♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 67

  • 116 711
  • 740
# 420

Джанъм, пак ли работа  ooooh! Кажи на тая твоя шефка, че ще си има работа с мене, ако продължи да те тормози  Whistling Joy


 Joy Joy Joy Joy Joy то това направо си е заплаха  hahaha hahaha

Доре  Hug Heart Eyes + 1 за поста ти.
Виж целия пост
# 421
Що бе - аз съм толкоз бяла и добра... понякога  Whistling Whistling

Заплаха или не, поне те накарах да се посмееш  hahaha Hug
Виж целия пост
# 422
Що бе - аз съм толкоз бяла и добра... понякога  Whistling Whistling

дали  Thinking Rolling Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 423
Що бе - аз съм толкоз бяла и добра... понякога  Whistling Whistling

дали  Thinking Rolling Eyes Mr. Green

 Whistling Whistling Whistling

Случва се.... 2 пъти в годината  Rolling Eyes Joy
Виж целия пост
# 424
 Hug Hug Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  ТЕМПИ  bouquet bouquet bouquet

Да си жива, здрава и щастлива  Heart Eyes И да вземеш да помислиш за сценарий на 2 част на ВЩ - че да го пратим на Баръш бей и Шенол  Flutter Crazy Wink




Тортата от мен  Flutter Heart Eyes

Виж целия пост
# 425
Шекерим  Heart Eyes Hug като не ни удовлетвори както трябва тяхната първа част, викаш сами да си напишем втората  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 426
Честит Рожден ден, Темпи! Бъди здрава, щастлива и творческото вдъхновение никога
да не те напуска newsm38 bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 427
Що бе - аз съм толкоз бяла и добра... понякога  Whistling Whistling

дали  Thinking Rolling Eyes Mr. Green

 Whistling Whistling Whistling

Случва се.... 2 пъти в годината  Rolling Eyes Joy



ЧРД  и от Баръш бей  Blush Разбира се че си добричка -  Joy

Виж целия пост
# 428
Здравейте, Темпи и добра😵

Чичеците и другото после😁
Виж целия пост
# 429
Здравейте!  Hug

Темпи, Честит Рожден Ден!  bouquet



Здраве, любов и много късмет!
Виж целия пост
# 430
Честит Рожден Ден, Темпи! Да си жива и здрава, много радост и Любов да има в живота ти! Flowers HibiscusFlowers Cherry BlossomFlowers Sunflower

Ти ме приобщи към този форум, за което ти Благодаря! Все така любезно ни обгрижвай и сплотявай!

Весел купон! Wine GlassBirthdayGuitar
Виж целия пост
# 431
Здравейте, Темпи и добра😵

Чичеците и другото после😁

Кажи им, джанъм  Mr. Green Ако ги чете някой ще реши, че съм някое ангелче  hahaha  hahaha

Благодаря, благодаря и пак благодаря момичета  Hug Hug Да ви се връщат пожеланията двойно  Peace Heart Eyes
Виж целия пост
# 432
Nature High BrightnessNature High BrightnessЧестит празник, Tempestad! Бъди здрава и нека бурята във въображението ти никога не стихва! Наздраве!


Виж целия пост
# 433
Привет на "историческия" 15 март!
Честит празник, Темпи! Радвай се винаги на здраве, обич, щастие и благополучие!
Благодаря за приказката! Тъкмо си мислех, че ни поразглези, като на често има нова глава и хоп дойде последната!
Приятен следобед, момичета!
Виж целия пост
# 434
 Айде обяд мина, почваме с по- качествен алкохол  Crazy Crazy Наздраве на всички  Mr. Green

15 март в сериала наистина си беше гадна дата, ама какво да се прави  Whistling Аз затова и побързах да я мина в Приказката, да не си разваляме празника  Peace

Опитвам се да съм редовна с главите, но не винаги ми се получава  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия