Пролетта показва новите кокичета, в темата ще са бременни всички момичета! Бебеправене Тeма 336

  • 43 263
  • 732
# 615
Честита Невена, лека бременност и до финал!
Виж целия пост
# 616
Невена Костова, честито и до финал!!!
Виж целия пост
# 617
Какви новини само, бум на положителни тестове. Невероятно е!!!
Виж целия пост
# 618
Браво , честито на Невена и лека бременност ...дано вълната продължи   Heart Eyes

Fallingstars , дано ти си следващата  Peace
Виж целия пост
# 619
Невена Костова, това е страхотно Simple Smile Пожелавам ти леко и безпроблемно бременеене Simple Smile
Виж целия пост
# 620
Еха , честито на новобременните момичета ! Да растете и всичко да е наред . Много се радвам на положителни новини . Дано всички момичета в групата се похвалят с 2 черти до дни 😘
Виж целия пост
# 621
И аз се радвам и ви благодаря, пожелавам успех на всички, но съм с големи притеснения (ще започвам нова работа и незнам шефката дали няма да ме освободи) Simple Smile
Виж целия пост
# 622
Невена честитоо, пожелавам ти и аз леко бременеене и много радост накрая, и дано всички момичета скоро да имаме още хубави новини ❤🤞🙏
Виж целия пост
# 623
Страхотни новини - страхотни поводи за усмивки в мрачните дни ! Честито на бременните мамчета Heart Днес моя мъж прави отново спермограма ,2 месеца след първата. Ходих да му взема резултата .Няма подобрение ,напротив влошена е !Заключението е oligoasthenoteratozoospermia .Прегледа при андролог е чак в петък.Прегледите са в Майчин Дом Варна ,както и изследванията в тяхната лаб.Жената от лабораторията директно ми каза ,че сме за Ин витро ..да решим и ако иска да ни запише.Ин витрото струвало 5-6хил лв...Изравни ме със земята ..щях да припадна ,разтреперих се ,немога да спра да плача...Първото ни дете стана след 6м опити.Никой не знае дали и тогава са били такива показателите ,или за 4год са се влошили.Знам ,че тук има доста жени ,които са наясно с много неща и които са се сблъсквали с огромен брой проблеми,затова бих искала да ме посъветвате - да отидем ли да пуснем в друга лаб ...какво да предприемем,да се доверим ли на едно единствено мнение ?
Виж целия пост
# 624
При прегледа на адролога , също може да попитате какви са шансовете.

Моят съвет е да премислите добре , да отлежи малко тази информация в главите ви , защотото не мога ида си представя как се чуствате.ЛСед това може да се поитересувате (аз лично не съм компетентна чак до толкова , но знма че има ФОНД и при определени занижени показатели), процедурата може да ви се финансира от държавата - мисля ,че и тук във форума има подобна тема - може да потърсиш малко информация, за да не те заблудя.Желая ви да спокойствие и скоро да имат шанс за сбъдване на вашата мечта.
Виж целия пост
# 625
С тази диагноза можете да кандидатствате по фонда, но трябва да направите контолна спермограма. Не съм сигурна, но е възможно да не е коректно изследването, И други хора са се оплаквали от там. Виж в темата за Спермограма и Мъжки фактор, там има много компетентни девойки, които ще ти помогнат.
Виж целия пост
# 626
Това е темата - http://m.bg-mamma.com/?topic=1027476

Горе главата, отидете на първо и второ мнение. От какъв зор се връзвате на жената в лабораторията. Може да е права, но може и да не е Hug
Виж целия пост
# 627
Пожелавам ви всичко да се оправи и да не се стига до това. И ние с моя мъж щяхме да ходим в началото на април, но се случи мечтата ми от година и месеци опити


[/b]
Страхотни новини - страхотни поводи за усмивки в мрачните дни ! Честито на бременните мамчета Heart Днес моя мъж прави отново спермограма ,2 месеца след първата. Ходих да му взема резултата .Няма подобрение ,напротив влошена е !Заключението е oligoasthenoteratozoospermia .Прегледа при андролог е чак в петък.Прегледите са в Майчин Дом Варна ,както и изследванията в тяхната лаб.Жената от лабораторията директно ми каза ,че сме за Ин витро ..да решим и ако иска да ни запише.Ин витрото струвало 5-6хил лв...Изравни ме със земята ..щях да припадна ,разтреперих се ,немога да спра да плача...Първото ни дете стана след 6м опити.Никой не знае дали и тогава са били такива показателите ,или за 4год са се влошили.Знам ,че тук има доста жени ,които са наясно с много неща и които са се сблъсквали с огромен брой проблеми,затова бих искала да ме посъветвате - да отидем ли да пуснем в друга лаб ...какво да предприемем,да се доверим ли на едно единствено мнение ?
Виж целия пост
# 628
Благодаря ви ,момичета !Знам ,че тук не сте специалисти, но сте преживели достатъчно, за да можете да кажете, че заедно бихте могли да отговорите на въпросите, които тази борба поставя. Можете да помогнете с насоки, обяснения ,или дори само с подкрепа на всички, които не знаят какво да очакват и нямат идея за това, което им предстои да се случи. Ще потърсим друго мнение задължително ,а в същото време ще се молим да се случи чудо. Успех с бебеправенето на всички Heart
Виж целия пост
# 629
Мимс по-спокойно!
Първо още една спермограма в репродуктивна клиника, а не в лаборатория! Добавките започват да действат след 3 месеца, ММ пи Ортомол Фертил Плюс и успя да вдигне подвижността и количеството на плувците. С тази диагноза може да кандидатствате и държавата да Ви финансира.
И няма нищо страшно в инвитрото! А за оплождането им трябва един читав плувец. Важното е яйцата да са качествени. И ние се опитвахме с добавки и прочие, обаче при нас освен кофти СГ се оказа, че аз нямам овулация, така че спокойно нещата може да бъдат и по-зле Simple Smile
И аз ги мисля моите снежинки ще се размразят ли, ще ме харесат ли... ама какво мога да променя.... Просто мисля положително, защото ако се натоварвам психически ще изкукам, а аз не искам да си го причинявам! А ти имаш едно съкровище, което се е появило само след 6 месеца и второ ще се появи. Е, може да се наложи леко докторите да побутнат нещата, но ще стане. Аз, като се боря за първо вече 3-та година, че да не казвам 4-та....
Горе главата и смело напред, съдбата обича смелите и упоритите!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия