Джанъм, пак ли работа
Кажи на тая твоя шефка, че ще си има работа с мене, ако продължи да те тормози

то това направо си е заплаха

Доре
+ 1 за поста ти.
Кажи на тая твоя шефка, че ще си има работа с мене, ако продължи да те тормози

то това направо си е заплаха

+ 1 за поста ти.



И да вземеш да помислиш за сценарий на 2 част на ВЩ - че да го пратим на Баръш бей и Шенол


като не ни удовлетвори както трябва тяхната първа част, викаш сами да си напишем втората


Разбира се че си добричка - 








Да ви се връщат пожеланията двойно

Честит празник, Tempestad! Бъди здрава и нека бурята във въображението ти никога не стихва! Наздраве!
Наздраве на всички
Аз затова и побързах да я мина в Приказката, да не си разваляме празника
Препоръчани теми