И аз имам въображение, ама твоето е на космически години напред
И аз имам въображение, ама твоето е на космически години напред
Довечера сте на годеж

. Заслужава си.
а час има ли, че аз надали ще се прибера навреме поне да се преоблека, та камоли до годежа да стигна
Надявам се само да не заспиш до тогава
че утре ще трябва да повтаряме цялото нещо
Надявам се само да не заспиш до тогава
че утре ще трябва да повтаряме цялото нещо 
. Нищо де, вие ще сте там, пък аз после ще разкажа какво съм сънувала и те така
Надявам се само да не заспиш до тогава
че утре ще трябва да повтаряме цялото нещо 
. Нищо де, вие ще сте там, пък аз после ще разкажа какво съм сънувала и те така 
Препоръчани теми