа колко точно.  Laughing Ако го дават и в БГ, ще отида да го гледам и на голям екран. И не само защото мога да видя отново елбарите заедно, а защото, както каза Баръш, това е красив филм, пък Елчин допълни, че е филм, който  кара хората да излизат от киносалона усмихнати. Енгин Йозтурк го сравни с цвете, а думите на Джем Йълмаз бяха в същата посока. Не си спомням някой от творческия екип да е имал претенции за нещо повече от лек, развлекателен, красив филм. И въпреки това не бих казала, че филмът няма послание. За мене  посланията са съвсем простички и ...много верни- щастието е в това да направиш другите щастливи,в саможертвата и милосърдието . И разбира се- в  любовта, оная, единствената, която придава смисъл на живота.
Хубав ден ви желая!


 bouquet И аз ще си ги гледам пак - харесвам си ги, и филма ми харесва - много добре играят, не повтарят образите от ЛН.
И без това не гледам безкрайно еднаквите турски трагедии - двама влюбени , и единия герой тръгва да умира от неизлечима болест - М.Йлдъръм - Фахрие, Неслихан Атагюл - Енгин Коч, Бурак - Фахтие, И.Челикол -Б.Билгим...........изброявам двойките, че не им помня имената на филмите.

В сравнение с историческите драми ,в които затънаха Х.Ергенч и Кенан Имиразоглу, този филм има бъдеще...........историческите ги забраниха в арабските страни, които са най-голям консуматор на турските продукции...

Въпрос на вкус - и от филмите номинирани за "Оскар" не видях нищо хубаво.

Превода на MILA  -   https://vk.com/wall-78739311_41659?z=video-91285144_45623 … sp;    
Присъединявам се към вашето мнение.

Благорадя за линка. Изгледах го с голямо удоволствие. Карате да се усмихваш, да се замислиш. Не съм филмов критик, но гледам достатъчно филми и сериали (всякакви по народност) и мисля, че е прекрасен, омръзнаха ми трагедии, болници, затвори и смърт. Определено ще го гледам и с бг субтитри.
Виж целия пост
# 358
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Стъпките към щастието  Whistling

Виж целия пост
# 359
 

Стъпките към щастието  Whistling


амин, дай боже!  family bishop bishop bishop

Сега го започнах  на руски, благодаря за линка!  Снощи си изгледах  53 и 54 от КА, ама  newsm78 Ада не е Дефне. Ада е миличка, няма такива изблици, Дефнето е много емоционална и действа първосигнално Mr. Green Няма как да не виждаме Д и Й след 70 серии с тях. Обаче се сетих за приятеля на Елчин, който излязъл по средата на премиерата, че не приемал търкалянето в леглото на любимата му....  в КА има много по-силни любовни сцени и моменти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия